The Vision Bleak - The Wolves.
0
Kāds šito grupu klausās?
Jaunais albums jau dabonams The Wolves Go Hunt Their Prey. Man jau ļoti patīk, īpaši dziesma She-Wolf! Sulīgi, smagi rifi, perfekts zemais vokāls ar he he, tādu taka dēmonisku atmosfēru
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
The Deathship Has A New Captain nebija ne vainas, būs jāiečeko arī jaunais veikums.
0
Viņiem izrādās arī starp to The Deathship.. un šo jaunu ir vēl viens albums, kuru esmu palaidis garām Carpathia - A Dramatic Poem -2005.
0
Jā, arī man tas kaut kā palaidies garām bij, tikai tagad ;cekojot infu par jauno plati pamanīju ka re vēl viens albums šiem bij.
0
carpathia bija ljoti laba noskanja, jaunais arii ir diezgan liidziigs tam, pie attieciigaa gariigaa baigi labs.
0
Visi albumi viņiem labi. Tāds Dark Gothic Metal. Žēl ka WOA nesanāca viņus dzīvajā dzirdēt (ar redzēšanu tāpat būtu tā pašvaki).
0
ja tev patiik vision bleak paklausies van helsing's curse.
0
Van Helsing`s curse dzirdēts albums Oculus Infernum: A Halloween Tale tur galvenais tas Dee Snider no Twisted Sister. Nu tā, tā, 50/50, cik atceros tāds baigais savārstījums bija, toš kā kāds soundtracks kādai filenei..tad labāk vienkārši Twisted Sister :D

0
tas ar ir tipa kaa soundtreks domaats, visaadi "kori" simfoniskie instrumenti uc draza, savaarstiijums baigais.
0
kaut kas uz Vision Bleak pusi varētu būt somi Ancient Drive ar albumu Black Orgies-bet šito ilgi nevar paklausīties, liekas tāds diezgan vienveidīgs, visas dziesmas vienā ritmā. Bet pirmās dziesmas klausoties liekas tīri ok.
0
van helsing's curse arī patīk, bet tas drīzāk ir Symphonic Epic Heavy Metal. Ancient Drive gan nepatīk.
0
paklausijos to The Deathship Has A New Captain un varu teikt, ka tīri normāls. vienīgi no sākuma tas vokāls likās jocīgs. bet pierod.
0
un tas the wolves... vēl nav dzirdēts.
0
Pēdējais ir zvērīgi labs. Pāris dziesmās jau parādās Iced Earth / Pantera stila riffings.
0
nu jā, šodien dabūju un ļoti patika. salīdzinot ar the deathship... šis ir daudz metāliskāks, manuprāt. gotiskais atgrūzts maliņā, un tomēr balss ir nepierasta. dīvaina
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Intars
kurrrat
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas