Dark Domination jauna dziesma
0
Dark Domination ir pabeigushi darbu pie sava EP Reign of the Fallen one, izdeveejs un no taa izrietoshie pribambasi pashlaik tiek precizeeti, bet publiskai veerteeshanai pieejama tituldziesma:
www.evildist.com//Juris/Ursk_Evil/DD...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kad sie speles LV?
0
šķiet, ka nekad, bet dziesma man patika.
0
It kā jau skaisti, bet man kā nepazinējam liekas, ka šai muzonā ir gan saliktas visas īstās bm pazīmes, bet mazāk tā unikālā.
0
pajāt, ja LV nespēlē tad nafig klausīties un vispār tāpat noteikti nekas pilnā ņemams...
0
Jelgab - ja tas ir true black metāls, tad kādu unikālumu tu tur gribi saklausīt? :)
0
Nu taisnība jau ir.
0
No šiem, šī ar vienīgā dziesma, kas dzirdēta, tapē par grupu grūti spriest kopumā, bet šī konkrētā dziesma ne ar ko īpaši nepaķēra. Vienkārši kārtējais n-tais blekmetālgabals, kas ne ar ko, uz citu tādu pašu tūkstošiem gabalu neatšķiras.
Urksumug labāk tomēr gatavo savus darbus! Kaut gan, iespējasm citu šo materiāls ir labāks..
0
Kapec nekad?
si grupa vispar nak no LV?
lai sava zemitee nospele un tad gaida jel kadu atsaucibu,
nu kad vinji te speles?
0
Sāk naežēlīgi besīt tie Dark domination, kas viņiem pret latviešu publiku? nacisti kautkādi vai? vai arī domā ka ir pārāk spici priekš Latvijas metal comunity!
0
Kaut kāda tur diršanās bija. BM puišiem jau, kā nesen vēl manījām, atmiņa galīgi nav īsa.
0
njaaa laikam kartejie mega uperpuperdega truu
0
Gabsīts tomēr normāls. Bet metāla grupa bez končiem manuprāt nevar. Tātad - DD nav mūsējie.
0
da ne visiem vajag to juusu atsauciibu un tas ir tikai normaali.
0
kas ir tie juus un kas ir tie mees?
0
vilki un aitas
0
un kuri ir tie cirpeji un mednieki?
0
manliekas ka tu neko nesaprati :) doma bija taada ka dazhi iespeejams rada muuziku ne taapeec lai izklaideetu baru ar dzeeraajiem no kuru viedoklja grupai nav nekaadas jeegas ja taas gariigo produktu nav iespeejams pateereet fiziski tb koncertaa. cirpeeji luuk sanaak tie kas shii puulja vajadziibas steidzaas apmierinaat pie pirmaas izdeviibas. kas ir aitas droshi vien saprati.
0
Bet, kad ir kāds ieraksts, uzreiz atcerās par to vietējo "baru ar dzērājiem"...
0
†††

you catched point
0
Nu bet vai tad muzika netika radita prieka pec?
tb lai izklaidetu cilvekus. ok cik dzirdeju DD esot sanacis kaskis ar LV metalsceenas taisitajiem sie apvainojushies un izlemushi nekad nespelet LV.

Starpcitu es nepiederu pie si mineta bara jo nelietoju alko. zinama mera man blekjis tiik kautvai ideologiski.

tomer nebrauksu uz lietuvu lai vinjus klausitos.

Vienk nesaprotu kada ir ta dizhaa doma ko vinji grib panakt?
Iet caur arzemem un nopelnit lielo naudu vai kaa?

0
Kudar, par vietējo ''baru ar dzērājiem'' atcerās nevis rupa. kurai pajāt(nu,nosacīti...), bet leibls, caur kuru tā izdod relīzes. Ja Tu nesaprati, izlasi pašu pirmo postu 3 reizes. Leibls(Evil Dist.) brīdina par nākotnē iznākošo grupas relīzi.
0
ja tu uzmaniigi palasiitu pirmo postu tad ieraudziitu, ka leibls, kas izdos sho ierakstu veel tiek noskaidrots, taa kaa evil distro te niprichom :)
0
"Nu bet vai tad muzika netika radita prieka pec?
tb lai izklaidetu cilvekus."

bobij tas ir blekmetaals. ar prieku tur nevajadzeetu buut nekaadam pat visattaalaakajam sakaram tiiri teoreetiski.
0
tiesham?
ja grupa kaapj uz skatuves tad vinja tomer rada muziku lai priecetu sanakushos. blekjis tak spele par kautko senu un tamlidzigu un ari senie tak priecaajas.
caur drumumu ir ari prieks sava zinja.

ok gribi buut truu spele pats sev un neraklamejies. bet vinji ta nedara.

tas sanak pec sitaa tava postulata.
0
Kirpuss, citu cilvēku kļūdas un neuzmanības jau ir vieglāk pamanīt :)
0
Sanāk, ka tie, kas koncertē, rada mūziku, lai izklaidētu "baru ar dzērājiem"?
0
Ne gluži, saproti draugs, vnk ''bars ar dzērājiem'' tagad vēl meklē leiblu, kur izdoties. Tīri teorētiski sanāk, ka kautkādi senie Dark Domination un tamlīdzīgie senie priecājas, kad ''bars ar dzērājiem'' kāpj uz skatuves.
0
Bet fakts par to, kā tautai patīk / nepatīk jaunā dziesma ir aizgājis nebūtībā...
0
Bliad, vai tad koncertēšanas-nekoncert
0
ēšanas jautājums ir tik tāls no mūzikas, ka jāsāk činkstēt?
0
Lūdzu vēlreiz un latviski ^^^
0
Kaut kā sašķēlās divos postos. Es, redz, jautāju, vai koncertēšanas apspriešana ir tik tāla no DD, ka šāds sarunas pavērsiens būtu ļoti nevēlams? Un es jau par dziesmu izteicos.
0
Aaaaa :)
Ko lai es pasaku par koncertēšanu,- neko - ne jau no manis tas ir atkarīgs vai no vēl kādas personas te - tikai un vienīgi no pašas grupas...
0
Bet Morbid Angel arī Latvijā nespēlē, vai tad tapēc viņus neklausās. Tipa sanāk, ka Latvijas matainie klausas tikai tos, kas spēlē Latvijā. Sanak tāda šaura mūzikas izvēle:))))
0
Priekš Bleka OK. Preview no iepriekšējā albuma patika nedaudz labāk, vairāk tāds atmosfērīgāks muzons bij.
0
Jauks kalambūrs, Jaukais.
0
to Jelgab

Nu bet aber centos:)))
0
Jauki ir tas, ka Morbid Angel koncis Latvijā ir ticamāks nekā vietējo Dark Domination.
0
Interesanti, ka "kačājot" šo dziesmu "trasnsfer rate" sākumā parādās 6,66 MB/sek...
0
Anathema kaut kad adresē bija pasta kaste 666, bet nu DD viņiem ieliek.
0
Joptvai, speciāli neklausīšos, lai nebūtu sevišķi jāpārdzīvo, ka DD uzstājušies pavisam netālu lv, un nesmu pabijis tur.

Vobšem, ja viņi neuzstājas LV, tad neapmeklēju viņus ārpus LV
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas