Vampires Are Alive
0
Šveices pieteikums 2007. gada eirovīzijas dziesmu konkursam :]

www.youtube.com/watch?v=9-dDxp8Cez0...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
*vārtās pa grīdu un rēc
0
ne mirkli neesmu apšaubījis dj bobo talantu..:D
0
ehhh nu ,,, vienkārši ..... :D
0
pizdjec cik sekli. kaapeec eiroviizijaa puse no debiilikjiem katru reizi meegjina kaukaadaa veidaa atsaukties uz ieprieksheejaa gada uzvareetaajiem?
0
a kas iepriekšējā gadā uzvarēja?
0
sviests... būtu labi, ja no vācijas uzstātos Avantasia ar saviem The Seven Angels ;)
0
atgadina mulkjenes muziku, diigiimoons are still alivee, blje un tas teksts we will be forever young jau 4ista kaut kur bija, izklausaas peec kaadas dziesmas parodij koveru, sūds
0
njā anāli orģināli...
0
dj bobo gribēja būt komerciāls, bet nehuja viņam nesanāca, skan/izskatās vienkārši tizli :)

Vispār ar šito komerciālo attieksmi viņš arī pats pasaka: "Mūzika idiotiem.", es, lūk, brīnos, vai viņš pats nesaprot, ko ir uztaisījis vai nu patiešām ir dumjš.
0
"es, lūk, brīnos, vai viņš pats nesaprot, ko ir uztaisījis vai nu patiešām ir dumjš."

redz,tas klips, ja viņu noskatās līdz pat pēdējai sekundei, tad tur parādās viņa "patiesā" attieksme :))
0
tas viņa smiekliņš klipa beigās nozīmē: "ha ha, nu ko, bļe, kruta, ne?"

offtopic
www.eatliver.com/i.php?n=2631...
0
offtopic labs :D
0
tas viņa smiekliņš klipa beigās nozīmē: "ha ha, nu ko, bļe, kruta, ne?"

aha, vai arī "es es esmu lēts pidarass, bet pohui - man tāpat ir vairāk naudas nekā tev" :)

Ja ir dūša kaut kam vēl perversākam, iesaku arī šito:
youtube.com/watch?v=tb2cndIlhFo...
0
Starp citu, šitā bija viena no manām mīļākajām bērnības blicēm, popsa vien ir, bet ja salīdzina ar Dj Bobo, tad viņš var iet pensijā,----> www.youtube.com/watch?v=zQHFVOdJbXU...
0
E-Nomine...
pat nezināju ka te ir tādi, kam kautkas tāds var patikt...
++++
0
pirms vēl metallicu vispār pirmo reizi izdzirdēju, pa teļļuku, pa vācu kanāliem rādīja e-nomine klipus, Mitternach un Das Tier in Mir. Man kā mazam bērnam jau patika... a kas?

Bet visu iespaidu sabojāja dzīvā uzstāšānās - karoč tas džeks, kas ir visos klipos truli stāvēja un atdziedāja savu liriku, kamēr apkārt dejoja atlēti viduslaiku tērpos, vicinādami uguns lāpas. Un plus mūzika vēl bija vairāk vai mazāk zem fonogrammas. Sen tas bija, bet tomēr atceros.
0
Šitos nezinu, bet Blue System smacē nevāji :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mythago (17 gadi)
Viskas