Type O Negative
0
Eu, kāds nevarēu pateikt ko vairāk - nu, šie vēl eksistē, koncertē u.tml.? :) Ļoti iet pie sirds tapēc gribētu aizšaut uz šiem dzīvajā, ja ir iespējams.
Un vispār, kā jums šamējie?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bišķ par vēlu laikam Šamējie Šim ir Šākuši patikt.
Kādus 3mēnešus atpakaļ (+/-) viņi uzstājās mp. Mazliet esi aizgulējies. :D
0
Bļ*ģ. :D Nu, bet vismaz šie ir dzīvi un kustas, tā kā, nekas vēl nav zaudēts.
0
sadirsu. 11. jūnijā. biš vairāk kā trīs mēneši.
pizģ. kā tas laiks skrien.
0
nu jā.
0
jā laiks skrien kā tāds ........... brrrrr
0
Slabo mājaslapu aplūrēt ?
0
Bet koncerts bija sūdīgs, 2 stundu ilga gaidīšana un pēc tam ļoti slikta skaņa. Par to nācas samaksāt 15 vai 17 Ls.
0
90_mito sākums, vidus - ok, pēcāk arvien slābanāk, slābanāk ..
0
WOA no attāluma paklausījos - labi vien, ka biju attālumā ;)
0
Ļoti Forša grupa, konis Rīgā arī patika, skaņa varēja būt labāka, bet ko tur daudz - Teipu radītā atmosfēra bija lieliska!
0
viena no tām grupām, kurai nav neviena sūdīga albuma. Protams, ka pirmajā vietā ir klasiksie Slow, Deep And Hard, Bloody Kisses, October Rust un World Coming Down. Bet arī jaunās tūkstošgades albumi Life Is Killing Me un Dead Again ir labi. Nu manā skatījumā vājāks par pārējiem ir Life Is Killing Me. Uz konci nesanāca būt, bet cik ir redz'ēts ierakstos, tad Stīla kungs dzīvājā dzied nu tā..so so..
0
nu spriežot pēc Rīgas koncerta atsauksmēm un uzstāšanās WOA 07, dziedāšanas problēmas viņam rodas neskaidrā prāta dēļ...
0
Grupa ta ir zajebis, kā jau Chaos teica - tik tiešām neviena sūdīga albuma viņiem nav, un vispār - ļoti jauki gan tekstuālajā, gan instrumentālajā ziņā. Vislabāk man patīk klasika - Slow, deep and Hard, Origin of the Feces, Bloody Kisses (ū jē - Christian Woman ir vienkārši feins riņķojamais gabals), bet jā, arī citi albumi nav slikti, it sevišķi World coming Down, ļoti smags, lēns, dūmīgs un jauks. Arī tīri kompozīcijas ziņā pie albumiem ir piestrādāts, nav tas viss haļafčiks.

Uz konci faking nesanāca būt, bet tur vairs neko nepadarīs. Nez, pofig, ka būt' bijis jāgaida, bet redzēt Stīlu dzīvajā būtu gan gribējies.
0
un jā, viņi eksistē, pačeko mājaslapu, lol
0
"
Let me say pepsi generation
A few lines of misinformation
Watch your money flow away oh so quick
To kill yourself properly coke is it"
+1
Tev paveicas, ka nebiji tur. Jo koncerts galīgi neatbilst cenai un vispar no Type O gaidīju vairāk, nevis piedzērušo 2m garo klaunu, kurš meģina kaut ko dziedāt, bet nesanāca viņam :)
+2
YT izmeta amerikāņus October Noir. Skatos, klausos un nesaprotu, kā reaģēt😀 Noklonēts viss tik kapitāli, ka loģiskāk būtu vokālistam mēģināt pierunāt atlikušos oriģinālos memberus uz kādiem tribute šoviem.

youtu.be/sYlP9lQo0IQ?si=Th1c...
0
Tādas pēc būtības tribute klonu bandas jau ir daudzām klasiskām grupām, īpaši, ja tās ir beigušas savu eksistenci vai mainījušas stilu. Piemēram, Gruesome (Death), Thulcandra (Dissection) utt.
+2
^Nu bāc, es arī nesaprotu, kā uz to varētu reaģēt. Komentāros visi ir diezgan pozitīvi (vai varbūt tos vienkārši raksta konkrēta cilvēku grupa), bet es nezinu... Nebiju domājis, ka jutīšos kā pensis 33 gadu vecumā, bet kaut kas dīvains te notiek. Skaidrs, ka visam ir kaut kādas ietekmes, bet agrāk izcēlās un populāras tomēr parasti kļuva tās grupas, kuras bija... oriģinālas? Izdomāja kaut ko savu? Ok, mūsdienās ir daudz oriģināla materiāla, arī rokā un metālā, bet tas bieži vien tas ir visāds eksperimentāls stafs. Mēs varam padomāt par 60to, 70to, 80to, 90to un 2000šo gadu muzonu, un varēsim mierīgi nosaukt tipiskākos stilus, dažas grupas kā piemērus, un tajā laikā visu laiku notika kaut kāda ja ne attīstība, tad vismaz izmaiņas, parādījās kaut kas jauns, dažādi žanri sasniedza savus griestus - 80tie trešmetāls, 90tie deathmetāls, 2000šie ņūmetāls, utt. Tagad arvien vairāk notiek kaut kādas 'atdzimšanas'. Par to runā arī citos žanros - visādas jaunās popsas meitenītes 'giving vibes like in the 2000s', vai pāris repaki 'rapping like you should in the 2000s' - laikam jau daudziem atbesījis autotune pop un mumble rap. Enivei, man liekas, ka nekad iepriekš tas neskaitījās tik stilīgi - tas, ka tu dziedi vai spēlē līdzīgi kā kāds pirms 20 gadiem, būtu bijis drīzāk nosodījums, nevis kompliments.

Par konkrēto grupu - ir dīvaini tas, ka viņi skan labi, un tā it kā ir viņu pašu dziesma. Tajā pašā laikā tas vokāls pilnībā kopē Stīla dziedāšanas veidu, tāpat arī visi pārējie instrumenti ir uzķūnēti, lai būtu maksimāls TON. Un tur var arī sazīmēt rifus no konkrētām dziesmām, piem., tā maigā daļa no Christian Woman, soliņš laikam no All Hallows Eve, pat ģitāras fīdbeks ir identisks. Arī video mēģināt filmēt līdzīgā manierē - ir sūdīgāk, jo video prasa skilus, bet paņēmieni ir - zaļās krāsas tonējums, pārbliezti baltie, TON klipiem raksturīgie rakursi. Nu diezgan baisi. Kas viņiem tiešām nav savu ideju muzonam? Ja viņi tik daudz darba, cik viņi iegulda kopēšanā, ieguldītu savā muzonā, varbūt varētu sanākt normāla grupa?

Šeit līdzīgi Korn kopētāji - www.youtube.com/watch?v=9T6PXX7X2ro...
0
Sorry par drukas kļūdām, dīvaina man te tastatūra. Btw, kaut kur ir kāda garāka recenzija / setliste vai komentārs par to TON vienīgo koncertu MP 2007. gada vasarā?
0
uzslēdzās šis klips — nu smuki: koklēšana pie ugunskura un iešana vannā divatā, nenovelkot drēbes

www.youtube.com/watch?v=32XGZII8h50...
0
^arī interesanta pieeja, kaverēt dziesmu, kas jau krietni labāk ir kaverēta metāla izpildījumā:

www.youtube.com/watch?v=wjGK-LRqAqI...

klipā izmantojot viuzālos risinājumus, kā silta gaismošana no apakšas, grupai spēlējot mežā, kas aizgūts no:

www.youtube.com/watch?v=xD5No_JRrZw...

vai kontrabasa izmantošana, jo basģitāras ir pārāk miniatūras, kas aizgūts no:

www.youtube.com/watch?v=vFwYJYl5GUQ...
+1
Varētu pat kvalificēt, kā identitātes zagšanu🤔. Bet nu, lai ņemās - varbūt ar laiku izkristalizēsies, kas savs.

Šiem ietekme arī ir skaidra, bet nu vismaz ne plika tāda kopēšana.

youtu.be/PLnMDkNDPq0?si=Gzmm...

youtu.be/ITewmiFArw0?si=SLJF...
+3
grozi kā gribi , Type O Negative ir zjbs grupa. Nožēloju, ka toreiz neaizgāju uz MP konci.
+2
Man ir līdzīgas sajūtas, ka tas ir nokavēts. Maza biju, nesapratu šito dievu muzīku, un ka vajag tomer sakasīt naudu biļetei.
Šodien klausos to October Noir - sākotnēji dīvainas sajūtas, bet tiiik forši, ka jākūst :D
+2
Nu nekas traks - var jau aiziet uz kādu tribute band :>
0
"grozi kā gribi , Type O Negative ir zjbs grupa. Nožēloju, ka toreiz neaizgāju uz MP konci."

Njā, es arī būtu labprāt aizgājis - kaut vai paskatīties uz to izdaudzināto Pētera pāli. Kaut ko jau viņš tur izdabūja ārā, ne? Vismaz setlists ir zināms? Bet nu izlietu ūdeni nesasmelsi... tāpat kā mirušu ģēniju arī no pīšļiem neuzcelsi un pa kauliņam atpakaļ nesaliksi.
+2
Ja neskaita to ilgo gaidīšanu pārkarsušā klubā, koncerts bija atmiņā paliekošs ar labu setlisti un smuku priekšnesumu. Šīs grupas mūzika tik ļoti atšķiras no citām, ka bija vērtīgi paklausīties dzīvajā visas viņu saspēles. Setliste arī prīmā — vecie deviņdesmito mataiņi (kas vēl tobrīd nebija tik veci) dabūja "Christian Woman", mēs dabūjām "Black No. 1", bet mana kompanjone bija vīlusies, ka neskan un neskan viņai personīgi vistuvākā dziesma "My Girlfriend's Girlfriend". Es noķēru Pītera mesto mangaļa pudelīti, noliku darbā kā suvenīru, kur to kāds izsvieda kā atkritumu. Pilna setliste šodien vairs atrodama nav: www.setlist.fm/setlist/type-o-nega...
+1
^paldies par ieskatu. nezinu, man tā bija vasara starp 11. un 12. klasi, jūnijā piestrādāju par fotogrāfa asistentu, jūlija sākumā biju uz Blomi, kur spēlēja Tiamat (kā arī pirmo reizi redzēju Tabestic Enteron un no telts dzirdēju Ocularis Infernum piecos no rīta). nav ne jausmas, kāpēc negāju - TON es tolaik jau zināju un man patika (augstāks komentārs no 'RuncisRenars'), naudu tolaik varēja tēvam paprasīt...

Christian Woman un Black No. 1 gan abas ir dziesmas no 1993. gada albuma Bloody Kisses, turklāt albūma secībā arī ir tieši viena pēc otras (otrā un trešā albuma dziesma), tā kā varbūt tā atšķirība starp jums un deviņdesmito mataiņiem nemaz nebija tik liela ;) (vai arī es kaut ko nezinu par Christian Woman agrākām versijām).
+1
setliste gan jau līdzīga šai - www.setlist.fm/setlist/type-o-nega...

jopcik razīt, tā tolaik JAU bija pēdējā albuma 'Dead Again' tūre... apmeklētājiem noveicās ne pa jokam.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas