Grindmaster Dead
0
Grindmaster Dead albums Stronger Than Love atrodams DC++ mp3 formātā. Ja labi pameklēsiet, varbūt ar' atradīsiet!!! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja kas, es sho albuumu no kasetes uz mp3 paartaisiiju! Esmu es egoists, bet ko lai dara, kaads piedzimu, taads es nenomirshu...
0
Paldies jaasaka ne tikai man he he, bet arii Uldim Lolanam!
0
...un Mefistofelim arii paldies.
0
Nu ta paldies jums :))
0
grandfather dead

haaaaa haaaaaa hahahahahahaha hahahaha hahahahaha ahhahahaha ahahahahahaha hahahahah
0
shitas joks kaut kaa man neaizgaaja :/ ...jaa, man arii "paldies" :P
0
kurkurkurkurkurkurkurkur?
0
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:cry:

Atdodiet manu Dc++, sisadmini nelaimīgie.....
0
nu vot sākam ar nekromantiju nodarboties, kāpēc klonēt vecas tēmas - labāk tās celt augšā svaigas no kapa, aj kā šitaj vietai vaig moderatoru...bet viss šarms tajā, ka tāda nav.. hihihihi
0
lai uzceptu jau tēmu, un lai pārliecinātos, ka tāda nav bijusi, ir jāpavada vismaz 20-30 min., lai visam izskrietu cauri... tāpēc nav jābrīnās, ka daudzi atkārtojās..
0
Tā tā, tagad smukiņi sarindojam visus līķīšus rindiņā...
0
"lai uzceptu jau tēmu, un lai pārliecinātos, ka tāda nav bijusi, ir jāpavada vismaz 20-30 min., lai visam izskrietu cauri..."

ha, es tieši šajā sakarā šķirstīju tās vecās sarunas, lai neatkārtotos, bet panācu pretējo. Un kas gan tagad notiktu, nemaz nevaru iedomāties, ja visas SKYFORGER tēmas celtu gaisā vienlaicīgi?
0
ui necel tās augšā !
0
ja tās visas pacels tad serverim toch būs kaput.un kur tad mēs visi sēdēsim?ieksh metal2rock.tk vai?
0
Vai es kautkā nevarētu dabūt pārkodētos kasetes ierakstus uz mp3 un vel kasetes vāciņa noformējumu? varbūt kādam ir kādas bildes??
+1
Kā bez rokām, ibio - metalarea.org/forum/index.php?sho...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
lash
munky
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas