nevaru neta vadu ielikt pc :/
0
lieta tada ka man sodien atgadaja sito kompi
www.open.lv/lat/competitions/vi... sainstaleju softu tb wistu. centos pievienot netam. man ir majas komplekta 2 tas interneta kastites. tb terminaalji.
nelaime tada ka to ethernet vadu ko deva man lidzi(portativa pc komplektacija) es nevaru ta isti ieriktet ieksh ta terminala jo vads laikam par mazu.
es ari nesapratu kur isti jasprauzh.
re kur pamaciba varbut saprotat?
www.open.lv/lat/competitions/vi...
portativais visu laiku saka ka nets nav pievienots. beigas es pameginaju aizmugure ar to originalo terminala ethernet vadu piespraust portativajam bet vienalga saka ka neta nav. piesledzu atpakal savam kompim un nets ir
tad ko man isti darit ? japerk kautkads jauns neta vads vai kaa? un kur tad pec butibas ir jasprauzh ieksh portativa tas vads?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
moska usb draiveris nav ieinstalets?
0
bet tas vads jau netiek caur usb man liekas sprausts bet caur to tikla kartes adapteri.
0
nu tad mos tikla karte nav ieinstaleta?
0
taa varetu but? vienk tam kompim viss jau bija sainstalets.
0
Jāsprauž iekš - "10. Ethernet lokālā datortīkla pieslēgvieta (RJ-45)"

Jāieinstalē draiveri protams tīkla kartei, un vari atkal sēdēt un pļurkstēt līdz nelabumam netā!
Draiveri te, izvēlies tik attiecīgo OS'i - h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupp...
0
Tev tieshaam vajag maajaas netu? Es gan atljaushos pienemt ka lielaakaa dalja shii foruma lietotaaji tomeer teiktu NEEEE :D
0
beigas viss aizgaja.
0
viss panjeema un no tevis aizgaaja prom? :D
0
kapēc viņam kāds palīdz?
kretīni.
0
:D
0
Uz vienu brīdi nopriecājos... Bet vai tiešām tev mājas netu vajag? Tagad 24/7 šeit sēdēsi :(
0
jāiet uz interneta kafē, lai miers un nauda ātri beidzas...
0
fak.
+1
vieniga vieta kur man halavas bezvadu netu neker taa ir maajas. bet tur man ar vadu ir.
a visur parejas vietas gan darba gan laukos izdevas uz halavu pieslegties bezmaksas netam :D
laukos uzkeru kaiminjmaajas satelitnetu :P
0
Bobij, tavuprāt Vista ir softs??? :D :D
+1
jaa manuprat ir.
os ir proga tatad softs :P
0
:D :D :D

OS ir OS, softs ir softs.....
0
nu es domaju savadak :P
0
dabiski, ka OS ir softs. tas, ka os, vienkārši runājot, ir vairāki līmeņi un tā nedarbojas tikai applikāciju līmenī (jo pati tādu satur) kā daudzas citas programmas, un prot vadīt hārdvāri, nepadara OS par kau ko diži nesoftisku. kas tad Leias jaunkudz' tavā izpratnē ir softs?
0
vai tad ne operetaj sisetma nav os?
os kalpo lai varetu ta teikt stradat ar citam programma, bet ar softiem mes redigjeam datus. bla bla bla , ta man macija informatika.
0
nu, principā ar OS palīdzību tiek rediģēti ļoti daudz datu. bet, piemērma, ar veļasmašīnas softu mēs nerediģējam nevienu pašu datu kriksīti. tā kā tas viss ir bleķis.
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas