Meklejam vokalu
0
Grupa FightFire(thrash) mekle vokalu ierakstie vai pastavigai sadarbibai.

www.myspace.com/bandfightfire...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
varu piedāvāt tikai tīro :p
0
kads tev e-pasts, varbut kkas var sanakt!!
0
Mēģināt var. Rēcamais un kaucamais vēl tīri neslikts - spēju diapazons visai variozs, jo pēc vokālajām spējām skaitos tenors, lai gan uz to var neskatīties, jo operas dziedāt netaisos. Drausmi sen gan nekas nav darīts, lai gan par kaut ko tādu jau krietni domas brūvēju. Ja ir interese, var atštellēt depešu uz i.t.warpath@inbox.lv
0
Tikai! Ja ir kaut kāds vecuma cenzs, tad var sanākt probļemas, jo nebūšu pārsteigts, ka varu sanākt pat divtik vecs par dažu labu jūsējo... :D :D :D
0
Abet vispār tās dziesmas maispeisā ir diezgan labas. Minēšu, ka mīļākā grupa ir Annihilator? ;)
0
njā, veči, kur ta bijušais Lazarus vokālists palika, kas ar jums dziedāja?
0
warpath tev nav cits e-pasts? es tev uz shito megjinaju sutit bet tur kkas gljuko :D
0
par Annihilator taisniba :D
0
Henrijs nevar dziedat tiro vokalu, tapec nacas no vinja shkjirties
0
Ok. Sūti uz talkalns@inbox.lv
0
re kur draugos viens džeks pats piedāvājas
www.draugiem.lv/groups/group.php?gi...
0
FF vokāls tiešām bija garām (priekš šī stila vismaz).
0
Warpath'u pie miķa redzēt būtu prieks hehe
0
LOL
0
Starp citu, tas kuilis Warpath vienreiz vareetu ielikt savu bildi, lai arii es zinaatu, kaa izskataas purns, kursh peec katra koncerta sheit ieposto, kaa shams seedeejis backsteidzjaa un runaajis ar aarzemju grandiem par visdazhaadaakajaam teemaam.
0
Nekādas bildes nebūs! Ij negaidi!!! :D :D :D
0
0
FigFire man e pastu var profilā šeit apskatīt. Ja kautko vajag, dod ziņu, bet negarantēju tev neuzkādu James Hetfield variantu...
0
Nu, Mr.Hetfīlds jau vokālista pienākumus tik uz laiku pieņēma, kamēr izdosies ko sakarīgāku un spējīgāku atrast ... Neatrada ...
0
Hetfīldam jau tas tīrais vokāls ar nemaz tik izcils nav.

P.S. mazais2 var papētīt komentārus pie Kawir koncerta :D
0
Intars, papeetiju. Tagad zinu, kaa izskataas tas sukkuilis. Ir redzeets un runaats, tikai nezinaaju, ka vinsh ir truumetaala auglis.
0
mazais2, klausies, lopveidīgais, es tev ko esmu izēdis, ka tu šeit par mani tā gānies?! Varbūt pastāsti kaut ko vairāk - lai arī es to zinu, citādi tā izcili cūciski sanāk: tu mani lamā par šeitjauu lasītajiem dzībvnieciņīem, bet tā arī nepaskaidro par ko, jo kaut kā neatceros šādu dīvaini kādreiz aizskāris. Skauž, ka es kaut ko šeit uzrakstu tādu, ko tu nevari?? kas man par to daļas?!!! Ne tavs personīgais saits, lai šeit kaut ko diktētu. Un, lai arī ne manējais, bet tomēr, varbūt vari šo cūcību izbeigt? Personīgi mani no tevis pilnīgi nekas neinteresē, tā ka varbūt nomierinies?!
0
Njem par labu vieglu sarkasmu, ja par tevi runaa, tad tu esi zinaamaa meeraa autoritaate, lai gan neveeleejos jau tevi iipashi aizvainot(nu, varbuut drusku)! Dazreiz ir jautri palasiit tavas recenzijas un baumas par lielajiem aafterpaartijiem un sarunaam ar aarzemju mega-staariem, bet citaadi jau nekas man pret tevi nav. Dziivo prieciigs! :D
0
kapec tev ir kaut kas pret cilvekiem kuri runaajas ar kaut kadiem stariem? Nav jau meicha kura zem dzekiem liekas lai taa buutu slikta iipashiiba
0
Kas attiecas uz manām sarunām ar "mega-stāriem", tad man no tiesas ir žēl, ka nevaru šīs sarunas pasniegt tādā īsti vajadzīgajā izgaismojumā, jo ... nav jau kur viņas publicēt... Mēģiniet saprast, ka manis pieminētās nav tikai pāris frāzes garāmskrienot, bet patiesībā visai interesantas sarunas, kuras es kabprāt kaut kādā veidā atspoguļotu plašāk. Tāpat it bieži izpaliek pat daudzas no tām, jo neredzu jēgu, lai tām būtu vērts notikt... Nav jau mums tās preses!!! NAV!!!
0
Tad jau ar diktofonu jārunājas, tad, savukārt, lai būtu ētiski, par to ir jābrīdina, un tad, savukārt, daudz ko no tā interesantā, ko dzirdi neformālā sarunā, dzirdēt nedabūtu.
0
Redzi, ja būtu iespēja to visu kaut kur likt, tad jau arī gan ar diktofonu darītos, gan arī sarunātu to visu. Bet ja nav - kur tad es to visu likšu? Tāpēc appļāpajos, par šo par to- mani intersējošiem jautājumiem, tādā - neformālā sarunā... Un pēc tam uzrakstu ko no tā visa atceros - ja atceros... :D :D :D
0
I.T.Warpath, tak uztaisi blogu, teiksim, zem manas Blogiem.lv platformas. Rezultātā dabūsi kaut ko tipa kristaps.blogiem.lv vai rockvideo.blogiem.lv vai pankukas.blogiem.lv utt... Tur varēsi publicēties un, ja būs interesanti, tad arī lasītāji atradīsies. Ja vajag kādus padomus vai vel kaut kas nav skaidrs no tehniskās puses, feel free to contact me. :)
0
O-ka, razpadomās par šadu štelli.:)
+1
ō, vajag publicēt, vajag tās mega sarunas
piem.,
I.T.Warpath: ...un tāpēc reliģija ir pats pretdabiskākais, ko cilvēks jebkad ir izgudrojis...
N-tā Rīgu apciemojusī zvaigzne: Uhuh, yeah, could you pass me another beer
+1
Vai, piem.:
I.T.Warpath: ...vislabāk man patīk jūsu grupas agrīnie dēmoieraksti, tas 1988. gada ep ar Bafometu uz vāciņa...
Zvaigzne: (smaida) Yea, thank you, man, that's very kind fo you
+1
eu, pag, sezams ir atvēries
I.T.Warpath: ...man arī reiz bija black metal grupa un es kaut kad gatavojos atjaunot savu darbību tumsas valdnieka ierindās...
Zvaigzne: Good for you, can you hold my bottle while I take a piss
+1
I.T.Warpath: ...un tāpēc, kopš minialbūma Motorpenis, Impaled Nazarene mūzika man ir ieguvusi daudz dziļāku, emocionāli piesātinātāku koncepciju...
Mika Lutinens: This is a very interesting conversation. Did you see where that blackhead go? I'll be right back...
0
Ja vienu joku atkārto 4 reizes, tā nekļus smieklīgāk.
0
Oh, megastāri jau cērt Latviešu valodu ?! CC jau nu būtu jāprotas ...
0
tas, kas bija pirms henrija bij zajebis :)
0
nefolk2, tavs trulums vairs pat smieklīgs nav. Varbūt padakterējies, jeb nomaini savu niku uz "bobijsxxx2". Te pat nospļauties negribas - spļāvienu vēl ar tevi notraipīšu.
+1
nē, es vienkārši demonstratīvi ieskicēju savu subjektīvo viedokli par šo sarunu neinteresantumu, nav jocīgi - tātad tas nav domāts kā joks (un nevajag man te nekādus es saprotu jokus es nesaprotu) mazais2 arī nav ko pārmest, vnk warpaths baigi jūtīgs pret ironiju, un roof ir viņa mazais pagaldes draudziņš vai kā tur :))
+1
mani, piemēram, interesē kā uz šitiem beksteidžu surferiem-hookeriem -ar-zvaigznem-pazisties- vannabijiem (male groupies, ale) patiesībā skatās tās zvaigznes... vai kādam ir patīkami, ka viņam pirms/pēc koncerta jārunā ar venomu - ja nepazīst, minūti divas var pavilkt, bet kas pēc tam... varbut atklajas dziļa dvēselīga radniecība, reizēm pat onenight stands kāds sanāk, bet problēma jau tā - ka tas ir Venoms, VENOMS, (uenoms) ue . es kā zvaigzne to neizturētu ilgāk par 30 sekundēm. vienīgais izskaidrojums - glaimi. lišķīgums, pielaizīšanās, vai vismaz intensīva intereses un kompetences izrādīšana attiecībā pret mūsu hipotētisko zvaigzni (vai arī sestais un pēdējais variants - zvaigzne nav nekāda zvaizgne, bet Venomam līdzvērtīga nepieredzējusi pagrīdes žurka no kautkādas Grieķijas, Baltkrievijas vai tml., kas pietam sagrauzies amfetamīnu, tāpēc tai ir vienalga ar ko un par ko runāt - ja par tēmu, jo labāk

ai krc nekas labs te nespīd, bet šī ir viena no labākajām truemetal tēmām šogad (labākā ir Runča valentīnsveiciens!) bučas arI tev Reņčuk! :*******
0
Viss ir skaidrs ar šo nefolk2.
Pat komentēt nevajag neko :).
0
nefolk2, Tev liekas, ka tie krutie veči sevi uzskata par baigiem stāriem? cik nav dzirdēts, ka metal mūziķi ir tādi paši normāli cilvēki kā visi parējie, ar kuriem var pat normāli parunāt (ja ir vēl pie samaņas :D ), jo lielākoties viņi dara to, kas viņiem patīk. (neba tādi kā saldās popdirsiņas, kuriem toč smadzeni vajag izremontēt) Grandu lielums nenosaka (nosacīti uz metal skatuves), ka tiem vīriem jābūt augstprātīgiem pipļiem.
0
sorry, ielīdu ar savu postu, tūliņ atraušos... :p
0
Nu tā jau ir, taču pēc konča diezi i baigais ugārs pļāpāties. Ja tūre, tad tā vispār varētu būt riktīga elle...

Nēnu, protams, var jau būt, ka tomēr ir baigā luste uz to runāšanos.
0
jā nefolk, tiem lielākajiem pautiem laikam tas ilgākais ziemas miegs ir vajadzīgs es tā skatos bet gribejas lai nepamostos nemaz.
Nezinu kada trauma tev gadijusies un kursh tev ko aizbazis aiz vaiga, bet ir jabut diezgan traumetam lai jebkuru sarunu pamataa tikai dirsaaliishanu un huj zin ko veel redzeetu. zheel
0
Es domaju ka ir gana stubi pec konchiem liist un fotograafeeties ar katru no grupas vai kaut ko prasiit nepaziistamam cilveekam pohuj vai vinsh ir staars vai nee, bet nu neko nosodamu tur nesaskatu lai to sauktu par lisktu ipashibu. Tas ari viss
0
roof
es tev piepisos tikai par šito komentāru,
>kapec tev ir kaut kas pret cilvekiem kuri runaajas ar kaut kadiem
>stariem? Nav jau meicha kura zem dzekiem liekas lai taa buutu
>slikta iipashiiba

kurš liekas pilnīgs idiotisks, ja pievērš uzmanību iepriekšējam

>Njem par labu vieglu sarkasmu, ja par tevi runaa, tad tu esi
>zinaamaa meeraa autoritaate, lai gan neveeleejos jau tevi
>iipashi aizvainot(nu, varbuut drusku)! Dazreiz ir jautri
>palasiit tavas recenzijas un baumas par lielajiem
>aafterpaartijiem un sarunaam ar aarzemju mega-staariem, bet
>citaadi jau nekas man pret tevi nav. Dziivo prieciigs! :D

kā arī Warpatham par
>mazais2, klausies, lopveidīgais, es tev ko esmu izēdis, ka tu šeit par mani tā gānies?! Varbūt

kur 'gānīšanās' ir:
>Starp citu, tas kuilis Warpath vienreiz vareetu ielikt savu
>bildi, lai arii es zinaatu, kaa izskataas purns, kursh peec
>katra koncerta sheit ieposto, kaa shams seedeejis backsteidzjaa
>un runaajis ar aarzemju grandiem par visdazhaadaakajaam teemaam.
&
>Tagad zinu, kaa izskataas tas sukkuilis. Ir redzeets un runaats,
>tikai nezinaaju, ka vinsh ir truumetaala auglis.

kuilis, sukkuilis, purns - pilnīgi normāli apzīmējumi mataino vidē, kas, kā zināms, ir radniecīga cūkveidīgo pasaulei, tātad, te nav ko uztvert kā gānīšanos

so?

defeat my logic
0
>kuilis, sukkuilis, purns - pilnīgi normāli apzīmējumi mataino
>vidē, kas, kā zināms, ir radniecīga cūkveidīgo pasaulei, tātad, te
>nav ko uztvert kā gānīšanos

ja vien uztvērējs nav 'princese' (piemērs - bobijsxxx)

un šī tēma man velnišķīgi patīk, jo šeit I.T.Warpath sevi atkal parāda no savas smieklīgākās puses (vismaz man)

adios muchachos
0
man liekas ka tu shoreiz piepisies sava prieka pec un tapec ka viedoklis nesaskan ar taveejo.

"Dazreiz ir jautri palasiit tavas recenzijas un baumas par lielajiem aafterpaartijiem un sarunaam ar aarzemju mega-staariem, bet citaadi jau nekas man pret tevi nav"

Pieveersham daljai "citaadi jau nekas man pret tevi nav" kadelj ari uzjautaju "kapec tev ir kaut kas pret cilvekiem kuri runaajas ar kaut kadiem stariem?"

te ari ir tava logika

0
da ne tā ir tāda muļķa laishana, tu tak saprati, ko mazais2 domāja. lai gan, no otras puses, taisnība, arī mazais2 izteikuma uzbūve nav nevainojama. neuztver personīgi, es atvainojos par to pagaldi, pietiks. pagaidīsim, kamēr warpath izteiksies labāk
0
labs ir
peace un berzins
0
hehe, bet ta jau smiekligi sanak
'dazreiz ir jautri palasit... bet citadi man pret tevi neka nav'
a. absurds
b. mazais2 = true "gōts"
0
pietiek tik paaris dienas neraadiities un mani jau noliek, heh :D

un -jaa- man izteikuma uzbuuve nav nevainojama.
0
nefolk2, manis pēc vari smilkstēt ko gribi un cik gribi, tavas trulības nav tā vērtas, lai tās lasītu, kur nu vēl lai par tām kaut ko vēl pateiktu.
0
roof, vecīt, ir zināma tāda paruna: "Nekad neielaidies strīdā ar cūku - jūs abi nosmērēsieties līdz ausīm, bet cūkai tas patiks". Kad saskriesimies, izrunāsim.
0
0
^ tā ir.
0
bet, ja niez, tad jau vienmēr gribas pakasīties, vai ne? :)
0
un tas jaukais Shut the Fuck Up Foundation uzraksts apakšā :D

Šis arī laikam reiz pa reizei mums katram noderētu
farm2.static.flickr.com/1372/1366497259_805...
0
iedvesmojoši :)
0
bet pats pirmais posts šeit bija "Grupa meklē vokalu ."...
0
nez, atrada?
0
... vēl meklēšanās stadijā ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas