Helloween/GRay iekš Suomi
0
Vot, izlasīju, ka Helloween (jaunais albums jau ir no-leak-ojies) un Gamma Ray decembrī koncertēs Helsinkos, kaukādā Kaapelitehdas.
Urdās tāda baisma nostaļģija par 1987-1997 gadiem, kad šīs grupas likās vismaz top 5 vienības, un ir nemaz ne maza vēlme pirms miršanas šitos tomēr redzēt...
Nekad neesmu pircis biļetes ārpus Latvijas vai uz koncertiem, uz kuriem biļetes nevar pirkt tepat... kāda jums ir pieredze šai ziņā? Vienk uzmeklēt minēto klubu (vai arēnu) internetā un cerēt, ka trāpīs uz svešā valodā rakstītiem linkiem? Jo aizkļūšana diez vai sagādātu problēmas - domāju, ka koncis var būt izpārdots (un iespējams, jau tagad ir...) Braukt uz dullo, protams, ir garām...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
var traapiit arii uz anglju valodu:
www.tiketti.fi/event/1267...
rezervee, apmaksaa un savaac pats biljeti pirms koncha vai atsuutiis pa pastu.
Age limit sallittu- noziimee, ka age limits ir 14g.
domaaju, ka tuvojoties koncim, tas noteikti tiks izpaardots.
0
Tas viss ir ļoti labi...
0
liels paldies. domāsim...
ja tā padomā, 32 euro par divām sirdij tik tuvām grupām, kas baltijā neparādīs gandrīz 100%, nav nemaz tik daudz...
0
kursh datums?
0
info skatiit te, arii datumu:

www.tiketti.fi/event/1267...

ovet auki 18.00- ieeja no 18.00
0
NU ok, es arī taisos braukt, jāaizbrauc vienreiz paklausīties kārtīgu smago metālu, melnie jau līdz vēmienam :D
0
eee,a cik ceļš varētu sanākt?
0
leetaakais celjs buutu ap 70eur( buss Riga-Tallina un atpakalj + praamis).
0
ar paša auto nebūtu lētāk? vismaz līdz Tallinai?
0
atkarībā no nervu un degvielas patēriņa.... drusku lētāk jau būs,bet,ja tikai līdz Tallinai,tad vēl jāatrod,kur nolikt un tā.
0
tad visu laiku jāuztraucās vai ar mašīnu viss kārtībā, vai būs tur kur es viņu atstāju+vēl nevar drusku iešaut un negulējušam jābrauc atpakaļ
0
patlaban tiek spriests par lidošanas piedāvājumiem.
Izskatās, ka būšu pielauzis arī priekšnieku braukt :)

nedzeršana gan mani īpaši nesatrauc ;)
0
es būtu dikti pateicīgs,ja varētu iepostēt te arī tos lidošanas piedāvājumus... a ja nu pēkšņi es arī izdomāju.
0
70eur ir domaats abos virzienos.
0
buss no Riigas maksaa 11Ls, tad leetaakais praamis 20eur, un atpakalj buss 250kronas+20eur praamis.
0
Kapēc neviens neorganizē autobusu?
0
airbaltiks sola 11. decembrī RIX-HEL - 25 Ls
12. decembrī HEL-RIX - 25 vai 6 Ls
+ lidostas nodevas 8 vai 10 ls.
tb 50 Ls turp-atpakaļ, vienas stundas lidojums.
nav gluži tas pats, kas kratīties ar auto(busu)+prāmi

no tikketu saita tā arī nesapratu, vai tos biļešus pasūtot nevajag savākt četru dienu laikā VAI likt, lai šie izsūta. Bet ārpus FI sūtīt ir +15 euro; baigi sālīti.
Uzjautāju šiem, gaidu replaju.
0
iesaku fiksi tad rezerveet lidojumu, jo parasti leetie reisi pazuud aatri, protams, ka ar lidmashiinu ir eertaak, aatraak utt.

ja biljeti apmaksaasi, tad tiketti to turees liidz tam, kameer ieradiisies tai pakalj, savukaart 4 dienas rezervee tajaa gadiijumaa, ja klients naaks un maksaas uz vietas.
0
Nu tad galu galā ir kāds braucējs nopietns?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas