Brutal Assault 2008
0
Nu re kur pirmās grupas jau apstiprinātas. Pagaidām nekas tāds ūber ūber it kā nav, bet tad jau redzēs kas vēl būs, laika jau daudz.

BEHEADED
BEHEMOTH
EXODUS
INVERACITY
KATAKLYSM
PRIMORDIAL
SIX FEET UNDER
SWALLOW THE SUN
TEXTURES

www.brutalassault.cz/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vispār šogad gribētos braukt, tik nez kā sanāks
0
Ja, es jau samanīju pāris dienas atpakaļ. Ļoti liels prieks. Nu ko, šogad arī jābrauc :))
0
Pofig kas spēlē. Jābrauc alu dzert un picas ņammāt. Vieta tā pati. Beidzot Begemotus redzēšu :)
0
jauki, jāsāk skrāpēt piķis
0
Pēc piķa skrāpēšanas galvenais ir iztīrīt panadzes...
0
jā, būs sakrājies...
0
kaa jau vienmer uz festa tuvossanos nolasiisies turbo bandas un buus riktigs kaa Krievi saka UGARS ... :D
METALS + ZAALE + ALKOHOLS + KAADA CEHU CCOCCA UF UFF

cerams ka arii grinderi netruuks ssajaa festaa...

Excrementory grind fukeri forssi iecopiija paagajsso gad un allmighty Pigsty ar!

nevis fests bet burveliiga elles padariissana! ...
nostallgija + viens Donnerkebabs mmmmm nnam nnam [tur tads ediens labs pardevas]
0
ukjuiukjiukji! Es tikai šodien uzzināju, ka būs tai pašā mīļajā vietā! Jā! JĀ!!
Jāāāāāa':)
Vaah, swallow the sun :)
0
KATAKLYSM riktigi sparda
0
Kaķu klizma, jā jā jā
0
+
AGNOSTIC FRONT
ALL SHALL PERISH
CARCASS
CEPHALIC CARNAGE
ENTOMBED
HOLLENTHON
SEPTICFLESH
WARBRINGER

grrr, aizvien vēl nekā no bleķa :(
0
Vai tad viņam tur jābūt? Noprotams ka fests ir veltīts death metal'am.
0
Nē...
0
kaa sev plesisu matus araa pie Cephalikiem un All shall PErish uff...
Carcass yebass ,,,
un Agnostic front ... ta jau uz Blomi var nebraukt! :D
0
Hmmm, Septic Flesh, gavariš?....
0
Nu pagājušogad it kā bija šis tas baigi foršs no bleķa, tāpēc arī šogad gaidu.
0
mmm, pirms tam nodomāju, ka ja būs Cephalic Carnage, tad braukšu, taču tagad ir vēl trīsreiz vairāk iemeslu braukt :)

P.S. Gan jau kaut kas no bleķa arī parādīsies, kā arī viens lielais galvas līderis vēl būs :)
0
Bļāviens, jau 8 bandas kuras jāredz un es vēl cerēju uz atslodzi pēc WOA ...
0
Laikam šogad nesanāks kā pagājušo reizi pie teltīm vien nosēdēt. Lai gan.. ja atkal gadīsies viesmīlīgie poļi, kas piedzirda un pazūd...
0
... un vēl polšus kabatās sabāž ?
0
divus gadus vecas Brutal Assault atmiņas (seviški patiks tiems, kas tur dzirdēja Mayhem):
www.youtube.com/watch?v=oAZwjb3f4hQ...
0
OOOjā, Mayhem toreiz pamatīgi noravēja jumtu.
0
sitais buus tik suliigs pasaakums......
pagaajuso gad vienkarsi jumtu noraava...sogad jaabuut veel labaak
0
PARADISE LOST!!!!!
viss, nu vairs nav divu domu par braukšanu
0
mmm pardise lost delj vien verts turp braukt...
0
Nav kas zināms par organizētu transportu uz BRUTAL ASSAULT? Vai būs un cik maksās?
0
Un kāds vēl varētu pateikt cik maksā alus festā uz vietas, jo ir dzirdēti interesanti nostāsti!
0
īsti neatceros cik maksāja, bet bija lēts un ļoti labs!

0
jā, un es arī ceru, ka tiks organizēts transports! Bet pagaidām bik pa agru, man škiet.
0
Estragons gan jau kā jau parasti organizēs autiņu uz šito. Izlejamais alus (Gambrinius) maksāja Ls0.60 festa vietā un pilsētas krogos ar laikam tā pat. Vismaz diennakts dzertuvē točna. Pudeļnieks Ls0.18...0.35. Dārgākias alus kādu redzēju, bija Pilsener Urquell - Ls0.50. Staroprameni, Kozjoli, Krušovices Ls0.30....0.35. Pofig visādas Īrijas - gribu emigrēt uz Čehiju :D
0
0
Gļeģ jaa pat šito tiešie domaāāāju, ka alus labāās cenāc....tātad!
Nu autobuss pagajušo gad bija 60 Ls, ja šogad cena ceļam, tik un tā, biļete + ceļs ~ 100Ls
Protams jāierēķina pārtika un PĀERTIKA!!!

Bet ir taču jābrauc, lai kā pirms 2 gadiem, kad LV prakstiski tautas nebija!

0
Atvainojos par neprecizitātēm! Pēdējā teikumā stārp "Lai" un "kā" ievietojam vārdiņu "nav"! Un "praktiski" ar " tautas" samainām vietām jo jĀ!
0
Kā? Vesels buss + vēl daži pirms 2 gadiem bija.

P.S. Pārtiku rēķināt brauciena izmaksās ir kaut kā neloģiski (īpaši, ja brauc uz valsti, kur cenas zemākas nekā pie mums) - tu tak neapgalvosi, ka to nedēļu tepat dzīvojoties, neko neēdīsi?
0
+ MAYHEM
+ DESPISED ICON
+ CRADLE OF FILTH
0
jūū, es jau šorīt, kad ieraudzīju, ka Mayhem būs, tā sapriecājos, ka pļūtamais piemetās! Bet nu vispār super - viena no tām grupām, kuru redzēt un tad var mirt laimīgs. Attila dzīvajā, bļaaaa, vāks vnk.
0
Nāksies vien izputēt ar visiem festiem vai jāsāk no mājas nest ārā dažādas mantas labajiem lombardu onkuļiem un tantām... :-/
0
pilnīgi neinteresē.
neiešu.
0
sieklas tek , bet eh 90% ka ies man šis prieks garām
0
Ja hujevaju, bļa. pa kuru laiku es alu dzeršu un picas ēdīšu ?

+
ANAAL NATHRAKH
ARCH ENEMY
ARKONA
CODE
GENERAL SURGERY
GLOOMY GRIM
GRENOUER
HATE
ILLIDIANCE
INHERIT DISEASE
NEUROSIS
NOVEMBRE
RASTA
SODOM
SOILWORK
SWORN ENEMY
1349

Kopējais uz šo brīdi:

AGNOSTIC FRONT
ALL SHALL PERISH
ANAAL NATHRAKH
ARCH ENEMY
ARKONA
BEHEADED
BEHEMOTH
CARCASS
CEPHALIC CARNAGE
CODE
CRADLE OF FILTH
DESPISED ICON
ENTOMBED
EXODUS
GENERAL SURGERY
GLOOMY GRIM
GRENOUER
HATE
HOLLENTHON
ILLIDIANCE
INHERIT DISEASE
INVERACITY
KATAKLYSM
MAYHEM
NEUROSIS
NOVEMBRE
PARADISE LOST
PRIMORDIAL
RASTA
SEPTICFLESH
SIX FEET UNDER
SODOM
SOILWORK
SWALLOW THE SUN
SWORN ENEMY
TEXTURES
WARBRINGER
1349
0
A moš ka tomēr arī man aizbraukt uz šo pasākumu? Štrunc par tiem draņķa čigāniem, bandas ofigennās!!!
0
kataklysm... :p
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
razheni
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
razheni
0
suuds ar čavām (čigāni) galvenais lai šoreiz autobuss atbrauc pakaļ laicīgi :D

it kā šogad solās braukt daudz tautas uz šo festu.. vajag pielasīt 2us autobusus ... lielāks metāls būs !!! :D

cerams, ka ssogad grind grupas ar netruks

bet nu Mayhem - tas i jaredz dzivais ssovs uff...
0
Domāju Estragons nekad mūžā vairs autiņu prom nelaidīs ... ;)

Šaubos vai te nāks daudz bandu klāt (pagājšgad 52 bija, tagad jau 38 zināmas). Cik cērtu, neviens graindenieks pagaidām nav ? Diez vai dauzdi no šī stila nāks klāt ...
0
NEUROSIS! EJ TU NOST!
Posteri / sludžeri arī sāk parādīties 8) Progresējam 8)
0
General Surgery it kā skaitās gore grind - vismaz BA lapā. Bet, cik atceros, jamie rāva uz Carcass šniti. Vecā Carcass, protams.
0
CEPHALIC CARNAGE un ANAAL NATHRAKH tomēr arī skaitās grind. Ne klasiskais, bet tomēr grind ietekmes tur ir lielas.
0
es meemi gribeetu skinless redzeet, vo taa ir galja...
0
es meemi gribeetu skinless redzeet, vo taa ir galja...
0
Cephalic jau ir normāls Brut Teh Det Met, vismaz 2007 noteikti. Ne smakas no Grind.
0
Smaka no grind jau tur vairākiem ir. Anaal Nathrakh - nu pamaz jau gan tur tā grinda, agrāk gandrīz tīru bleķi zveetēja. Tad jau Akercocke arī ir grind :)
0
Cephalic carnage nodēvējuši sevi par Hydrogrind, tā ka grinds tur noteikti ir :)
Akercocke par grind galīgi nevar nosaukt pārāk tipiski death rifi un dziesmu struktūra (black tur gan kaut kā nedzirdas).
0
ja kas, vēl nākuši klāt Anathema, Finntroll, Samael, Sadist, Esoteric un vēl šis tas (vismaz man) ne īpaši zināms.
0
Ha! Skinless esmu redzejis dzivee vienkarsi sparda dirsu ... un mossaa pie viniem kaa iegaju taa izgaju! :D trakie ccali tur mossa vispar salto metaja kerzas un taa gar acim kajas lidoja ... nolemu pastavet malaa :D

hmm nu baigas gallas pievedums tur brutalassault.cz/en/

cik saprotu no gurpam tas vel nav viss.. buus vel noteikti kaut kas letaals m/
0
Bļā, jau 20 bandas, kuras gribētos redzēt ... Bet ir jau 53 grupas (jau par vienu vairāk kā pērn).
0
tātad, ļaudis mīļie :D kas īsti šogad ir ar autobusiem un vai vēl ir dažas vietas? kur info dabūt? :)
0
Anathema tai visā kara mašīnā pa vidu kaut kā ne pa tēmu:D
0
Tieši otrādāk. Normāls atslabons pārmaiņas pēc nenāk par ļaunu. Turklāt cik skatīti iepriekšējie saraksti, vienmēr ir pāris vieglā gala bandu. Pagājšgad kautvai To-Mera ...
0
Kā ir ar to busu. K-kauda konataktinfo ir pieejama? Braukts tix pirmo reiz, tā ka need help.
0
njaa... es arī cenšos uzzināt... bet neviens neatbild :/
0
Uz festivālu un atpakaļ tiek organizēts brauciens ar autobusu. Vienas vietas cena ir 65 Ls.
Izbraukšana no Rīgas 12.08 (vakarā), atgriešanas Latvijā – 18.08. Izbraukšanas vieta un laiki tiks paziņoti atsēvišķi. Pieteikties uz autobusu ka arī rezervēt biļetes uz festivālu var pa tel. +371 28619777 vai +371 27086038 vai rakstot uz estragons@inbox.lv
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas