Bobijs XXX - am
0
čāū, Bobij!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
aa chau :D
Uuu tema man :)
paldies par pagodinajumu :)
0
huh ? kkas te nav tiirs .....
0
Kas?
njaa man uzkrita jogurts uz dzempera.
tiesham tagad nav tiirs iva laikam caur mossad satelitu piesledzas un pamanija.
0
tas ir domas augstais lidojums iz iva-s.
Bobij (turpmāk atteikšos no Xiem) - cik ūberforšs,tavuprāt, esi? :)
0
Ai, cien. iva- kas te ir netīrs?
0
Nu lielakai intrigai seit es bushu Bobijs.
0
bez afēran nav revolūcijas, bez revolūcijas nav intrigu
0
ļaujiet minēt, cienītā publika, vai šis ir bobija jaunais niks?
nu jebkurā gadījumā posta saturs ir līdzvērtīgs bobija veikumiem.
0
man ar tā nez kāpēc sāk likties. Viss ir pārāk aizdomīgi gludi.
0
bļā, es jūtos aizskarta līdz sirds dziļumiem. visu piedot, bet kad publika par veci nodēvē..

ieteikums kode_13- piestrādāt pie leksikas izkopšanas.
0
Helena, tevi nenodēvē par prastu veci, bet par ĪPAŠU un visnotaļ IZCILU! :D
Jebkurā gadījumā - ko tad tu vēlējies dzirdēt izveidojot tik stulbu un bezjēdzīgu postu?
0
zini, palasot citus postus, neliekas, ka mans te vienīgais pietiekami idiotisks, tuklāt, arī tādus jāprot izveidot.
un kas ir svarīgākais- es šovakar savu panācu ;)

uz turpmāku sapostošanu.
btw- sāc lūgt ToVisvareno, lai mēs nekad dzīvē nebūtu pazīstami.

0
Lash labak klausi ko Helena saka :)
silti iesaku.
0
tu pretendē uz ''nerādīt Helena komentārus''? labāk nevajag
0
Kas te notiek? Bobijs būs partneri atradis?
0
Kas vainas manai leksikai?
0
Helena - Bobuča mazā draudzenīte!? Bļē, vēl varbūt visu ģimeni ieaicini, lai piereģistrējas šeit!
0
nee nee gimeni vel nesaku vilkt bet tas atgaadina latforumu kur tika savilkta tauta lai to krievu portalu latviskotu :D
0
Atkal kaut kāda Bobuča draudzenīte viņu aistāv?

Saproti, ja Tu cilvēkus garlaiko, viņiem zūd vēlme ar Tevi kontaktēties. Ja Tu ignorē viņu teikto, Tu sāc krist uz nerviem.

Helena- kad gribu gudru leksiku, rakstu filosofijas un literatūras portālā www.satori.lv, te ir metālistu forums, kur saturs vienmēr ir bijis svarīgāks par formu (sakarīgi izteikumi nemaina jēgu dēļ lamu vārdiem, te nav cenzūras kā pieklājības citadelē ankh.id ).

Labāk kāds pastāsta kā vakar gāja Marduk- slinkā bāba heresy neaizvilkās.
0
oiii,mardukos gaaja jautri,shamie pirms kon4a sevi bez korpspeintiem bildēt neļāva....:D
0
LABRĪT HERESY, TU MAN ŠODIEN ĪPAŠI SIMPATIZĒSI, BŪSI MANS TOPA ELKS.
UN ZINI, ja vēlies mani nolikt uz pakaļas, paskaties augšup- tu nupat apstrīdēji pats sevis sacīto. un ja jau esi tik ļoti novirzīts uz dižo filozofēšanu- kamdēļ aprobežojies tikai ar satori.lv ?

[a moš] Bob-uča lielā draudzenīte? :D
0
lielā/mazā - nav atšķirība. Stulbuma vilnis no tā nāk tik un tā ...

Bigij : vajag fīča: nerādīt Helēnu
0
man sāk šķist ka šitā fīča pievelk tādus dauņus kā šīs tēmas autoru vēl vairāk
0
Helena, šodien, plkst. 12:11
[a moš] Bob-uča lielā draudzenīte? :D
----
Ak, tu esi "liela" meitene?
0
"Bigij : vajag fīča: nerādīt Helēnu"
nez, cik tad ķeksīši būs pēc pusgada :D
0
Fīča: ielikt ķeksīti-nerādīt truemetal.lv
0
Paga, es aceros bobijs kādu laiku atpakaļ lūdzu mums palīdzības roku pretējā dzimuma meklējumos. :D Bobij, noticis brīnums, tu esi atradis līdzīgi domājošo. :D
0
es esmu trve! izņēmu ķeksi, man tagad atkal rāda bobiju
0
kode nu helena ir tikai comrade.
0
Chaos, kā ir būt elle?
0
heresy, iespējams, ka Chaos, izlasījis Bobija tēmas, vairs nespēs atbildēt :( grūti, grūti :D
-1
Visi te tik vaid un pukst, cik es stulba, idiote un vēl sazin kāda; lieku nevajadzīgus postus, kaitinu citus, muļķojos utt.
UN TAGAD, BĻE PADOMĀJIET, NAFIG JUMS TĒRĒT SAVU EKSTRADĀRGO LAIKU KOMENTĒJOT MANU SVEICIENU BOBIJAM, SEVIŠĶI ŅEMOT VĒRĀ, KA CITU BOBIJU ES ŠEIT NEMANU, TUKLĀT, neko citu par liela apmēra idiotismu es šeit vēl neesmu no jums neesmu sagaidījusi.
un ja nu, piemēram, nepiederošām peronām (i mean- visus , izņemot Bobiju) galīgi nav ko darīt, lai iet un zobus iztīra, vismaz būs lietderīgāk par aušup izlasāmo morālo onānismu.
0
Helēna - kāpēc Tu šajā forumā uztaisīji atsevišķu tēmu tikai tāpēc lai pasveicinātu savu paziņu? Priekš tam ir draugiem.lv vēstuļu sadaļa. Kāpēc mūzikas forumā ir vajadzīga šāda tēma?
0
Elementāri- šī sadaļa ir priekš *viskas* , tika vēlējos uzzināt, kas par cilvēkiem te apgrozās un arī pārbaudīju šādus tādus izteiktus apgalvojumus.
0
"galīgi nav ko darīt, lai iet un zobus iztīra, vismaz būs lietderīgāk par aušup izlasāmo morālo onānismu."

tas nozīmē, ka tu zobus tīri tikai tad, kad nav ko darīt? uuuuujjjj, smaķele noteikti briesmīga.
0
pilniga aita
0
Helēna tu saproti cik tas ir neētiski no tavas puses...?
0
kas? sveicināties? nu ok- turpmāk darīšu savādāk.

nē, Chaos, smaka nāk no tevis.
0
nū jā, caur monitoru un IP adresi smaka vēl nepārsūtās, tākā tā smaķele, ko jūti nāk no tevis. Bet tos zobus tu tīri regulāri, vai tikai tad, kad nav ko darīt?
0
aj labi, tā nav mana darīšana. vari neatbildēt uz manu jautājumu.
0
chaos tavi teksti ir beernudarznieka liimenii.
0
Daudziem te pastulbi teksti,ne tikai Chaos.Bobij,Tev ar,neuztraucies :p
0
es neesmu gudrāks par piektklasnieku! :((
0
Es nesaku ka mani teksti ir pargudribas kalngals kas atklaj dizho mantru noslepumus tomer nepiekopju chaos un konversacijas zemo limeni.
0
konversaacijas vaardniica starp citu ir krutaakais, kas latvijaa izrakstiit, taa, ka par konversaacijas zemo liimeni nevar buut ne runas...!
0
karoč
CHIX FIGHT CHIX FIGHT!!!!
Uzvani Bigijam un pasakies par to cik jauka dzīve bez Bobija eks eks eks:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas