DEATH FEAST open air
0
ShiZ pameta man ideju :) laikam uz shito jābrauc ;)

June 12-14, 2008 in Hünxe, Germany

The Ticketprice for 3 days, incl. Camping: 43,90 EUR

Please notice:
- Parking at your tent is allowed
- No Drink Restrictions at the Camping Ground
- Open Fire, Fireworks etc. are not allowed
- Trash-Mortgage 5,- €
- Animals are not allowed at the Camping Ground
- You have to follow the instructions of the Security

Bandlist:

AVULSED
BEHEADED
BRODEQUIN
COCK AND BALL TORTURE
CRYPTOPSY
DECREPIT BIRTH
DEFLORATION
DEGRADE
DERANGED
DESECRATION
DYING FETUS
FLESHLESS
GOROD
HOLOCAUSTO CANIBAL
IMPALED
INHUMATE
INSISION
INVERACITY
JAPANISCHE KAMPFHЦRSPIELE
KATAPLEXIA
KRONOS
ORIGIN
PREJUDICE
RESURRECTION
ROMPEPROP
SINNERS BLEED
SORE
SUFFOCATE BASTARD
SUFFOCATION
THE GRIEVING PROCESS
UNMERCIFUL
VERMIS
WAKING THE CADAVER
WORLD DOWNFALL

www.deathfeast.de/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja uz sito rikotu busu, tad es brauktu. vai ari bara, veinam kauka negribas, pa svecam valstim vazaties
0
Uz šo jau var arī aizlidot - Diseldorfa atrodas vien kādus 40 km no festa vietas. Vienīgi es nez, kā ir trīs dienas no vietas brutaļņiku vien dzirdēt...
0
visnotaļ brutāli (dance)
0
nu cik nu visu laiku brutālais :D Tāj jau itkā grind, Death/grind un death - ir dažādība :D

Bet nu ja kas - esmu potenciāls braucējs. Domāju, ka šoned. litas ap šo pasākumu jau nokārtošu. Viens vai ne viens - negribu šito palaist garām.
0
pusgadu jau billetes majas ir :D 10.junija izbraucam !
0
baac ja kaads te forumaa buuto sito pasaakumu piemineejis kaadus
paris menesus atpakaļ, tad blee uz visu nosplautos un brauktu ..... :D
0
Dying Fetus gribās jau, bet tas nav iemesls tādiem tēriņiem. Turklāt fests būtu apnicis jau pēc pirmās dienas probably.
0
{l_nick}Ruksis :D paskaties kad ir izveidots šis virsraksts :D
0
Es pēc nosaukumiem tikai 6 bandas esmu dzirdējis. Un tik Ressurection un Suffocation ir interese redzēt ...
0
tur ir 6 bandas varbut ko nav jeegas redzet, pareejas nu sorry. dabigi ja death/grind nav ieksaa, tad tas vairak kaa tusinss forss sanax un tapat atrastu sev ko un interesanti buutu. SUFFOCATION sen jau atcela savu piedalissanos. bet vinu vieta ir UNLEASHED.
0
Pat labāk ...
0
nu tad ko asmeni, jabrauc ko?:D
0
ehh .,.. preikss manis tur paradiize ... tadi monstri speles// nu neko aprobezzosos ar brutal assault :D

bet nu blleee Origin speles ehh .. ka tos deretu redzet - tie kam iet pie sirds Hate eternal iesaku sso blici ... biagi slima tehniska detuha
0
A ko Unleashed dara brutāldesas festā? Viņi jau pēdējos gados knapi līdz parastai desai davelk, kur nu vēl brutālai. /un dzīvajā ir varen labas miegazāles/
0
Šitais tomēr rezultātā laikam man iet secen :(
0
Origin laikam klausījos, laikam nepatika ... Decripit Birth gan bij OK
0
oho... no Tevis ko taadu par Decripit Birth dzirdet tiesam negaidiju
0
bled kapec man 12 ir examens vesture? :(
0
spēcīgs lopu kolhozs novākts..
0
Droši vien tāpēc BoD pozitīvi par Decrepit Birth izsakās, ka šie pēdējā albumā vietām diezgan uzkrītoši rippo no Šuldinera, brīžiem arī ar Cynic asociācijas radās.
0
ehh tur pat krievijas slam massineerija ABOMINABLE PUTRIDITY speles aaaa! :( fak .. Shizz kapec mes netiekam?!

[un praataa naak grupas Skinless saampls - Life sucks and than you die !!! ]

0
Man jau vispār no Death tikai Melodic un Technical / Progressive patīk. Vēl šis tas no klasikas. Tas pats Resurrection ar saviem bloody intro. Drīz jaunam albim jābūt (June 27th). Bļa, jāskrien vilkt ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas