Corpsegrinder plays WOW
0
Es te šoku dabūju nupat...
Corpsegrinders no CC spēlē World of Warcraft...

www.youtube.com/watch?v=CXtyYiI5HDk...

Appimpjoties....

Es pirms pāris mēnešiem nokāpu no šitās narkotikas...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kāds tur brīnums, cilvēks vien jau ir. gan jau ka viņš no rīta pamožās un iet padirst ar:))
0
normāls amerikānis :)
būtu jauki ar viņu kādu questu papildīt ;)
0
nu Pēters no Skyforger liekas ar mīl Warkraftu parukāt
+1
tā spēlē ir takš viena kārtīga huiņa, ja tu nespēlē pasaules serverī ar oriģinālo cd-key vai kaut kādā maksas serverī, tad tas ir ČAU! Šito spēli es atspēlējos līdz nelabumam jau labu laiku atpakaļ, tas, ka tur taisa visādus up-grade'us neko daudz nedod.

Nu reāli, dabūn maksimālo levelu pus otras nedēļas laikā (kaut kādā fun-serverī), ko tālāk? kur ir atkarība? tie visi serveri, kuros jebkad esmu spēlējis ir iztaisīti tik garlaicīgi... brīnos, kā kāds par to visu štelli var tik smagi fanot. Var jau spēlēt arī kaut kādā low-exp rate servukā, tur staigāsi un sitīsies pus gadu kamēr dabūsi max lvl :) nu liela šķirba, vai ? Tāpat visur ir tā sataisīts, ka katrā serverī, kur ieej ir pilnīgi vienāds monstru izvietojums (tā ka pēc trešā servera, kur kaut ko meklē jau nāk vēmiens), vienāds kvestu izvietojums. Šmotkas vienādas krīt ārā, nu un vēl nopirkt arī neko normālu nevar, nu NEINTERESANTI, vienu vārdu sakot! Fun-serveros dažreiz ir tāda huiņa, ka vari nopirt custom šmotkas, bet pēc otrās nedēļas nopērc pašu labāko mantu un tālāk vairs nav nekādas intereses spēlēt, nu reāli!

Un ja aizej no vienas lielās salas uz otru, kur ir hoordi, tā vispār ir dirsa! Tur katrā zonā kaut kādi pidarasi mētājās ar 20lvl pārsvarā un vēl ar divām galvām, kas ir ultra true! Nu visu tur apstaigāju, lai tur reāli būtu interesanti rukāt šito padarīšanu kādam ir gadiem japiestrādā pie normāla servera izveides un jāveic n-tie testi:) savādāk būs lūk šitāda muļļāšanās.

Izskaidrojiet man kāds šīs dižās spēles jēgu un dziļo būtību!!!
0
kas i ko, pirātiskajos serveros spēlējies?
0
tos nolādētos MMORPG vajadzētu vispār aizliegt.
Savulaik arī vienu tādu spēlēju...maitas, rada diezgan lielu atkarību (jo sevišķi maziem sīčiem, kas sastāda lielāko daļu no spēlētājiem).
0
gūdrinieks
0
0
mazais, nevajag ja. wow var radīt tādu fakinu atkarību, ka dienas paies vēlmē ātrāk tikt mājās un naktis paies vispār nemanot.
oficiāli serveri ir kautkas pilnīgi cits kā pirātiskie. visi tie fun serveri ar megafakinfast expu to pataisa par prastāko mu variantu, kurš pieriebjas pāris dienās. avot uz oriģinālajiem serveriem ir kas pilnīgi cits... daudz cilvēku, daudz šmotku, monstru, kvestu, un tas viss arī mainās un apdeitojas.
abet, kas wowā ir krutāks kā citos mmorpg? nu, tas vienkārši ir smukākais un foršākais, bet nu tas arī ir subjektīvi.
+1
deth, ir labākas lietas, ko darīt:) tāpat tā spēle ir tālu no realitātes. vienīgais, ko laikam jebkad būs vērts spēlēt ir diablo3, ja viņš kādreiz iznāks. pirmais bija labs, otrais jau bija pavisam sūdains.
+1
Vo vo es ar gaidu vieniigo kas man vel interesee - diablo3

A wowu neesu vispaar speeleejis,valjeru arii nee :D
0
Bet vaitad vislabaakaas speeles nav tieshi taas kas tev ljauj aizbeegt no realitaates?
nah man spelet kautko tadu ko es varu realitate izdarit? :)
0
Tribian, itkā jau tā ir, taču zināma daļa cilvēku pēc tam vairs nespēj atgriezties realitātē. tur ir tā šaize.
0
Es esmu laimīgs, ka man izdevās nokāpt no WoW adatas... šitā spēlīte riktīgi man visu brīvo laiku paņēma un lielā mērā arī dzīvi čakarēja. Kad pārstāju spēlēt, man atradās tik daudz brīva laika priekš via kā cita interesanta!
0
Wow čist ir kā drugi. Paņem visu tavu laiku, prātu un neko citu negribi. Man joprojām, jau kādu gadu gandrīz stāv neaktivizēts geimcārds, bet kautkā nevelk. Kad spēlēju, tad gan bij hujova brīžiem.

Spēles ir spēles, dažreiz gribas.
0
cik es savu laiku padirsu uz to fuckign spēli...ja es būtu ģitāru spēlējis tai laikā, tad mans līmenis būtu smagi vien uzaudzis...eh...fuck MMORPG!!!
0
jebkura speele kura ieinteresee cilveeku var radiit atkariibu, man taa ir gadiijies tikai ar blitzkrieg un hearts of iron, raālas spēles reālā vēsturiskā laikā, grūti mainīt vēstures gaitu, tāpēc interesantas WOW tikai LAn ir interesants, i to pieriebjas...!
0
parastajām spēlēm ir tāda lieta kā GAME OVER, mmorpg tādas lietas nav. tāpēc ari atkarība un laika patēriņš.
Interesanti, kurš metāla mūzikas korifejs vēl ir WoW atkarīgais? :D
+3
stabili, ka visi poveristi:D
0
Tie, kam ir augstākā muzikālā izglītība? :D
+1
mjā.... tie droši vien spēlē night elf warriorus un human magus...
deatheri ork warriorus un hunterus.
blackeri - tikai un vienīgi warlockus.
:D
sorry for geekish spam...
0
TIKAI tie kam ir augstākā muzikālā izglītība!! tie kas vēl mācās spēlē Katanas Ieceļotājus :)
0
es ka saku spelet ta nebeidzu, kamer nav aiznjemtas nedēļas :D
-1
ja jau par wow tad pasakiet kaadu normaalu free serveri kur ir daudz tautas (ne fun serveri)
-1
tādu ir maz vai nav vispār. un, kamon, nezēlo tač tos ~50-60 ls, un nopērc originālo spēli un expansionu (blood elfi ownz), pierubī karti un spēlē laimīgs ar regulāriem patchiem un updeitiem. tā spēle ir tā vērta.
0
a taalaak kaa apmaksa notiek ? ya negrib ar paypaliem njemties ? tip kkadi kuponi ieksh 636 vai kaa ?
0
nuu vai nu tie geimkārdi 636 vai vienkārši uztaisi karti, iedod viņiem tos datus, ko vajag, un šie noskaitīs tik naudiņas cik norādīji (nu tb cik mēnešus apmaksāt).
0
Muahahahahaha ... +1 Corpsegrinderam :D Tas bija taads smieklu cunami. :D

Wow neesmu speeleejis - nepatiik tas beernishkjiigais vizuaalais.
Shad un tad paniekojos ar Lineage2 uz privaatajiem serviem. Tas arii viss ar ko man ieksh mmo pasaules naacies saskarties taa nopietnaak.
0
0
viņš tieši pēc tāda āža arī izskatās :)
0
and so?
0
lol :D
0
pildiju qestus ko sis deva :D
amberkini uztaisijusi jaunu dziesmu ave marija
Dziesmas teksta autors: Rihards Rudzītis
Mūzikas autors: Fēlikss Ķiģelis
Amberkin tribe

Izpildītājs: AMBERKIN TRIBE
"Amberkin Tribe"
/Felix, Inx/

standing on the highest mountain
back against the world
left all behind me once
never coming home

we came and broke the silence first
raging across the land
trying to quench our thirst
many died by our hand

all the bridges burn
to my amberkin tribe

fire burning in her cruel hands
her heart made of stone
she is a burning saint
calling for war

shadows dancing in his evil eyes
he’s standing in her path
lost in his own deceit
malice in his soul

blizzard wiping out
all my amberkin tribe

my lonely heart filled with grief
for the kin I left there
on that white shore were we fought
side by side till the end
0
starpcitu kuram no jums ir niks Kelior ? :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas