Sodom 2007
0
Sodom - The Final Sign Of Evil

neizcelšoa ar daudzvārdību - ZAJEBISJ!!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Blet, šitas jādabū; kā noprotu, "In The Sign Of Evil rerecorded as it was meant to be... as a full album. "

bet ne tagad. Kas interesanti:

"Tom and me have been really happy with the endmix of the album. But today we've got the promos of the record company. The mastered version sounds awful on the pressed CD. Too much compression and limiting, the complete CD sounds distorted.

First of all, we're re-recording some parts for "Outbreak of evil". After weeks of editing nobody really realised how bad the timing on some parts was, except Chris' normal swaying. So we decided to do some rework on it and the label agreed, 'cause the release date isn't in danger.

After all the promo just should feature three shortened clips (without the songs we're still working on), but the label released the complete album. Tom and me heard it today and we've been really pissed off. It has lost its complete transparency and sounds like... I don't know. Anyway: This one won't be the one, that will be released in September/October. There will be a new master, so the promo may be one day a real rarity, because it will be completely different to the official release.

But it's like I said: The release date is not in danger!"

So, the promo isn't the final mix, so the fucked up "raw" production isn't likely to be the sound of the retail version... does this mean we can throw the promo version up in the free metal downloads?"

khe kehe, KOA?
0
Mja....
ja jau man patik tas, kas tagad tiks devets par promo - tad no istas relizes droshi ka galigi aizieshu ciet :)
0
nja,tāds arī izklausās, kā būtu ierakstīts tajā pašā 1984.gadā
0
šas ķeru un velku,rādās,ka būs līdzīgi kā Jurčikam.Arī aiziešu ciet :DDD
0
man gan tieshi skaneejums patikaas ;p
0
Es gan sapratu tā, ka pašreizējo true prodakšanu taisās nākotnē pataisīt smuku un nolaizītu :((

Vai arī man ir greiza uztvere.
0
Intar,kādā nozīmē? Pa manam,viņi var tikai uztaisīt no šitās black skaņas kaut ko tuvāku thrash,kaut ģitāras izceļot nedaudz vairāk.Pati kvalitāte un toņi jau paliks.
0
a kad sodom ir bijis nolaizīts prodakšens? :D
true production ir ok, tikai lai nav pārāk true un ir pareizā štellē
0
Nezinu... manuprat tieshi shita ari vajadzeja atstat to ierakstu - jo tas ir relas true, it ka 1984. tikai musdieniga skanejuma...
Es balsoju par to, ka shamama ierakstam butu shita ari japaliek.
0
mmm... klausos.Nu,man patīk.Manis pēc,atstājiet kaut šitādu,vienalga labs.
0
Runājot par oldskūlu - vēl viens "onanējamais albūms" -

Desaster - 666 Satans Soldiers Syndicate - 2007.

Un atkal - zajebisj :)
0
nez, man pirmie desaster daudz vairaak patiik(iipashi pirmais), pat teiktu ka savulaik fanoju par tiem, a jaunais galiigi nepieduura, bet ganjau savaaks ieksh cd un iedos shiem vel vien shanci ;)

tad jau impiety daudz vairaak iepriecinaaja ar jauno..
0
pilnīgs sūds. Jūtos vīlies šajā bandā.
0
kura no minetajam jau 3 bandam? :)
0
Es biju savulaik pārsteigts, cik labi man aizgāja -In the Sign of Evil-. Reāls proto Death Metal. Skaņai ar nebija ne vainas. Cik atceros no intervijas viņu DVD, tad uzblieza pa 2 dienām bez īpašas producenta palīdzības, bet leibls piegrieza skābekli pēc 5 dziesma, jo tiem nepatika skaņa un nebija arī pārliecināti, vai masām patiks...
0
"Sonnenmensch, 25. augustā, plkst. 14:54 [Profils] [Link]
Runājot par oldskūlu - vēl viens "onanējamais albūms" -

Desaster - 666 Satans Soldiers Syndicate - 2007.

Un atkal - zajebisj :)"

Quoted For Truth \m/

Uz riņķi vien, uz riņķi vien.
0
ja par veterāniem, tad Overkill jaunais "Immortalis" starp citu arī ir tīri ok! Nu Zajebisj iespējams būtu par skaļu teikts, bet katrā gadījumā savi mommenti ir. noteikti labāks par pāris iepriekšējiem, it īpaši Relix4, kas gan bija sūds
0
Par ReliXIV skaidrs, ka ir labāks, bet Killbox 13 un jo īpaši Bloodletting "shits all over" Immortalis. Bet šis tas ir, jā. Varētu būt trešīgākais Overkill albums diezgan ilgā laikposmā.

Bet es šobrīd veldzējos lieliska portugāļu black/thrash skaņās: Alastor - Infernal Lord ;)
0
lai nu kas, bet Overkill 5.daļa ir sanākusi tiešām necerēti laba. mierīgi ierakstītos iekš Horrorscope vai Years of decay. tāds smuks sleijerisks strinkščinājums ievadā un izvadā kautur no Seasons in the Abyss laikiem
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas