Hail of Bullets!
0
Oi, joptvaju, bļeģ ar ārā!!!!

At the end of 2006 former Pestilence/Asphyx-singer Martin van Drunen, ex-Houwitser bass player Theo van Eekelen, Gorefest-drummer Ed Warby and both Thanatos-guitarists Paul Baayens and Stephan Gebédi hooked up for a serious drinking session in the city of Amersfoort, Holland. A mutual love for old school death metal bands like Autopsy, Bolt Thrower, Massacre, Celtic Frost and Death resulted in the idea to form a band together.

www.myspace.com/hailoffuckenbullets...

www.hailofbullets.com/pages/start.htm...

Nu psc... man liekas, es drusku ieslapināju biksēs... nu vot tas ir kaut kas. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!

Turklāt, redzot, ka Hail of Bullets ir pievienoti šī gada Party San Open Air grupu sarakstam, tāpat kā Bolt Thrower un Obituary, es jau laikam sākšu kravāt somu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
serious drinking session :D
0
njaa, dzeki savaa maispeisa lapaa pie influenceem pielikushi arii Skyforgerus :)))
0
Bet man patika :). Spēlē tīri pieklājīģi. Vajadzēs kko no viņiem novilkt.
0
maukasrokas - nevis Skyforger ir pie viņu influencēm, bet vienkārši Party San festivāla reklāma.

kode_13 - pagaidām jau nekā vairāk par šo 4 dziesmu demo nav.
0
jaa, ir forši, metaL FOREVER
0
tikai vienmēr kautko klausoties apbēdina fakts vai nojauta, ka visdrīzāk viņi to ieraxtījuši katrs savu instrmentu atsevišķi un spēka elements zūd šajā vietā
0
tikai vienmēr kautko klausoties apbēdina fakts vai nojauta, ka visdrīzāk viņi to ieraxtījuši katrs savu instrmentu atsevišķi un spēka elements zūd šajā vietā
0
vairāk tādas drinking session. vēl tak daudz visādi vecie krabji no 90to gadu death ziedu laikiem slaistās bez darba.
0
swimpi, bet tādā veidā tak 95% studijas albumu tiek ierakstīti, ne?
0
Es atļaušos biksēs gan neslapināt!

Ja muzikāli/instrumentāli materiāls pat ir ļoti labs - olsdkūlīgie riffi vienkārši paralizē Benediction stilā, tad vokāls, atvainojos, vienkārši kakains. van Drunen pat iekš Asphyx nebij īpaši klausāms, un vēl jo mazāk šiten, nu vienkārši nepatīk man viņa grovls.
Bet nu pilns albums varētu būt dikti labs!
0
Vokāls, kā parasti, ir gaumas lieta - dzirdēti gana daudzi viedokļi, ka van Drunens ir viens no feinākiem vokālistiem desā ;)
0
Nu jā, vakar man bija pohas, tāpēc arī tik sakāpinātas emocijas :D
0
MUAAAA!!!! grrr//// =@_2=r -3 3-

Vokālam nav ne vainas, lai gan senajos laikos viņš skanēja labāk. Te kaut kāds piekruķīts izklausās. Bet nu kopumā zvērā! uhh!
0
Vokāls man nepatīk ... nu galīgi nepatīk :/
Dēļ šī trūkuma arī nespēju izbaudīt to vecskolismu, kas tur tiek demonstrēts :( Bāāā ...
0
Vokāls, kā šķiet, visai old-school arīdzan - tādā Šuldinera manierē.
Pati mūzika gan īpašas emocijas man personiski kaut kā neizraisa. Galu galā, no tiem pašiem Death arī tikai pēdējie, hipertehniskie albumi aizrauj. A šeit - apmēram tas pats variants, kas ar Krux doom metal frontē nesen ( atgādināja laikam tāpēc, komunisma režīms lirikā atkal :) Kas viņiem par modi tur panesusies?) - it kā viss vietā, viss klasiskā noskaņā, bet visai garlaicīgi, salīdzinot ar vecajiem labajiem.
0
Katrā ziņā uz februāri anonsēto Hate albumu gaidīšu daudz nepacietīgāk.
0
Šuldiners ir kautkas daudz pārāks par šito pasākumu!
Arīdzan Šuldinera daiļrade man patīk no pašiem sākumiem.
0
Death atsit. Tīri labs, neskatoties uz to ka man Autopsy, Bolt Thrower, Massacre un Celtic Frost pie kājas.
0
Nu, Labi...
0
nu un vai tad nevarētu uzskatīt,ka 95% studijas albumu nav tā vērti lai ieraxtiitu? kuri? katram savi, bet tomeer
0
Katram savs..morbid angel rakstaas,tie pashi Bultmeteji ari..es gaidu amonamarth un deicide..
0
Nu Bultmetēji un Deicide vajadzētu būt labiem, bet par Morbid Angel gan man ir bail sacerēties, tāda diezgan nelaba nojauta...
0
Hail Of Bullets piedāvā savu debijas albumu ...Of Frost And War klausīties maispeisā!
Pļek ar peli šiten: www.myspace.com/hailoffuckenbullets...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas