LV Metal vēsture
0
Sestdien, 15. decembrī klubā „Melnā Piektdiena” notiks visLatvijas metalizācijas vēsturei veltīts pasākums, kurā varēsiet uz lielā ekrāna skatīt senus Latvijas metal koncertu video, vērot fotogrāfijas, klausīties sen izdotus un neizdotus pašmāju grupu audioierakstus, un gremdēties sentimentālās atmiņās par laikiem, kad zāle bija zaļāka, kad viss SĀKĀS, un bija „pa īstam”!

Sākums pl. 20.00.
Vaļā no pl. 18.00

Ieeja Ls 2

Ja kādam pagultē ir seni video, fotogrāfijas vai reti audioieraksti, kas varētu krāšņot šo vēsturiski izglītojošo pasākumu, lūdzu rakstīt uz info@metalshow.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
o sitas buus labs
0
Mans tūlīt apraudāsies...
0
Nez, foruma tēma par sendienām pamudināja uz šo?
0
Jāmeklē vecā maika.
0
Moš kāds vēl sadomās ko līdzīgu šitiem uzbliezt ?
www.estonianmetal.com/
www.metalfromfinland.com/
Nebūtu slikti.
0
Labrīt, mums tak ir METALMUSIC.LV !!!!
0
mm interesants pasakums varetu but, japaskatas ka bij tad senajos laikos.
0
Neiešu!
0
Nebiju, pamanījis ka tur ir. Varēja gan LV valodā un sīkāku infu...
0
Šiatsi varētu būt labs! Jāiet būs apskatīties, kā tad tagadējie opīši savās jaunībās alojās un ko klausījās.
0
gluži kai prīkš moņim zataiseits ^^
0
A kas tad tev vecie patīk ja? ;)
0
laikam jau:D
0
Atkal jau tu!!!
0
kas ir?:D
0
nu skaisti,tātad jāiet vēstures elpu uzņemt būs.
0
vnk man jāizglītojas :D un itas nāk kā uz pasūtījuma
0
Scheissse,mans jau buus UK..:(
0
Es a gribu smelties senās gudrības!
0
Varētu būt interesants pasākums.
0
Nez kā sanāks, bet ideja ir laba.
0
Tā nedaudz dīvaini - sūtiet mums savus video, mēs tos parādīsim un nopelnīsim naudiņu. Zinu, nav tie 2Ls tik ļoti daudz, bet tomēr principa pēc izsaku savu viedokli. Tiklab varu aizsūtīt fotogrāfijas, kādu video un uzskatīt, ka % nopelnīti. Tikai kas gan man to dos...

Pati pasākuma ideja mani iepriecināja gan. Bet nojaušu, ka atkal varētu sanākt - gribējām kā labāk, sanāca kā vienmēr.
0
Priekš tādiem, kā Tu, aizmirsu pierakstīt: "par cenu vienosimies" :)
0
es ari aizmirstu, bet soreiz speciali to daritu, lai mulkie uzkeras ta patas bet gudrie dabutu savu "latu"
:D
0
Jautājums vairāk MP bosiem - ja man somā ir sava paika un dzeramie, vai es to visu drīkstu stiept iekšā, ja atstāju garderobē ?

Ne visai gribas tupēt pie ieejas un tupi grauzt desu un mocīt iekšā šmigu :)
0
Garderobē somas nepieņem - mēģini sastūķēt kurtkai piedurknēs un kabatās :D
0
Nāk atmiņā, kā kāds savulaik sūdzējās, ka Salamandras apsargi šim atņēmuši pīrādziņus...
0
Sūdīgi. Murgu Fabrika vismaz ar šo opciju (somu nodošnu pirms kontroles) ierullēja. Mājās ejot ar gribas ko padzert (un nograuzt kādu pīrādziņu :)
0
tā ir,ka dikti garšīgus pīrādziņus ņem līdzi. :D
0
un svaigus :D
A KO?apsargiem ar jaaeed:D
0
Cerams ka valdis ari bus savas jaunibas dienas redzams ka lopjas>:D hehe
a un valdi,tu man parādā esi kostinju:D
0
Nu jaunības dienās pasākumos tika nests iekšā viss iespējamais, apejot jebkādus aizliegumus. ;)
0
Nu ceru, ka šitais nesanāks kā "Melnā Sestdiena", kas manā skatījumā bij pilnīga izgāšanās.
0
offtopic kaapec melnaa 6diena bija izgashanas?
personigi likas kaa ta ideja ir diezgan neoriginala.
0
???mElna Sestdiena bija tiiri ok!!! tik nevajg,aa laikam dusmojies ka grovlojot vaqij packu kratot tev ielugumu par to neideva konkursos:D
0
Paakji es jau nemaz nebiju tiklidz ieraudziju ka pasakumu rikot pieteicies kex kas man nepatik deelj vinja liberalisma.

Un vispar ideja ari nosperta. jaa sogadn neiekrita rudenii 5diena 13.datumaa. tad riikosim 6diena.
uff cik originali.
varbut rikojam katru dienu par melno.

diezgan banala doma.

no otras puses jau labi ka kautkas tiek darits tomer vareja labak izdomat.
0
euz... kā ar iespēju uz šito kameru paņemt līdzi,ja reiz nav koncerts?
0
da ņem, ja reiz esi tā gatavojies :D un tāpat koncertos tak visi ņem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas