Cik tālu jūs varat tikt?
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
76m
0
Trīs lietas, labas lietas - trīs reizes izmēģināju, labākais rezultāts ir 61m. Apnika.
0
89m

līdz 60 vēsi, tad sākās sūdi
0
Trennējās trennējās! Ja nu kādreiz sanāk piedzerties, un pēctam jātiek mājās ar kājam? :D
0
75 :D
0
80
0
man pedejo reiz divi meitieši veda mājās,reiz dzelzis veda ar,biju tā pieļurbājies ka ne vella neatcerosXD
shit hapens:D
0
Vistrakākais man bija, kad man senči atbrauca pakaļ jo es gulēju uz ielas un nevarēju parunāt pat :)
0
XD ak dies,ko šamējie??:D
0
Man gan kautkā paveicies ir parasti līdz mājām tikt. Nu labi - pāris reizes kādā iestādījumā uz kādu stundiņu arī esmu nolūzis.
0
Sencis ierēca un nosauca par stulbu, muterīte bij histērijā un nolamāja mani. Piedraudēja ar izmešanu no mājas :D
0
Nu, loģiski jau, ja jau džekam patīk uz ielas gulēt, tad nav ko ar mājas nastu nabagu noslogot :D Labi ka nebija ziema ...
0
izmēgjiniet ziemas laikā un mums būs par dažiem alkashiem mazāk.
0
senciishi jau tie mieriigaakie, pukstet nedriikst,pats noteikti jaunibaa nebija sveetais:D
a vot muteriites...uijjj ar tam klapatas gadaas
0
Nu ja , ja gadās atrast sencīšu liecības / dienasgrāmatas, tad bieži sanāk ļoti nepedagoģiski :)
0
aa sitas ir starpcitu labs variants...n-tas reizes senchi stastija kaaa bastoja skolu:D
0
Nu jā, man sencis nākošajā rītā piedāvāja salāpīties. A man ta bija nevis paģira bet athodņaks (īstas paģiras sākas no 30). Es teicu nē un šis sāka ņirgāties par mani un stāstīja, kā armijas gados buharija kā zvērs utt... :D
0
ja ta pastas tad vecie tie strasneishakie buhaataaji bija...
tevs stastija ka reiz armija zem ZIL smagaa guleja AK-74 ka daamu apkjeeris...
0
Man viens kursabiedrs savukārt stāstīja, kā pēc uzdzīves esot pamodies gultā, apskāvis.... velosipēdu.
0
:D""
AIJ ku labs...velosipeds
savulaik('90) kad no shatiem radi ieradas(naudigi,90 os maxaj ar american expres veikalos riigaa)viens teevocis panjema paarpaali sajauca dreebju skapi ar WC...kam gan negadas:D
un man vel koljegis spele gichu viena rokjiga apveinbaa,un sis stastija ka bija uzaicinati spelet viena rokjeru saietaa,tad samejie gribeeja iet pdzerties udeni(no tiem ba4okiem kas ir uz leju apgasti Vendenam)ielejos shkidrumu izradijas ka tur ir nevis 25 L H2O bet shnaps...kas tika atri vien nosperts uz kojam un nokosts vel smagi 3 dienas
0
Nu WC jaukšna ar skapi un istabas stūri ir klasika ...

Sencis ar čomu savulaik koda šņabi un uzkoda ar zemenēm. Čomaks beigās apvēmās. Pēc tam teica, ka tas bijis garšīgākais vēmiens mūžā :D
0
:D
cik jautri:D
zinau vienu kas shnapu jauca ar zapti...
0
A kā tad tavuprāt liķierus taisa ? (tradicionāli)
0
nu kmoon!!likieri ir viens bet zaptes udens(shnapzaptes brinums)kas jautraks:D
0
69 m
0
Nu hmz ja jau par sendienām runājam. Bija tā ka vecajā labajā VEF'iņā.
Laboratorijās lai tīrītu instrumentus un citu staff vajadzēja izmantot ļoti augstas kvalitātes spirtu..

Rezumē savā galā bija slaveni vef pashbrūvētie likjierīši :)

Nez sencis dienēja raķešu bāzē diezko par dzeršanu tur nestāstīja varbut tur dzēra mazāk.
0
Tur dzēra tā, ka pēctam neviens neko neatcerējās ... Vai arī raķešu degvielu ostīja ...
0
krievi savulaik raķešu degvielaij bera klat zilos graudinjus,lai kareivji neizdzert:D
0
Jocīgi, zilie graudiņu tak veselīgi, ar viņiem kandžu attīra no piejaukumiem.
0
mhe... 111m.. ko jūs vecam geimerim padarīsiet...

Kad puika sāk čāpot, nospiežam labo peles taustiņu un noklikājam atpakaļ ar kreiso, kā rezultātā iegūstam redzamu kursoru. Un es neesmu čīteris, tikai izmantoju nepilnības. ;)
0
da labi faun,parspelejies ar cukamnu quaki ar visiem chitiem lidz nelabumam un vel saki ka site bez citiem nemeeginaaji>:)
0
Tas ir ļoti nejauki no tavas puses mani saukt par čīteri, jo tikai godīga sacensība man spēj sniegt patiesu gandarījumu... :(

Skautos, šaušanas sacensībās arī tas nolāpītais Makarovs vilka nedaudz šķībi.. vai tad nedrīkstēju pamanīt šo nepilnību un tēmēt nedaudz šķībi?
0
beidz es jau ta pa jokam:D
0
pameeginaaju paaris reizes peec Fauna metodes 98m sanaaca...tad apnika
0
22 metrus
0
22 metrus
0
121 m...
(img212.imageshack.us/my.php?image=homeru...)

ko jūs vecai gāmerei padarīsiet...
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas