Black metal releases 2007
0
Esmu pipelē. Riktīgā pipelē.

Bet ja nu kādu tomēr interesē bleķis vairāk par manu pipeli, tad es arī protu copy/paste funkciju, lūdzu:

Darkestrah - Epos (Kyrgyzstan, 2007)
Dimmu Borgir - In Sorte Diaboli (Norway, 2007)
Ensiferium - Victory Songs (Finland, 2007)
Finntroll - Ur Jordens Djup (Finland, 2007)
Folkvang - On the Wings of Destiny (Russia/Belarus, 2007)
Gautlet's Sword - Theosophy (Greece, 2007)
Goatmoon - Finnish Steel Storm (Finland, 2007)
Marduk - Rom 5:12 (Sweden, 2007)
Moonsorrow - V Havitetty (Finland, 2007)
Naglfar - Harvest (Sweden, 2007)
Sombre Chemin - Hétérodoxie-Opus I (France, 2007)
Svartkraft - II The Twilight Void (Finland, 2007)
Wotanorden - Aryan Culture Preservation (Vinland, 2007)
Troll Gnyot El - Konung Hmel (Russia, 2007, although this one is really more folk then black metal, I highley recommend it)
Dark Fury - Final Solution (Poland, 2007)
Legion of Doom, Stutthof - Brotherhood of Drakkonian Royal Blood (Greece 2007)
Nitberg - Donnerwetter, Donnerwyrd (Russia 2007)
Satanic Warmaster, Aryan Blood - Split (Finland 2007)
Crystalium - Doxa O Revelation (France, 2007)
Infernal War - Redesekration (Poland, 2007)
Graveland - Will Stronger Than Death (Poland, 2007)
Mayhem - Ordo Ad Chao (Norway, 2007)
Walknut - Graveforests And Their Shadows (2007, Russia)

Samael-Solar Soul (2007)
Abigor - Fractal Possession (2007, Austria)
Black Funeral - Waters Of Weeping (2007, United States)
Graveworm - Collateral Defect (2007, Germany, Are these guys Christian? They're lyrics always seem to give me that impression)
Shining - V - Halmstad (2007, Sweden)
Panzerchrist - Bello (2007, Denmark)
Lugubrum - De Ware Hond (2007, Belgium)
Tulus - Biography Obscene (2007, Norway)
Trimonium - Son of A Blizzard (2007, Germany)
Occidens - Glorification Of The Antichrist (2007, Chile)
Catholicon - Treatise On The Abyss (2007, United States)
Magister Dixit - My Anger is an Eternal Field of Demonized Mercenaries (2007, Canada)
Sothis - Fusion (2007, United States)
Bloody Sign - Explosion Of Elements (2007, France)
Watain - Sworn to the Dark (2007, Sweden)
Black Horizons - A Dream's Funeral (2007, Germany)
Black Horizonz - Khavoid (2007, I think also Germany but not 100%)
Thyruz - Northern Blasphemy (2007, Norway)
Korpiklaani - Tervaskanto (2007, China... naw just kidding it's Finnish Black/Folk and it's fucking awesome)
Forest of Impaled - Rise And Conquer (2007, United States)
Massemord - Let the World Burn (2007, Norway)
Lord Belial - Revelation (2007, Sweden)
Drudkh - Anti Urban 10" (2007, Ukraine)
Behemoth -The Apostasy (Poland, 2007)
Black Funeral - Waters of Weeping (United States, 2007)
Vried - I Krig (Norway, 2007)
Caterpillar - Echoes Black (No idea, 2007)
Silberbach & Moontower - Satanic March for Victory (Germany, 2007)
Volh - Solemn March into the Ragnarok (Belgium, 2007)
Vandal - Surrounded But Not Broken (Russia, 2007)
Magnificat - Superior Entities (A bunch of white guys in Mexico O.o, 2007)
Naastrand - Total Holocaust (France, 2007)
Malsain - The Disease (2007, Norway)
Hellveto - 966 (2007, Poland)
Loits - Must Album (Estonia, 2007)
Gestapo 666 - Nostalgiah (France, 2007)
Deofel - Aposni Rytual - The Last Ritual (Belarus, 2007)
Ars Manifestia - The Enchanting Dark´s Arrival (Italy, 2007)
IXXI - IXXI (Sweden, 2007)
Alcest - Souvenirs d'un autre Monde (France, 2007)
Azrael - Act III-Self (United States, 2007)
Azreal - Act IV-Goat (United States, 2007)
Hilderog - 666 Nord (France, 2007)
Warlust & Pestis (Split, Holland, 2007)
Besatt - Triumph Of Antichrist (Poland, 2007)
In Lingua Mortua- Bellowing Sea - Racked by Tempest (Norway, 2007)
Impious Havoc - Manifestations of Plague and War (Finland, 2007)
Wyrm - Seven Gates of Apocalypse (Czech Republic, 2007)
Abusiveness - Hybris (Poland, 2007)
Mortiturus - Destructive Visions (Poland, 2007)
Klabautamann - Klabautamann (Germany, 2007)
Grabak - Agash Daeva (Germany, 2007)
Deathchurch - Unsilent Hate Anthems (Japan, 2007)
Eldrig - Kali (United States, 2007)
Pagalguenna - Dreams (Germany, 2007)
Menosgada - Mittsommer (Germany, 2007)
Aschefall - Faeden gen Unendlichkeit (Germany, 2007)
Dusken - Hateful (Germany, 2007)
Wedard - Eiskrieg (Germany, 2007)
Bilskirnir - Wotansvolk (Germany, 2007) <- personally was excited for this
Wyrd & Häive & Kehrä - Split (Finland, 2007)
Svyatogor - ...with Wolfish Stalk and by Wings of Black (Ukraine, 2007)
Mind Propaganda - The First Strike (Ukraine, 2007)
Silva Nigra - Epocha (Czech Republic, 2007)
Valkyrja - The Invocation Of Demise (Sweden, 2007)
Elffor - Into The Dark Forest (2007, Spain)...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Elffor - Into The Dark Forest (2007, Spain)
0
O, z-bis! Visus no torrentiem nokačāšu! NU labi, pusi... nu labi, nevienu! Nu labi... Tikai DIMMU BORGIR :)
0
tava mīlestība pret bleķi vēljoprojām ir bezgalīga...
0
Kā redzu pēc tavām copy/paste prasmēm un dzertspējas - tev arī ;) Nu lab, nav jau tik sūdīgs. Toreiz gribēju padirsties (katram tak uznāk kāds niķītis kādreiz). Pats šad un tad paklausos Hecate Enthroned, Anorexia Nervosa un vēl kautko no simfobleķa... ;)
0
njamz, dalju es gan par bleku galiigi nesauktu(wtf te korpiklaani ar finntrollu dara? tur pat lielaa paalii nekas blekjiigs nav atrodams, bet albuumi abiem ir diezgan labi), nelasiiju nemaz visu bet fiksi iemetot acis vienu "copy/paste" erroru atradu - vreid ir pareizi, nevis vried.

p.s. uz doto briidi es esu dzirdeejis ~500 shogad izlaistu bleka albuumu, bet gads veel nav beicies, par agru izdariit secinaajumus ;)
0
Kopš kura laika Finntroll ir black metal? Man gan vienmēr bija licies, ka tas ir kautkāds folks, pie tam vēl diezgan sūdīgs.

No visa būtu jāizceļ Shining. Halmstad ir tiešām iespaidīgs albums.
0
Finntroll ir Folk/pagan with harsh vocals... bleķa tur vispār nav... mūzika jautra!
0
a es jau domāju, kad atvēru te vaļā, cilvēks ar savu disku kolekciju grib palielīties... bet tas jau tikai MP3...

a ir kāds, kas tiešām ar CD kolekciju var palielīties, ar albūmiem, kas ienākuši savā īpašumā šogad????
0
naivs gan tu sonne :)

man gan driiz gaidaams shis tas incants un veelaak mosh veel kaudziite, sen gan nekas nav pirkts a dereetu gan, bet nu ne daudzi buus 2007, jeb tu domaaji nevis shogad izlaistie bet shogad iepirktie? :)
0
te dažas "labas" apvienības nu tāds plekks, ple!
0
jaunais Limbonic Art, jopcik!!
0
nu +/- pie black relīzēm varam pieskaitīt arī Rotting Christ - Theogonia
0
ai, es gribēju pateikt dirsā to tīro Black metālu!!!
0
Samael jau nu vispār tāds ahujennijs bleks
0
eu mazais2 no kurienes šitādu sarakstu var kopī peistot? m?
0
sear bliss jaunais i bezgaliigi smux..
0
Sonnenmensch, var gan ;) Tikai 2007. gadā izlaisti black metal ieraksti nav piesaistījuši uzmanību :] Ar vecajiem, labajiem pietiek ko noķert lētāku disku sarakstos, kas te klejo pa dažu "dīvaiņu" meiliem.

Piem. ar TheSyre "Duality" digipaka ieņemšanu es ļoti lepojos ;) Bet pagaidi, kad es nopelnīsu savu pirmo miljonu, tad parunāsim par disku kolekcijām... :]~~
0
a kur ta Nargaroth - semper fidelis ? aizmirsi ?
0
majors, facebook.com blackmetal domubiedros viens fanāts ierakstīja šitādu sarakstu. Tā kā visas pretenzijas NE pie manis :)

Ja man būtu kaut cik vietas kompī, tad moš varētu arī kaut ko no tā visa novilkt. Bet es dzīvoju uz 1 gb :) Jānopērk tie external hārd draivi vienreiz. 300gb tikai 90gpb[~lvl]
0
nau tik traki 320 GB var dabūt pa 79 Ls, bet labāk piemest un pa 109 Ls paņemt 500GB ārējo un dzīvo laimīgs
0
aha, skaidrīte, būs jāiemet acis arī pašam tajā lapā.
0
500gb aareejos es esmu pa 83-85 Ls njeemis...tagad gan nez kaapee cenas palecaas un leetaak par 90 neredzu vairs nekur :)
0
0
AAREEJIE HDD, nevis ieksheeji.
ieksheejos gan var pa 70-74 veesi.
0
Nu labi, 500Gb par Ls87 (www.bmsmegapolis.lv/?preke=29385...).
0
Tas man patīk - no relīzēm aizgājām līdz dzelžiem...
0
Pašam aktuāli. Kādus divus 500Gb vajadzētu :)

Bet dažas tēmas vēl krutākos neceļos ir gājušas ...
0
Kas tā vispār pa listi ira? Kam vispār vajadzīga?

Vislabākais tai listē - Vandal - nafig te kaut kāds RAC iejaukts?

Magnificat - Superior Entities (A bunch of white guys in Mexico O.o, 2007) ?? Kādā sakarā tā piezīme par "baru baltajiem"?

Graveworm - Collateral Defect (2007, Germany, ..) Vispār jau itāļu puikas šie ir un no Itālijas pati banda, ja nekļūdos.

Un vispār dažam labam stafam tur tālu līdz blekam. Varbūt tomēr seko līdzi ko kopē! Visādus sūdus tač netā mēģina iesmērēt, nevaig jau visā klausīties un visam ticēt!

Turklāt nava Peste Noire un Glorior Belli!

Varēji tad jau paņemt no metal-archives.com sadaļu blekmetāls un pārkopēt visas grupas te, rezultāts tāds pats!
0
Nu ja jau sākām piepisties, tad daži te vēl ir galīgi no citas pasaules:

Troll Gnyot El - tas ir, kā paši krievi sauc, "pivnoi folk"
Caterpillar - Echoes Black (No idea, 2007) - krievu grupa, cik atceros vispār kaukāda hernja ...

un 1/5 vispār ir pagan metal grupu ...
0
Sonne, ja nav baigais slinkums iemet lūdzams šai pat sadaļā, kādu no tevis ievērības cienīgiem šogad izdotajiem bleķīša ansamblīšiem.
0
vakarā, vakarā :)
0
Allvaters Zorn - Geburt
Grendel - Beowulf
Lunar Aurora - Andacht
Minas Morgul - Todesschwadron Ost
Nervengas - Alpha Germania
Kosa - Evilabsorption
Fomorii / Wiatr - Split
Kalot Enbolot - MCCCXLVII

no īta bleķa īstenībā ir maz...

0
grendels, aurora un kolots ir eedami, pat ljoti, jaapeerk tik plaacenji ;]

no peedeejiem:
alastor-noble north
frostmoon eclipse-another face of hell
satanic warmaster-revelation ep
cobalt-eater of birds
eternity-funeral mass
daemonheim-hexentanz(cd iepirku, riit buus jaanogarsho)
deathspell omega - fas-ite maledicti in ignem aeternum
todtgelichter-schemen

blah blah blah
0
unreal - no tevis pieminētajiem mani tikai
Demonheim un Todtgelichter (kautgan tas kā īsts bleks netiek uzskatīts) iecepīja...
0
Sonnenmensch, pēc Tava saraksta pārskriešanas novilku Kosa, ko esmu izvairījies darīt līdz šim, jo pārēdos ar Lucifugum pēdējām relīzēm un negribēju dzirdēt neko no tā gala kādu laiku, un biju patīkami pārsteigts, jo tas, rādās, ir vecā labā Faunus projekts, vokāls noteikti ir viņa darbs, biju domājis ka vairs nedzirdēšu tā narika balsi nekur svaigās relīzēs. Bet nu, tas tā..

''Vislabākais tai listē - Vandal - nafig te kaut kāds RAC iejaukts?''

''un 1/5 vispār ir pagan metal grupu ...''

Tas iet kopā.
0
Kosa... nu jā Faunusam bija un ir sava rozīnīte, kaut nekur netiek minēts, ka tas ir viņš iekš Kosa, bet tas tāpat ir skaidrs pēc ģitāras skaņas un balss..
Ja kas man Lucifugum patīk vislabāk "Nahristihrjashah" un pēc tam katrs albūms sliktāk un sliktāk... a pēc Faunusa aiziešanas vispār "uber true" šrots panesās...
0
tas jau normaali, ja visiem patiktu viens un tas pac buutu diivaini, svartsyn ar jaunu izmeta, bet mani neaizkjeera ;)
0
vēl neesu klausījies, bet mājās nopumpēts jau ir...
0
vēl gan neesmu dzirdējis, bet ir iznācis jauns Svartahrid-Sadness and Wrath-

nezinu kāds būs, bet pirmais albums Forthcoming Storm bij baigi l;abs. īpaši piedur dziesma Faustbitten
0
Pamaz gan vēl paspēts dzirdēt, bet līdz šim tīkamākie šogad:

Deathspell Omega - Fas - Ite, Maledicti, In Ignem Aeternum
Inquisition - Nefarious Dismal Orations
Krohm - The Haunting Presence
Sombre Chemin - Hétérodoxie - Opus I (Haine)
Watain - Sworn To The Dark
Nae'blis - Sketches Of Reality
Forgotten Woods - Race of Cain
Walknut - Graveforests and Their Shadows
Shining - V - Halmstad

no melodiskajiem:
Dodheimsgard - Supervillain Outcast
Lunar Aurora - Andacht
Vehementer Nos - Vehementer Nos
Manegarm - Vargstenen
Limbonic Art - A Legacy of Evil

absolūtā topā šogad:
Lifelover - Erotik (tiesa gan, par black metal to var dēvēt ļoti nosacīti)
0
Nu šis tas jau dzirdēts ir, be nekas īpaši kaut kā nav parāvis no bleka, pāris pieminēšanas vērtas plates:
Glorior Belli - Manifesting The Raging Beast
Peste Noire - Folkfuck Folie
Stiny Plamenu - Odpadni galerie
Fortid - Völuspa Part II - The Arrival of Fenris
Furze - UTD

un vēl pāris citu! Baigi maz gan no atmosfēriskā/ambient bleka, kas man tāds tuvāks, maz kas dzirdēts.
0
Ak piemirsās vēl 2 labi albumi:
Infernal War - Redesekration(bišk gan uz desas pusi, bet agresija fantastiska)
Thunderbolt - Apocalyptic Doom

Un baigi pašam vēl gribētos dzirdēt jauno Deathspell Omega, daudz labu vārdu dzirdēts.
0
Shining - V Halmstad ir fantastisks
0
poh, ja atkāpjamies no tīra bleķa, mani favorītie:

BILSKIRNIR un NORDREICH 2007 albūmi :)
0
man gan titie abi nepatiik ;p

ja runaajam par cd, tad mani favoriiti ir Trimonium-Son of a Blizzard un Daemonheim-Hexentanz.
0
Cik cilvēku tik gaumes :)
Man vnk ir ar šim grupām gadu garumā bujušas šādas tādas saites, un līdz ar to drusku savādāka attieksme :)

A par Daemonheim jau rakstīju, piekrītu, labs albūms!

0
nju un kaa tew taads briinums kaa plutonium? visapaar man nepatiik industrial, bet shitie kaut kaa aizkjeera nedaudz, tagad gan jau apnikushi. V:28 ar izklabinaaja jaunu, meeginaaju shodien paklausiities bet nebija pareizais gariigais ;)
0
Plutonium...
nu kamēr iekš MySpace vinjiem demo dziesmas karājās patika, a kad visu albūmu ievērtēju... kautkā visa tā lielā mana sajūsma noplaka. Jā labs, bet lai asinis čurātu - nea, nesanāk :)

0
da labi, cik albuumu ir taadu lai jumtu nonestu? no kaada simta mosh pusotrs atrodas, jaapriecaajas par to par ko var ;)

labi vismaz ka badaa netur nabaga pateereetaajus, bet nu taadi briinumi naak briizham, kaut vai tjolgtjar...brrr
0
i mean tjolgtar ;)
0
Klau - a runājot jau par melodiskākiem, tipo pagan/epic (bleka) varijantiem, esi dzirdējis:

Death and Glory - Den Ahnen Zum Grusse - 2007
Asynja - Through The Misty Air - 2007

tie man pie sirds labi iet...

A ieskatoties vēturē, ar vislielāko nostaļģiju un patiku ieklausos:

Mjölnir - Hinweg über die Tore der Zeit - 1999
Thy Majesty - German Black Metal Art - 1999

0
mjolnir labs, cik atceros, bet baigi sen nav klausiits, agraak gan ljoti patika.

asynja nav dzirdeeta, death and glory ir ok, tik par daudz tante dzied ;)

hmm. jaskataas kas tad man te ir atlikts, man galar patiik(ja vien mazaak kliin vokalaa buutu, bet tas 2006 gads, veel labs pag.gad bija der henker, black messiah, tas albuums ir vienkaarshi oga), a no 2007 gada miiljumiem orlog, sear bliss, vreid, fjoergyn, black horizons, kromlek.

aarpus kategorijaam le grand guignol - sen nekas tik diivains nav dzirdeets, tad jau piemineetais lifelover, vienubriid riktiigi pieduura, taads serial killer soundtracks, vieniigi diezgan fiksi apniik.
0
un veel atvirzoties no bleka teemas, kaa tev vulture industries jaunais? man saakumaa galiigi nepatika, bet leenaam saak piedurt..
0
Vulture - esmu 2 reizes noklausījies, arī neesu līdz galam vēl iebraucis...

PS - a poļu un ukraiņu skatuve tevi nepiedur??? jo nevienu CD tu nebiji izvēlējies, a, bija WAR un THY WORSHIPER...
0
Polju piedur, kaut vai christ agony, kas joprojaam viena no manaam miiljaakaam bandaam, chehiem baigi daudz laba arii ir, ukrainju iipashi nez, hate forest ir ok, kaut gan nesen iemetu vinju labaako darbu(imho) scythia un neguvu taas emocijas kas pirms 6-7 gadiem kad pirmoreizi dabuuju un dzirdeeju, man nepatiik lielai daljai krievu un ukrainju pati ieraksta skanja.
Vispaar pamaniiju ka man daudz vaacu bandu patiik peedeejaa laikaa, laikam man tuvaaka vinju izpratne par skaistu muuziku ;)

p.s. da man tur wishlistee veel ap 50 gab. karaajas, nevar visu uzreiz pavilkt, tos pashus polju kalot enbolot obligaati jaapanjem buus, super albuums.
0
nū, runājot par tiem melodiskajiem Asynja - Through The Misty Air - 2007, man tieši liekas bišku par saldu. lai gan tās ģitāras man dikti patīk.
0
Nu jā, unreal, piekrītu, ka ukraiņiem ir tāds sava veida specifisks skanējums lielākajai daļai grupu ...
bet.. Kroda un Drudkh man ir favorītos anyway :)
poļi - es pats pamatā vācu sev visus 90-gadu pagan/black oriģinālizdevumu albūmus un demo :)
vācieši - japs, "jaunais vilnis" paķer, bet vecās labās vērtības, kuras jau minēju stāv pāri visam!

0
drudkh es noteikti savaakshu driizumaa, taa ir laba, kroda gan man mazaak patiik ;)

daudz savaaci polju? tur tachu sanaak paliels leerums...plus lielaakaa dalja sen jau izpaardota.

man driizaak gribeetos polju/chehu saataniski ievirziitos savaakt, nez kaapeec tiem ljoti skaisti meldinji un atmosfeera ;)
0
nu esmu šo-to no poļiem 15 gadu garūmā iekrājis :)
0
Vulture Industries-The Dystopia Journals- tas man tāds jaunatklājums. Pirms dažām dienām torentos ieraudzīju, likās labs nosaukums, tāpēc jānovelk. Baigi labs eksperimentāls mūziks, vietām kaut ko no jaunajiem enslaved atsit nedaudz.
0
Heh, vakar Tartu, atbrīvojoties no palikušajām eesti kroonām, lielveikala disku bodītē paķēru Tharaphita - Iidsetel Sünkjatel Radadel, un šodien to vien uz riņķi griežu. Tiešām patīkams veikums igauņu bāleliņiem sanācis.
0
Vulture Industries-The Dystopia Journals ir savi momenti, bet kopumā nepavilka ... Igauņu bāleliņi vēl mazāk patika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas