Lai deg
0
www.apollo.lv/portal/news/1843/ar...

Man jau sāk rasties idejas par vaininiekiem :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
EDENBEAST!!!!!
0
Nu tā kā mormoņu un luterāņu baznīcas, tad droši vien Romas katoļi pie vainas.
0
sūdīgi dedzinājuši, ja paspējuši nodzēst
0
jā, nez kādi gan slikti cilvēki ko tādu varētu izdarīt :)
0
cik zinu samera nesen edenbests atbrauca no somijas>:)
kas zin kas zin:D
0
Mana pirmā doma - Vargs Vikerness izlaists no cietuma priekšlaicīgi, par labu uzvedību...
0
ahha pirmais ar ieshaavaas galvaa....XD
0
Vikernesu solās laist ārā tikai aprīlī.
0
un es tieši vakar pārlasīju grāmatu Lords of Chaos, kur gāja runa par Norvēgijas baznīcu dedzināšanu :D
0
a ko jūs pricājieties, lūdziet dieviņu lai jūsu hati nenodeg... bļ
0
kas tas?
0
ir samērā sarežģīti dedzināt mūra baznīcas, tā ka Latvijā šis te joks cauri tik viegli neies.
0
kur tādu grāmatu var dabūt? lords of chaos?
0
Jopcik, Krītiņa banda uzdarbojas!
0
deathperado,ies gan...ja altaaru piesvilina,liesmas aiziet uz griestiem,tad bazniica nav glaabjama....
0
Man gan liekas, ka vieglāk ir ar paciņu C4, vismaz tad ir garantēts spektakulārs efekts. Parasti neprofesionālas dedzināšanas beidzas ar viegli apkūpinātām telpām...
0
"lll 13:46 08.Jan.
metaļugas pilda savu 2008. gada apņemšanos "

ahahaaaahaa :D :D
0
labak luugt paliidziibu kaadam no kjiimijas studentiem:D
lai iesaka kktko...buus vienam jaauzjautaa ka lai aatri nosvilina...
0
...vai arī lauksaimniekiem. Tjipa minerālmēsli, tie, kas bagāti ar nitrātiem, esot baigi labās plaukšķenes... vismaz Oklahomas federālo ēku viens jautrītis nogāza ar ar kādu tonnu pareizi sagatavotu minerālmēslu.
0
gan jau ka parokoties iekš somijas lapām, mēs atrastu uzsaukumu tautai rīkoties,,

TruEvil:

"Screw it let's do it!"

vai ko tādu
0
Lasot šo tēmu, onkas drošībsargājošajās institūcijās jau papildina mūsu dosjē ar dažiem jauniem punktiem...
0
visu altaaru apliet ar E95 bendzhu,pielaist uguni,tad izmeetaat par viskurieni naatrija gabalinjus lai efekts buutu labs kad saaktu dzeest ar uudeni>:) ...aa un pirms altaram pielaizh uguni tad samest riepas daudz pa virsu...
0
nu ja, nātriju katrā aptiekā pārdod...
0
un tad atjēgties, ka bobijs ir pielicis durvīm priekšā betona blokus :D
0
no Bobija raustās pat Chaks Noriss
0
Vispār pēc apraksta liekas, ka kāds piromāns uzdarbojas, kuram pofig ko, galvenais ka deg. Tāds pat MP nosvilinātu ...
0
u jā,ja jau pat čaks baidās no bobija...:D
0
Eu, davai; jūs te visi tādi true mutesbajāri un īvel voriori; kāds negrib? Tieši pāri ielai pie manas mājas pareizticīgo koka baznīca un klosteris; ārdās, lopi, katru rītu precīzi 7:00, un vēl pusdienlaikā ar saviem zvaniem, neskaitot vēl visus baznīcas svētkus un bēru reizes blakusesošajos kapos. kannu benzīna ar prieku uzsaukšu!
0
Njā, bēnību aizvadīju iepretim Torņukalna baznīcai. Konkrēti iebesīja zvanu rībināšanu brīvdienu agrumā (10:00).

A viņus nevar izdrāzt par sabiedriskā miera traucēšanu un pieļaujamā skaņas līmeņa pārsniegšanu ?
0
Jau septiņos sāk pesteļot???!!!
0
BladeOfDarkness,
gribētos gan redzēt, kurš to būtu spējīgs izdarīt.
Mietpilsoņiem jau rīkles aizbāšana savai sirdsapziņai ar reliģijas palīdzību svarīgāka, nekā tas, ja kāds no tās popa rītarosmes brīvdienā izveļas no gultas ar infarktu.
0
'A viņus nevar izdrāzt par sabiedriskā miera traucēšanu un pieļaujamā skaņas līmeņa pārsniegšanu ?'

Doma labum labā :) Ja man pāri ielai būtu baznīca - es šito noteikti iemēģinātu :)
0
pagaidiet tikai, kad pie mums uzcels pāris mošejas. 4 vai 5 no rīta būs AllahAllah. diez, ko jūs tad teiksiet...? :D
0
Norvēģu Pāķi - neviens neko nezin, neviens neko nav redzējis un dzirdējis. klusē, un tava māja stāvēs vēl ilgus gadus, un tu varbūt redzēsi arī savu pirmo mazbērnu. ja ne, atdošu tevi katoļu seminārā... >:D
0
Edenbeast - nepiesauc nelaimi!! Allahus es ne redzēt ne dzirdēt gribu :/
Es jau Turcijā būdams izbesījos no rīta/pusdienu/vakara vispārējas allahizācijas.
0
Nebūs mums mošejas. Jau tā Latvija ir dabūjusi slavu pasaulē, kā rasistiska un neiecietīga valsts, tādēļ arī uz šejieni dodas maz ārzemnieku, uz ko es varu pateikt tiakai - tā tik turpināt :D
0
Pie mums jau darbojas musulmaņu kopiena, notur dievkalpojumus kādā namā uz Barona vai Brīvības ielas. Paši to sauc par mošeju. Un ne jau tikai ārzemnieki tur iet.
0
baigie saatanisti :D uhh ....
0
pie viņiem tad arī meklēt dedzinātājus un spridzinātājus kam vajag^^
0
Edenbeast-dibens tu tads>:)
0
Baltezeraa budistu stuupas jau saakushi buuveet... Besii, ka stulbenji nav speejiigi dziivot, lai tik kaadam "kaut kam" dirsu peec kaut kaadas moraalaas degradaacijas postulaatiem nelaiziitu. Tak jau laikam taas "Cilveeka tiesiibas" ir tik pazemojoshas, ka tie uz kuriem taas attiecas patstaaviigi dziivot nav speejiigi. Taadaa gadiijumaa - es laikam cilveeks neesmu, jo tiiri labi iztieku bez tamlidziigiem meesliem un tos propogandeejosho paraziitu uztureesanas.
Tiiri labpraat noorganizeetu labdariibas organizaaciju, kas visus pazemoshanaas un dirsaaliishanas templjus atbalstiitu, pieshkjirot katram no tiem chemodaanu trotila un veel paaris buldozerus! Vienreiz tachu taa zeme no shiem "par daudz daudzajiem" deeveetajiem un vinju pazemiibas meesliem buus jaaiztiira, lai atlikushie vareetu dziivot sevis pashapzinoshu, pilnveertiigu dziivi.
0
Ar krieviem jau galā netiekam - kur nu vēl ar kkādiem reliģiskiem frīkiem :/
0
Pret budistiem gan nejūtu antipātijas, tie nestaigā apkārt un neuzbāžas cilvēkiem un nepiesārņo TV ar "Ledjajeva šoviem", kā arī nepretendē, ka šiem uz pasaules vienīgajiem ir taisnība.
0
Gan jau Alexi Laiho...
0
Es nesen pēc veselas mūžības iekāpu uz poham baznīcā. Un man palika bail, jo man tika veltīti TĀDI skatieni, ka sametās jokaini. A ja nu kādu ļauno aci norauju? m? Ko tad? Starp citu, mani nesen sabiedēja ar ļaunajām acīm, un es SWH ballē miezdams pisuārā (ou, mēn, kā es mīlu pisuārus.. gribu tādu mājās!) iedomājos: ja nu blakus stāvošais paskatās.. un tā.. un viņam tā ļaunā acs.. un man. . . ā .. pēksņi.. ui.. nē!!! pietiek!
0
Njā, pisuārs mājās rullētu. Kāpēc tādus agrāk netaisīja ? (laikam projektētāji domāja, ka mazās izlietnes šim nolūkam pietiekami labi noder:D
0
Šitas man atgādināja "Pakaviņu" - trīs džeki mīž vienā podā, viens izlietnē...
0
...piektais laiž aluskausā, sestais polietilēna maisiņā...
0
Nevajadzēja dedzināt, bet spridzināt. Nav tik jautri, tomēr ātrāk un drošāk.
0
Daudz realak to butu izdarit rekonstrukcijas laika
piem izlikties par uber ticigajiem pie reizes pieprotot restauraciju un kad piem doma baznicai pamatus restauretu tad iemontet tur attiecigo devu
pamati ta jau svaki
un tad ar talvadibu visu pabeigt
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas