DECAPITATED Confirms Russian T
0
DECAPITATED Confirms Russian Tour - Sep. 21, 2007
Polish metal titans DECAPITATED have confirmed a series of dates in Russia. The band will bring their distinctive brand of technical death metal to Russian fans for the first time, playing at the following shows in October:

Oct. 18 - Kaliningrad @ Tower (Russia)
Oct. 19 - Vilnius @ Mulen Ruzas (Lithuania)
Oct. 20 - Riga @ Melna Piektdiena (Latvia)
Oct. 21 - Saint-Petersburg @ Orlandina (Russia)
Oct. 23 - Jaroslavl @ Partizan (Russia)
Oct. 24 - Voronezh tbc (Russia)
Oct. 25 - Rostov-on-Don @ Podzemka (Russia)
Oct. 26 - Krasnodar @ Orbita (Russia)
Oct. 27 - Moscow @ Plan B (Russia)
Oct. 28 - Rjazan @ Planetary (Russia)
Oct. 30 - Gomel @ GCK (Belarus)

Super!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tad baumas ir patiesas :)
0
wooohhhuuuuu
0
Jess!!!
0
juhuuuu ! sestdienaa ! VNK UBER !
0
jāpaklausas ko ta šamie tādu spēlē... death laikam cik atminos, mos jāizvelkas, jo izskatas ka nekas labāks vairs šogad nebūs.
0
www.youtube.com/watch?v=kIB9mSbD67k... cik noprotu tie ir sie ! :D
hmm jaapadomaa moss aizvilkties ar !
interesanti kas no Latvju balinniem ssos iesildiis?
0
ble super, sitie man patik. labais obligati iesju
0
DECAPITATED + CRIONICS

psc, tos Crionics, tak nevienam viņi nepatīk.
0
mmm
0
man Crionics patika
0
ja vareja kadu citu iebazst, sitie jau redzeti.
bet nav ko sudzeties, galvenais ka lai uznak decapitatedi
0
nu crionics bija tādi, tādi.. nu klausāmi. bet vienai reizei, ne jau atkal. bet decapitated gan ir labs
0
Um, Crionics atkal būs pie mums?
Super, šoreiz varbūt arī ilgāk spēles.
0
Decapitated + Crionics, iezāģējošs salikums! Jācer ka Crionics bišk labāk tomēr nomauks, nekā iepriekš.
0
bet galvenais ka russian tour. :D
0
Da vai nav vienalga kas pa tūri - krievu vai ebreju, galvenais, ka atbrauc pašas grupas un norauj jumtu!
0
Nu, tā kā 8 no 11 končiem notiek Krievijā, tad nosaukums ir loģisks, tomēt mājaslapā ir minētas Austrumeiropas tūre.

Crionics labprāt ilgāk paklausītos nekā pagājujoreizi.
0
Pēc tā "Day 69" spriežot decapitated palikuši par fear factory klonu. Vispār pēdējais albūms, cik atceros bija baigais mēsls. Iepriekšējiem man ļoti patika. Man šī grupa kā spēcīgs Death pārstāvis mira 2006. gadā, kad izdeva to drazu, kas saucas "Organic Hallucinosis".
Ceru, ka veči varbūt labosies un nākamais albūms būs atkal tikpat vērtīgs kā vecie, bet to pēdējo manas ausis nepanes.
0
Njā, pirmie divi albumi bija lieliski, pēc tam sākās pamatīga lejupslīde.
0
tiesi taa :) pirmie albumi bija vislabakie, pedejais salidzinajuma ar tiem ir tiesam sudigs :)
0
ai ta nafig neiesu laikam uz ssito man nav velmes skatiities uz Fear factory pakalldarinaataajiem ... pietika ar passiem Fear factory pagaajussaa gada Brutal assaultaa ... biju viilies ka vinni reali suudigi nospeleeja...
ununun vai ta tiessam tie Crionics tautu taa pakkera ka peec tik neilga laika vinni jau atkal sseit ??? ta jau labaak lai Disawoved atssauj veelreiz! ar savu Hyper speed bunngieri! :)
0
nu bet doma vini tik konci dzis vislaik savu jauno albumu? diez vai..
0
decapitated : Lai jau man piedod visi Sanctimony fani, bet nu vilkšu te tagad paralēles. Abām apvienībām gājums līdzīgs un rezultāts arī, bet, ja esam apmeklējuši Sanctimony končus, tad zinam, ka pa kādam vecam gabalam arī jamie uzspēlē (esmu no tiem, kam jaunais formāts galīgi pie sirds neiet. Vecais man patika daudz vairāk). Cerēsim, ka Decapitated tā arī darīs, bet nu es tāpat tur nebūšu, lai par to pārliecinātos.
0
shiz beidz aakstiities ... brauc maajaas no komandejumiem un neejam uz konci ejam dzert! :D
0
Ja turpina anoloģiju ar Sanctimony - man nepatīk ne viņu vecie, ne jaunie albumi, bet konči aiziet uz Urrrā !!!
0
ninja69 : kkad jau jāpadzer būs ... nu tā kārtīgi :D
0
Interesanti, kad Bigijs ieliks info par šito pasākumu ? www.melnapiektdiena.lv/sub/index.php?categ... :)
0
1dienu pec koncerta ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas