Paradox
0
Viena no tām bandām, par kuru eksistenci zinu jau sen, bet nebiju dzirdējis neko vairāk par Abba dziesmas S.O.S. kaveru. Nu iečekoju viņu maispeisā trīs jaunās dziesmas no jau 18. janvārī gaidāmā jaunā albuma "Electrify", kā arī gabalus no iepriekšējiem albumiem un gandrīz apmīzos.

Nu ar steigu esmu nozadzis Collision Course un Heresy, un ir skaidrs, ka Paradox stabili paliks starp maniem speed metal favorītiem. Nu joptvaju, Heresy ir vienkārši dievīgs albums!!!

Gabali no jaunā albuma arī izklausās spēcīgi, īpaši Infected un Monument atspārda.

www.myspace.com/paradoxbangers...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Visi viņu albumi vienlīdz labi (Product Of Imagination ieskaitot). Es gan viņus par Power-Thrash saukāju :)
0
Labs, maita; beidzot arī kas klasiskāks uzpeld, nevis kā tie Lamb-Of-God'ismi, no kuriem vair glābiņa nav. Johaidi; tik kas tā pa modi tagadīt katrai sevi cienošai bandai sev klāt karināt to "progressive" bļembaku? Nu nav te nekā no tā garlaicīgā izplūdušā progresīvistu akvarelisma, normāls, dinamisks speed/thrash'iņš. Tas, ka esi iemācījies prastās pentatonikas vieta iespēlēt kādu advancētāku toņkārtu, vēl nenozīmē, kair iemesls uzraut snīpi.
0
Nopizģīju netā Heresy un ievērtēju, tik tiešām labs spārdeklis! Patīkams fikss temps ar labām un aizķerošām melodijām un rifiem. Nesaklausīju nekādu progresiju un pouveri, vismaz šai albumā.
Būs jāpaņem vēl kas no šiem.
0
Heresy tiešām ir vienkārši labs speed/thrash bez liekiem vipendroniem, tikai pēc reunion drusku šādi tādi izlēcieni paretam parādās, bet nu ne jau tik jūtami, lai proga birku karinātu klāt. Power gan drusku samanīt var, Collision Course man biš atsit Iced Earth vidusposma darbus.
0
Nu, par progu šito neviens nekad nav saucis, Speed gan bāzts klāt, bet tas OK.

Vakar pārkklausījos Legion of the Damned - Sons Of The Jackal, ar daudzveidību un oriģinalitāti neizceļas, bet veciem Kreator faniem baigi labi varētu aiziet. Nupat izdeva jaunu albumu, kas ir viņu vecās grupas Occult 1996.gada albuma pārizdevums, kas gan man ne visai.

Nesen beidzot nopirku Razor - Decibels, vot tas gan konkrēti atspārda, pačka pati kratās 46min !
0
Legion of the Dmaned ir diezgan overhyped, manuprāt. Es it kā būt vairāk vai mazāk Kreator fans, bet man gan Sons of the Jackal, gan Feel The Blade apnīk pēc 2 dziesmām. Abet Razor ir pa pirmo, šito albumu gan neesmu dzirdējis.

Par Paradox runājot, viņi paši sevi maispeisā ir nosaukuši par Metal/Thrash/Progressive.
0
Moš, jaunais būs progressive ? Metal/Thrash/Progressive varētu vienīgu uz Angel Dust attiecināt.

A Decibels ir mans mīļākais Razor albums, kā nekā, veselu piečuku Randomā noziedoju :)
0
Pēdējā laikā, ik pa brīdim uzlieku Sons Of The Jackal, lai arī piekrītu par vienveidību, bet ļoti sulīgi rifi, kas gan iespējams vairāk būtu jānoveļ uz prodakšana, nevis uz bandu.
0
paldies par ieteikumiem,nāksies Razor un Paradox noslaukt kaut kur...
0
man labāk patīk tas paradox , kurš drumfunk spēlē
0
dziesma infected, nu nezeligi atgadina metallicu
bet man patikas. rikigi njamiigi.
0
Nu es gan nezinu, kurā vietā tur kas nežēlīgi atgādina Metallicu.

Bet nu ir man arī viss jaunais albums, un iespārda diezgan nopietni.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
kudars
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas