par beer
0
kaads ir dargaikais alus ko esat dzerushi un vai jusuprat bija verts dzert?

un teret naudu?

un kapec izdomajat tomer meginat?

personigi esmu redzejis ieksh LV 0.75l alu kursh maksa 8.57ls

ir idejas kur lai tadu mantu liek?

braukt ligot un pakert kasti pa 180ls?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dārgākais, ne dārgākais, bet Brenguļu alus ir noteikti labākais, kādu esmu dzēris...maz gan ir vietu, kur šo brīnišķo mantu var dabūt, taču - ir vērts.

Tas tavs pieminētais alus droši vien ir nācis no kāda dikti sen izveidota brūža, dēļ tam ir arī tā dižā cena par to vārdu (lai gan pati manta, droši vien, neko dižāka nav par citiem aliem).

Ak jā, un kā būtu jāsaprot tavs 1. jautājums - vai iet runa par veikala cenām vai arī krogu uzcenojumi arī jāņem vērā (piemēram, veikalā zelta alus~0,55 sant; krogā - ap 1,5 Ls u.t.t.)
0
nu krogos jau parasti cik zinu ir drankiga izvele tb labakaja gadijuma kadi 10 ali.

tapec runaju par veikaliem.

kad redzeshu veilreiz nofoceshu to alu :D

vel par alko.

peec ka isti garsho jagermeister vienk uz akcijas bija un es buteli pakeeru.

taaka alko praktiski nepatereju(ja neskaita ka patik liet udenspiipee baltiviinu , kaa ari sarkanviinu vannaa) tad tas patiprina iespeju veidot alko kolekciju :D

starpcitu kadas domas par firmas "wom fass" produkciju?

vinju absintu esat malkojushi?

+2
kāda suņa pēc vannā būtu jālej sarkanvīns?
0
nu jauki smarzho.
sezhot divata vanna dzerot viinu no glaazem gadas izliet.
tad vel var laistities un nodarboties ar visadam ar viinu saistitam izvirtibam..
0
veel jau varetu uztaisit tadu ekstru ka pluncaties karstvinaa.

piem man nebutu iebildumu papluncaties dzakuzi kas
udens vieta pildits ar viinu.

nu labi pielauju ka tas ir utopiski bet parasta vanna vareetu gan.
tikai maza problema ka shada pluncasanas ka minimums izmaksatu kadus 50ls ja nemtu katvai kagoru jo vienai normalai vannai vajadzetu kadus 80 litrus sarkanviina.

0
ROFLMAO ! SUXXORZ
-2
iva no tevis tik pedeja laika stulbibas dzirdu. maitasgabals centies mani piemanit ar wow instaleshanu.
+3
Bibiks te laikam visiem izklāsta savas seksuālās fantāzijas... :D :D D
0
Hmm, ņemot vērā, ka nākamā viņa izveidotā diskusija ir par iepazīšanos, tad šī laikam ir tāda reklāma daiļajām.
0
leia maldies es vel neesmu nekam keeries klaat.
0
Gribi teikt, ka neesi ķēries klāt vīna liešanai vannā un ūdenspīpē? :)
-2
nee es gribeju teikt ka neesmu vel nekam no izvirtibu smaga gala keeries klat un stastijis te :P
0
Nu jaa, es pat zinu ko dazhs labs aktiivists te vareetu atbildeet uz jautaajumu, tu esi stulbs vai izliecies ? :))
0
Izlejamais Vanaga par 19 sanķikiem puslitrā, un nē, nebija vērts.
0
bāāā ... tik laba tēma, bet tik stulbā izpildījumā. Eu bobi - palasot šo man apetīte uz alu pāriet.
0
Es arī ar interesi atvēru, bet, skatos, ātri sūdos viss sagājis. Tiešām, labāk šņabi dzert. Fantāzija par peldi lipīgajā, atbaidošajā kagorā mani drusku izdrebināja.
0
shiz uzlabo. tev pilnas tiesibas.

hmz tad nevienam no jums jagermeister pie sirds neiet?
0
a tu moš varbūt pacenties nesačakarēt tēmu, lai nevajadzētu to "uzlabošanu" (drīzāk jau mēģinājumu izglābt) :D
0
Vācu Jagermeister garšo kā balzams, tas ko pie mums pārdot - kā klepus sīrups.

Latvijā dārgākais alus bija kautkāds izlejamais tumšais īru iekš RED FRED par Ls2.00. Pudelē laikam dārgāk par latu neesmu Latvijā pircis. Parasti Stellas un Grolshus (nekas īpašš) pērku akciju laikā, kad cena no 1.20 uz kādiem 0.90 nomesta. No dārgajiem visgaršīgākais liekas tumšais Leffe (0.3l laikam 0.90). Stipri labāks par izlejamo.
0
A tos dārgos par 5-8 var iet uz Štokmani apskatīt. Bija arī Kimmela Rīgas krūka (laikam 1.5l) par Ls5
0
BladeOfDarkness, labdien - Radio Bārā prastais Cēsu pa Ls2, Eight Lounge - Ls 3.
0
Tfu, Radio Bārā Cēsu pa Ls 2,5.
0
BladeOfDarkness, man domāt, ka pa 2 LS (un vairāk) lielā daļā Vecrīgas pritonu var dabūt alu.
Īru pabā (nosaukumu aizmirsu), šķiet, Giness maksāja virs 3 latiem.

Bet, ja pērk pudelēs veikalos, tad dārgākie vietējie ir Užavas, Brenguļu un daži līdzīgi (laikam 1,30 ir lielākā cena, ko esmu redzējis).
0
Hm, Brenguļu pudelēs neesmu redzējis. Uz Red Fredu gāju pirms gadiem 2. Pašlaik iešu uz Stella Pub baudīt laimīgo stundu, kad dzērieni ir par puscenu (Stella, Leffe, Franciskaner, Spaten, Staropramen - Ls0.90), Bauskas 0.70, Aldara Lukss 0.75. Pajāt man tos Vecrīgas krogus ...
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 00:16
"iva no tevis tik pedeja laika stulbibas dzirdu. maitasgabals centies mani piemanit ar wow instaleshanu."

KAA TAD ES CENTOS PIEMAANIIT ???
A?

nevajag pljurksteet tik daudz !
ja nemaaki izlasiitt info oficaalajaa saitaa ta neesu vainiigs !
0
BladeOfDarkness, vai tad Stella Pub nav Vecrīgā? Man gan šķita, ka ir...
Brenguļu alus pudelē maksājot 1.30.
0
"Stella Pub" ir arī uz Lāčplēša ielas.
-1
iva oficialaja saita tur ta info tada patizla.
0
bet es visu sapratu nezkapeec :)
0
Brunguli pa latu vai zemāk varēja izlejamo dabūt (vismaz Baznīcas ielā).
0
BladeOfDarkness, kā sauc to iestādījumu, kur šis tik lēti dabūjams? Gribētos aiziet.
0
Kā sauc neatceros, bet atrodas šeit: www.ikarte.lv/redirect.asp?eid=89... (kur karodziņš). 1.00 vai 1.20 bija jūnijā.
0
hm, vajadzēs kādreiz aizčāpot un ievērtēt.
0
Vēl pērnā gada augustā Brenguli pa 0.70 Ls varēja dabūt iekš bistro uz Tērbatas ielas, pretī Pablo (drusku aiz Stabu ielas virzienā prom no centra). Un vēl ir viens krogs kaut kur Purvciemā, tāds ar salmu jumtu blakus kaut kādai skolai, kur arī bija Brengulis dabonams. Cenu gan neatceros, bet laikam jau bija diezgan demokrātiska.
0
Intar, gan jau tas tavs pieminētais iestādījums ir "Gauja". tas ir aptuveni tur, kur tu aprakstīji (padomiskā stilā iekārtots).
Tagad gan par puslitru prasa 1,20, bet ir to vērts!
0
Nav Salmu Kroga filiāle ? Par Pablo kaimiņu ir dzirdēts, bet tā manuprāt ir iestāde viņam tieši blakus, ieturēta Padomju stilā, bļin, aizmirsu kā sauc.

Nupat Rimčikā nopirku Grolsh pa Ls1.05 (ar atlaidi). Dikti stilīga pudelīte. Bundženieks nav nekas īpašs, moš pudžiņā būs īsts eliksīrs. Laikam dārgākais pudeļnieks kādu Latvijā esmu pircis.
0
Jopcik, tā gadās ja pirms komentēšanas F5 nenospiež. Toč "Gauja".
0
Jep, Gauja ir dikti interesants nostūris, lai šad tad pasēdētu, iedzertu alu un vienkārši atpūstos.
-2
jaa kamer nav nazi kroga var sedet tur.
0
naži?ka tev bailes ka emo leekmes neuzbruks?
XDXDXDDXXXXDXXXXDXDXDXDXDX...
+1
Grolsch pudelē, bija tāda pati viduvējība kā bundžā :(
0
Apsveicu ar pirmo diezgan sakarīgo tēmu bobij :) Biju jau atmetis visas cerības, bet tomēr arī brīnumi notiek! Tāpēc nedirsīšu tev šoreiz virsū bet pievienošos bazaram... Dārgāko es esmu dzēris pa 4.00 Ls krogā Paddy Whealan's... Tas bija GUINESS, lai gan veikalos var nopirkt par gandrīz 3 reiz mazāku cenu :D
0
Nē, cik saprotu, tā Gauja ir blakus Pablo (pašam nav gadījies būt tur), bet tas bistro ir pāri ielai pretī, tādos oranžos toņos bija iekārtots. Bet tas krogs ar salmu jumtu Purčikā diez vai ir Salmu kroga filiāle. Ja kas, Salmu krogā uz Dzirnavu ielas, iepretim Berga Bazāram arī ir laba alus izvēle (Užavas, Tērvetes, Bauskas, Piebalgas u.c.) par sakarīgām cenām.
0
Užavas - 1.40, Tērvetes - 1.20, Piebalgas, Kozol, Aldara - 1.00 (cik atceros). Bauskas gan manuprāt tur nav.
0
Kādu laiku neesmu tur bijis - vismaz pusgadu, bet pēdejoreiz, kad biju, simtpunkt ka bija Bauskas.
0
Varbūt. Šodien tieši iešu, noskaidrošu praksē, tā teikt. Mājaslapā gan nav minēts ka ir Dzirnavu ielā www.salmukrogs.lv/page.php?id=3#alus...
0
Nu gauja cik zinu tiesham ir blakus pablo kursh ka sapratu taisijas pirms kadam 2 nedelam ciet uz rekonstrukciju. jo kad iegajam tur pasedet vienigais kas vinjiem no produkcijas bija palicis bija teja un salati :D

bet gauja biezhi ir diezgan pa pilns un lai ari ipatnejs cik nu esmu tur iegriezies diezko omuligi neesmu juties.

0
peedeejaa laikaa-jaagermeistars ar energy drinku un ledu uz Kawir konci-3,80ls

taa pa dziivi dzeru tikai tumsho un jaagermeistaru..
0
Enerģijas dzēriens ar Shark'u - vo tas spārda.
0
:D

shnjabis ar vodku arii,ne?
-2
nez no energijas drinkiem man tikai ekstaze patik tapec ka to razho pie mums tas ir garshigs un ari relativi leets.
+1
hahahahahaha, Bobi, Tu esi de best!!! oneoneone!!!
0
runajot par aliem, tagad dzeru krievu alu PIT, tikai kirlicaa, baigi garsiigs. uzlime uz kaklinu ar nasha russia :D
0
Brengulītis... tas bistro saucas "Kaukāza sēta" un tur palielākā kompānijā var labi pasēdēt, vienīgi tur nav tās foršās bāra atmosfēras. Nu jā un tumšais kozels likās tik superīgs, kad pirmo reizi dzēru, bet vispār ja grib augstākās izjūtas, jāmeklē privātie brūvētāji. :)

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas