zveraa
-2
Varat ludzu kads pateikt, kas zin.....kur shogad bus fests-ZVĒRĀ?!
Un kad?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nebuus vispaar vairaak tas siko emo fests
-1
Pats esi kādreiz moš bijis, ka zini, ka tas ir siko emo fests?
nu bļe, laikā tajā pašā un vietā arī, kas pagāšgad, aizpagāšgad, aizaiz...
+1
jaa esmu un man pietika kad atbrauc un visi jau ir paali un pils ar visaadiem iimo..es jau nesaku ka visi pat paarsvaraa..labaak pakraaju naudu un aizbraucu uz normaalu festu
0
īstā vieta kur prasīt...

nē bet labs un par to ka visi tur pālī tas fakts. a priekštam jau tie rokfestivāli domāti lai brutāli piemestos divas dienas tā ka beigās nesaprot kur bijis. uz šito jāmauc :)
+5
01.12.2008
"Ar prieku ziņojam, ka nākamais Zvērā kā parasti notiks jūlija nogalē - 24.-25.07.2009. Vieni no galvenajiem "hedlaineriem" paredzētu pašmāju monstri SKYFORGER. Tā kā zvēruļi ataudzējam matus, lai pienācīgi varam sagaidīt leģendas. Vairāk informācijas sekos laika gaitā. Tiekamies vasarā!"

Ak nabaga emo, matainie nomīcīs un netīši sasitīs.
+1
Hmm, tā nemanot aizdomājos, kādus tad headlinerus šogad gatavo Blome vai arī būs taupības režīms un uzstāsies Korn :D :D
0
dirsā bļa :(
0
Domā, Korn ir dabonams taupības režīmā? Nu nez, man jau liekas, ka gandrīz vai jebkura daudzmaz kruta aizrobežu banda, ko vismaz 2/3 no Blomes publikas labprāt noskatītos, izmaksā krietni lētāk.
0
Vienk. uz Korn atvilktos tik liels pūlis, ka būtu normāla peļņa :D Kas zin, moš pat tas mežiņš būtu jāgriež nost, lai būtu vieta
Lab lab, just joking.
0
A kur vispār notiks nākamgad? K-kādas baumas dzirdēju, ka k-kur citur.
0
Korn jau nesen uzstājās, tā ka diez vai. Kautkāds Pimpin Park, drīzāk :D
0
canibal corpse tad jau realak :D
0
viens no nolemtajiem festivāliem.
+1
A man šogad Zvērs vairāk kā Blome iegrieza....
-1
jebkas iegriež vairāk kā blome.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas