Ja tev garšo..
0
..bezmaksas alus, tad šodien no plkst. 18.00- 21.00 tev jādodas uz krogu "Runcis" (Jāņa sēta 1), kur notiek 16 alus šķirņu degustācija.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hehe ... laikam būsj jāaizkāpj :)
0
hm, kam par godu?
bet es būšu!
0
Cik sapratu, tad aptaujas nolūkos. Būšot arī anketiņa jāizpilda, bet vai gan tas nav tā vērts? :)

Laidiet šo ziņu tautās, tai nabaga meitenei cik tur tās anketas jāsavāc, šis pasākums jau vakar bija, un tad ļaužu atsaucība esot bijusi katastrofāli zema.
0
psc, to krogu tak apgāzīs.... jāiet būs piedegustēties :)~
0
Bļin, es tik tagad šito izlasīju ... Tā kā jau biju nobriedis basi skatīties, tad laikam pasākums izpaliks
0
Paldies Lūsīt, ka man pateici, bija patiešām forši!! :)
0
Velns un elle, Lūsi! nafig tu nepateici, ka tur zem 26 gadiem dzert nedod?
0
Tak vecumu tur neviens nekontrolēja, tās meičas pašas ierakstīja tanī anketā, ka esi vecāks par 26. gadiem!! Vajag tikai mācēt paprasīt!
0
Paprasījām vienureiz, paprasījām otrureiz, paprasījām 3. reizi. Šīs tik ķiķina - "oij, nevar, nu tā taču nevar"...neies tak lūgties un ceļos krist.
Vispār tik stulbs vecums izdomāts ir kā pilnīgi apvainojums. 18 gadi, 21 gads...ok...bet ne 26.
Marazms.
0
Labāk būtu paši veikalā vai citā krogā nopirkuši... nu tad nav brīnums ka pirmajā vakarā katastrofāli maz cilvēku, kas atbild uz anketām.
0
Tā arī nesanāca aizkāpt :/
0
lash, nelamājies. Mani pašu arī nepielaida pie degustācijas, jo man, redz, nav pareizās ģenitālijas.
0
a ko? sīkie jau tikai aldara pilzenes amonjaku teš iekšā - no aliem neko nerubī.
0
Pilzenes vēl ir Ok. Zelta gan garšo tā, kā varētu garšot līdzīgas krāsas dabīgs šķidrums.

Hm, 26 gadi laikam lai studenti alkāni neizdzer sausu.

Lai gan esmu seksistu cūka, bet meitenēm neļaut dzert alu ir kas genocīdam līdzīgs.
0
Vo, vo.
0
ak laiki, ak tikumi! Vai tad pareizāk nebūtu teikt lūk, lūk! Nu nekas vairs nav svēts šajā pasaulē.
0
Meitenēm vajadzētu ļaut dzert alu - tāpat necik daudz kopā viņas jau neizdzers, jo relatīvi zems procents no viņām lieto šo drinku.
Bet nu no 21 gada varēja ļaut degustēt...
0
oi ku labi, ka taa ar es un Reiņonkuls neaizgaajaam, mums tak neviens alu nebuutu devis.
0
meitenes(cikesmu pamaniijis)dzer taa sauktos pussy drinkus,visaadus tosolus(dzins zilaa kraasaa) un citus kokchkjus
0
Nu ne jau visas, tādus tosolus dzer tikai cacainās.
0
Tak visas dzer, vot piedāvā alu vai džinu rozā bundžā, kā tu domā ko paņems?!.
0
Njā... :(
0
Alu!! :D
0
jee ja man garshotu alus tad es ari butu gaajis man gan jau ticetu ka 26 gadi :D
0
bobij, kas tev liek tā domāt?
un ja paprasītu kādu papīru, ko tad?
0
šaubos, ka tev ticētu, Bobij...
Nemaz tik vecs neizskaties un prāta spējas ar nav tik i tuvu tādam vecumam... =]
0
nu 26gadnieka prataspejas? :D lol
ka to ir iespejams novertet?
nez daudzi man ir devushi par 10 gadiem vairak nekaa man ir.
:D
0
26 gados (un jau daudzagrāk, protams) jau lielajam vairumam ir vismaz kaut kāds smadzeņu daudzums.. tev pat biški smadzeņu nav.. :)
0
cik lieliski ka visi mani tik "labi zin un pazist" bet tai pat laika es gan nevaru saadus cilvekus atcereties ka butu ar vinjiem kaut reizi ticies :D

Tapec leia esi laipni aicinata man draugos atrakstit un noargumentet savu viedokli :)

nevis malt te bezjedzigus subjektivismus.
0
Tev daudzi dod par 10 gadiem vairāk nekā tev ir? Ja pēc domāšanas, tad viņi ir debīlāki par tevi... bet ja pēc izskata, tad viņiem tīklene ir sasieta mezglā laikam...
0
Schnizzel izteicās visnotaļ precīzi...:D
0
A kurš te ir gudrāks par 5.klasnieku :D ?
0
kljuudiities ir cilveeciigi:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
krabathor
munky
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas