Fīča: nerādīt bobiju
0
He he he he.... Iekš tō profile nu katre var pate izlemte - redzēt bobiju vai nē :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tagat jābūt absolūtam mieram :)
0
ak jā... un es pavākšu statistiku, cik katrs ķeksē to ķeksi šurpu un turpu >:]
0
pldies Tev....:)
0
bljee,darbojas!
0
muahahahah labais :D
+3
ee bet baigi laba lieta ieliekot keksi es vairs neredzu savus postus un rodas neparvarama velme drukat jaunus :P
0
Labs :D
0
coool, tā it kā bobija nemaz nav un nekad nav bijis:D
0
:D tagad lasot forumu ik pa laikam tiek pieminēts kāds neeksistējošs bobijs...mistika..:D
0
Es pimpjojos no šitās iespējas:D
0
bļāāāāviens ku jauka fīīča :)) cepumu cepumi Uggas k-gam *** !!!
0
Vajadzīgi viņam tavi cepumi...
0
0
^^^ tas no sērijas - kam lielāki ? :)
0
Tā, kurš tur 4 kastes Tērvetniek solīja par bobijaxxx aizvākšanu ? Domāju man par ideju ar kāda kastīte pienākas ... Vispār doma bija katram pašam nevēlam-ās (-o) person-as (-u) niku rakstīt, epic true'n'evil black metal battle nefolk vs I.T.Warpath ar daudziem laikam piegriezusies.
0
Darbojaas! :) no bobby, no shit!
0
Ugga saklausija tautas balsi jopcik zirniit :D
+1
Ui kaa paakjis alus liks! Nu vinja gods uz 4 teervetnieku kasteeniem balstiisies hehe
0
Šķiet forumā nerāda, bet ziņu komentāros tāpat rāda.
0
pie kajas tas zinjas
+1
Neonz, ziņās rādā un meklējot arī.

A kastes solīja Pāķītis, vai ne? Organizēt fondu alus savākšanai vai pats sponsorē - man pofigs >:)
0
es kaadaam 5aam pudeleem piemetissu..
0
Bigijs izglāba dienu !!! PĀLDIES !!! :*
0
here comes the suppper heroes!!
0
nēnu vispār zaibis. kā sadzerās, tā uznāk luste kauko te paprogrammēt :D a to tikai zoli gasīt...
0
:*
Supperr.
+1
Bigij - salabo paroles maiņu.
Saņēmu uz e-pastu linku, tad nomainīju paroli, bet ielogoties tik un tā nevaru :/
0
hmm... jāpatestē būs. po mojemu jāstrādā.
-1
I love you dude!
Lai vai kā - pagaidām neredzu kā šī padarīšana darbotos, bet domāju, ka laika gaitā būs ok!

Hm, vai nevarētu ielikt to, ka tāds ķeksis visiem ir automātiski?
0
var
+1
Vari pie reizes atbrīvot man nicku "ShIzM" ?
Gribu pa jaunam piereģistrēt citādi man akūts "M" trūkums nickneimā.

P.S. Vai var 2 reizes ar vienu e-pastu piereģistrēties ? Man te šitais aizmirsās.
0
Ugga, tu esi pelnījis kasti ar Jack Daniel's! Tencinu!
0
Shiz, uz vienu emailu nevar.
0
uzliec bobijam arii to fiiichu,lai vinjs sevi neredz....:D
0
Tā jau ir viesiem, ieskaitot bobiju.
0
Schnizzel, šodien, plkst. 14:18
Ugga, tu esi pelnījis kasti ar Jack Daniel's! Tencinu!

Lai NorvēģuPāķis vispirms aliņus uzliek :) Turklāt izrādās, ka viņš solīja 5 kastes: /forum/77084/
0
Bet 5 kastes viņš solīja par izbanošanu.
0
Sākas ...

Tūlīt vēl kāds mēģinās iestāstīt, ka aluskastē ir nevis 20 pudeles, bet 6 ...

Vispār lūdza nobanot. Latviešu valodas vārdnīcā tāda vārda nemaz nav: www.letonika.lv, www.termini.lv/index.php . Tā ka var saprast, ka gribēja, lai kaut ko ar bobijuxxx izdara ... Kaut ko arī izdarīja ;)
0
ban

I. lietv.
1. aizliegums;
2. izraidīšana trimdā;

II. darb.v.
1. jurisprudence aizliegt;
2. izraidīt trimdā;

test ban - 1) kodolizmēģinājumu aizliegums; 2) izmēģinājumu aizliegums;
to lift the ban - atcelt aizliegumu;
to put under a ban - uzlikt aizliegumu;
under a ban - aizliegts;

Katrs pats var bobijuxxx sev aizliegt ...
0
tur bija ja nemaldos taads texts MEES TEV UZLIKSIM 5 TEERVETES ALUS KASTE(es par visiem runaaju)^____^
fondinju taisu auxaa:D
0
Paakjis meegjina izbraukt :)
+1
BigUgga, vai to statistiku varēsi nopublicēt? Un parādīt arī "atkritēju" sarakstu :D
0
dzīve tikko kļuva labāka.
0
Kādi vēl atkritēji ?
Pēc saraksta spriedīs, kas aliņiem metīsies ?
0
nē, nu tie kas slēgs maģisko fuckoffbobi slēdzi ĀRĀ :)
0
Ārā man nekas nav jāslēdz, jo nekas nav ieslēgts ...
0
bet gan jau ka būs cilvēki kuriem "apniks" bezboba trumetāls un tad viņi to slēdzi slēdzelēs iekšā/ārā/iekšā utt par to statistiku arī mēs te pļerkstam, šķiet.

bet galu galā - kāda dirsā starpība, ka tik miers no murgiem.
0
Esmu ļoti apmierināts to ķeksīti :)
+1
Intars, šī fīča tas pats bans vien ir - biki advancētāks, tākā viena kaste pat pa virsu :)

lash: statistika būs ;)
0
Martinjam taisniba pie tam sis bans ir pamacoshakais kads man jebkad bijis?
aa nu labi ankh bani ar bija interesanti vinjiem vareja rakstit apelaciju. un beigas vajadzeja tumshsirdim rakstit motivacijas vestuli.
0
ak pateicos jel :)
0
Pievienojos heresy teiktajam...
0
cik priecigs esmu par sho jauno fichu, ble!!!!
jau bishki bija apriebies bobijsxxx. zinat kad ir ieslēgta ta ficha tad ir 1008 temas, bet ja ir izslegta tad 1073 vai kaut kas tads. ble tik daudz nejedzigu postu.
0
a bobijs vispār ko jaunu ir arī ierakstijis??

man itkā nav ķekša jaunajā fīčā, bet izskatās, ka nav vairs nemaz jēgas to slēgt, ja būtu vajadzība.
0
Sodien biju samera aiznemts pie tam vakardien bija dizha stradashana. stradajot pasakuma. (tiem kas menesi iztere virs 700 ls zin kas pa pasakumu)
un sodien es beidzot biju pie friziera.
+1
kamēr reibums, drīkst prasīt jaunas fīčas. nu tā līdz 4:00
0
Ugga - beidz dzert - ej gulēt! :)
0
eju
0
Varēji, gan šo iestatījumu piesiet lietotāja ierakstam maieskjūel db, nevis bāzt kukijos. Phe.
0
tas jau arī ir userim
0
Pēc kāda laika lietošanas secināju, ka būtu labāk, ja bobijs tiktu nobanots.
Kāpēc? Elementāri.
Piemēram paņemam postu par Dark Domination jauno dziesmu (ja ir ieķeksēta iespēja nerādīt bobija postus).
Un jau 1. komentārs šķiet neskarīgs.
Atķeksējam iespēju, lai rādās bobija posti.
Nu, protams, izrādās, ka bobijs jau ir paspējis ierakstīt vienu komentāru pirms minētā un doma paliek skaidra.

Šāda ignorēšanas sistēma mazliet atvieglo dzīvi, bet var radīt zināmus pārpratumus.
Tā darbotos labāk, ja to lietotu visi.

Tautai ir kādi komentāri šajā sakarā?
+1
ja visas rozes butu melnas vai dzive buutu interesanta?
0
par to nebiju iedomājusies, un paskatījos kas darās, kad ķeksis ir noņemts. sapratu, ka tomēr tas ķekis ir viena varen laba štelle. ir dažreiz nesakarīgi, bet to var paciest, ja vien nav jālasa simts jauni, bezjēdzīgi bobija posti.
0
Bļadj!
Te jau sākas par sūdu bedri viss pārvērsties...
0
Nu bet tas tapat kaa dzive. piem iedomajaties situciju piem warpath uzskata sevi par pasaules nabu, dzeks uzsak sarunu ar barinju cilveku,
barinja jau atrodas bobijs
bobijs jau ir iesacis sarunu ar paaris cilvekiem un ietekme sarunas gaitu,
warpath peeksni izdoma jaa es esmu pasaules naba es ignoreshu bobiju taa nu warpath runa ar cilvekiem neklausas bobiju bet nesaprot kapec teema neiet par to par ko vins pats runaa..

beigas warpath saak aizdomaat dizho domu ka ja nu visi cilveki nedoma un nemaz netaisas domat lidzigi kaa vins.
+1
nestrādā šitas..
ķeksis Girnų Giesmėspie nerādīt komentārus ar stringu "bobij***"
tādu te ir 2x vairāk (kā arī 2+2x lielāku lohu par minēto personu - praktiski visi, kas atkārtoti reaģē uz viņa provokācijām (un neklausa Intaru) hehe
bobijam 1. pakāpes troļļu medālis
no sena troļļa
bļe
0
un tu ari esi lox
+3
Vaimandieniņ... Jau turpat kā divi gadi tam ķeksim :O Likās, ka tas bija tikai vakar... Bet nu tas tā, kā jau solīju:

BigUgga, 2007. gada 8. novembrī, plkst. 02:42

ak jā... un es pavākšu statistiku, cik katrs ķeksē to ķeksi šurpu un turpu >:]

Tātad TOP10, cik kurš ir slēgājis slaveno ķeksi:
lash !!!60!!!
-Leia- 29
heresy 23
BladeOfDarkness 19
murgonis 18
Deathperado 16
decapitated 16
infestus 14
Juods 13
Jelgab 13
+2
es pat esmu topa :D
+2
nafig es to ierakstiju..
0
Nu, ja no sākuma būtu:

bobijsxxx, 2007. gada 16. novembrī, plkst. 10:38
-neredzams komentārs

tad man tā slēdzelēties nebūtu vajadzības. A to reizēm nevarēja saprast, kāds ir piedzēries, vai bobis ko iedirsis ...
+1
man tas ķeksis tā patīk, ka, ja reiz ieķeksēts, tik smuki izskatās, ka vairs klāt skarties roka neceļas :D
0
es ar veiksmīgi ārpus topa palicis :D Ir jau pāriz rezies roka paslīdējusi un ķeksis noņēmies ;)
+2
Atmazkas sākās... :D
0
60 reizes man? WTF...esmu centies gan.
Ak jā, tā jau ir, ka truemetālā sanāk iegriezties no kādiem 3 kompjiem.
+2
Ar ko tad tie trīs kompji ir vainīgi? :))
0
haha, arī man trūmetālā ir sanācis ielogoties vismaz 3 no kompjiem, bet kaut kā ķeksis kā nemainās, tā nemainās :P
0
Kāda šķirba, no cik kopjiem ielogojies ? Ja protams uz katra neslēdzelē sinhroni ķeksi šurp turp ...
0
"Ar ko tad tie trīs kompji ir vainīgi? :)) " - ja nekļūdos, tad katrā kompī man sanāca šo likt no jauna. Vai nu tur kāda kukiju būšana vai kā, bet tā laikam bija.
Bet 60 reizes ir diezgan daudz anyway... bet nu vismaz ieiešu vēsturē kaut vai tā :D
0
Nu sanāk 3x ieslēgt ... Ja uz cita komja izmaini, tad uz pārējiem jau paliek vecie setingi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas