Fonoklubs
0
29.Sep.2007 -- @ FONOKLUBS - Trendkill Method, Enhet, 9Horizon, Lassie The Cat
vieta: Ceesis, Fonoklubs
ieeja: Laiks: 21:00 Ieeja: 3Ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Būtu Rīgā noteikti aizietu, bet Cesī braukt negribas :)
0
(puke)
0
fuk jea. pilnīga miskaste.
0
drošvien, ka aiziešu :)
0
drošvien, ka neaiziešu.
0
ee jee ceesiis beidzot paradas metaals nevis numetals :D
atceros 2006.gada pasakums metalam 800 rikotajam laikam bija smagi taala nojausma par to kas ir metals jo uzstajas punkrocka grupas :D

Protams cik zinu kautkadi underground koncerti kautkados angaros ir notikushi tomer publika... emmm... :D
0
baigā datu bāze tu esi, ne?
visu tik labi zini, ka prieks pilnīgi :D
0
kas tu mosh ari biji uz to jauku pasakumu? :D
0
ja tu par Cēsīm 800 rīkoto konci manas skolas stadionā, tad es garāmejot tur vienreiz cauri izgāju (un tad, starp citu, superīgie Melo-M tieši zāģēja Kad Ūsiņš Jāj :D)
un kas vainas publikai? aizvilkās uz attiecīgo poppanka koncīti attiecīgā publika :D
0
Q jautajums cik tev gadu. neka personiga.
0
blja bobij ceesiis metaals bija jau pirms tu saaki vispaar diigt. pasham cik tev gadu
0
Bobij, ††† ir pilnīga taisnība, tas tā ;)
un man nesen palika 18, tas tev kaut ko dikti izsaka?
0
Saprotiet, viņš nepārstās huiņu dzīt līdzko viņu vienkārši nenobanos -_-
0
tas jau sen ir saprasts
0
nu nez nez ceesis metals nemaz tik sen nav. nu varbut vientulji un majas klausoties jaa bet ta citadi ne parak sen optimali ne vairak ka kadi 4 gadi.
Q hmz tev 18!? nee nu so to jau izsaka :)
0
Dumjš tu esi, bobij. Kaut vai par faktiem būtu painteresējies. Piemēram:

www.metal-archives.com/band.php?id=20275...

Tas, ka tu nezini par metālu Cēsīs, nenozīmē, ka tāds tur nav bijis. Tiesa gan, pēdējos gados vairāk tā scēna numetāla un metalcore virzienā aktivizējusies, bet pirms gadiem kādiem septiņiem astoņiem tā bija viena no "metāliskākajām" pilsētām Latvijā, ja rēķina uz iedzīvotāju skaitu.
0
pirms 4 gadiem :D? pirms 4 gadiem drīzāk metāls Cēsīs jau bija nobeidzies un sākās, kā Intars jau uzrakstīja, nu metal un core vilnis. :D
0
imo vilns kad bus?
0
Drīz...!
0
Jā, Bobij, nemuldi ko nezini. Pats esmu apmeklējis metālkončus tai pusē 1990-tajos un Brute Chant ar nav vienīgā tās puses blice.
0
Oi, Brute Chant - tie i' labi, īpaši tas "A Return to the Beginning of the End" EP. Vēl ir kaut kur tas disks saglabājies, būs jāizvelk tūdaļ paklausīties...
Ar ko, vispār, šie tagad nodarbojas???
0
Neko nenodarbojas, pajukuši ir.
0
Neonz 1990.gada apmekleji metal konchus tur?
hmz wow 5 gadu vecumaa taadus kalnus gaazi njaa tu tiesham kruts :O

Intar noradi ludzu kadas taustamakas atsauces?:)
varbut kadu sociologisku petijumu skds aptauju par metalistu regularitati cesis pirms 7 gadiem uz katriem 1000 iedzivotajiem :P
0
pats tu labāk norādi atsauces no kurienes tavi teksti naak. un izlasi veelreiz, ko Neonz teica - 90-tajos
0
fonoklubs... kur vispār tas ir, tas pats kultūras nams vai?
0
ne-e, jauns klubs, tikko atvērts
0
un bobij, toč, moš labāk TU argumentē savus izteicienus, nevis izmet tizlā pārliecībā no dirsas izrautu teikumu, ka metāls Cēsīs piedzima pirms 4 gadiem :D
0
Viena kļūda lingvistikā un Bobijs izmantos to pret tevi, cenšoties tevi nodirst... Tas neonam...

Neonz, aizvakar, plkst. 17:36

Jā, Bobij, nemuldi ko nezini. Pats esmu apmeklējis metālkončus tai pusē 1990-tajos un Brute Chant ar nav vienīgā tās puses blice.


bobijsxxx, šodien, plkst. 04:23

Neonz 1990.gada apmekleji metal konchus tur?
hmz wow 5 gadu vecumaa taadus kalnus gaazi njaa tu tiesham kruts :O
0
Neredzu nekādas lingvistikas kļūdas savā tekstā. Drīzāk redzu okulāru kļūdu Bobijā.

Ak jā, un es neesmu 1985. gadā dzimis.

To, ka esmu kruts, nemēģināšu apstrīdēt. :)
0
vājprāts...
0
"Stonerosis, aizvakar, plkst. 19:13

Oi, Brute Chant - tie i' labi, īpaši tas "A Return to the Beginning of the End" EP. Vēl ir kaut kur tas disks saglabājies, būs jāizvelk tūdaļ paklausīties...
Ar ko, vispār, šie tagad nodarbojas???"

Tas jau ir splits, kas satur to pašu Defect God demo.

Bet izjukuši ir jau gadus kādus piecus. Bet pirms izjukšanas arī bija jau stipri uz ņūmetāla pusi pavilkušies.
0
Mjā... Neteikšu, ka baisi metāliskā, bet samērā metāliska tā pilsētele (Cēsis) bija gan. Biju tur 1991. gada Baltic Metal March II. daļā. Un, ja pilsētā var atļauties tādu konci uztaisīt, tas nozīmē, ka metālisti tur bija ne tikai tie, kas kopā ar mani tur no Rīgas ar autobusu aizbrauca. Pēcāk tikai kaut kā tas viss tur noklusa... Uzpeldēja dažas visai labas grupas, bet tauta sāka "izmirt"...
0
90tajos pēc manas saprašanas metāliskākās pilsētas ārpus Rīgas bija Jelgava, Cēsis, Liepāja.
0
90tajos pēc manas saprašanas metāliskākās pilsētas ārpus Rīgas bija Jelgava, Cēsis, Liepāja.
0
Par ceesiim to4 piekriitu,par Riigu runaajot-nu tas jau pats par sevi saprotams,Liepaaja arii neizbriina,bet Jelgava...
0
šito lasot aš sagribējās With Silent Hate un vecās Black Friday kasetītes paklausīties.....vellls vienīgi kasešnieka vairs nav.
0
bet Jelgava? ;) FRG , ja nemaldos, bija totāls panku rajons. Kurā pilsētā vēl var norakstīt veselu rajonu? (nē, nu es jau nez, moš var) Runa, protams, ir par deviņdesmitajiem.
0
Liepājā bij diezgan daudz tās grupas (vismaz Liepājas mērogam) 90-ajos, Anaesthesia, At The Tomb, Preceptory, Barbarossa, Silent Stone, Dead Smile. nezinu gan cik viņi bija populāri ārpus Liepājas, bet nu fakts paliek fakts.
0
nee,nu es jau nesaku ka nebija,jo nezinu kaa tur ar to Jelgavu un 90ajiem ir..
Ja kaads zina,lai pastaasta...
0
njaaa, njaaa par D_pili, protams, ka aizmirstam :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas