SLAYER in Tallinn?
0
Negribas baumot bet leišu forumā izskanējusi ziņa ka 1.jūlijā šamējie it kā būs Tallinā.
Pēc tūres grafika varētu sanākt,jo 29.jūnijā Slayer spēlē Tuska Festival (Somija), tad 3.jūlijā Zviedrijā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja būs tad braukšu
bt neticās pat kautkā
0
Luuk tas gan buutu taa veerts!!! Weco Keriju un vinja baardu dziivaa veidaa skatiit. FUCK FECALLICA!!!
0
jaa tas buutu pat loti O.K. Es tur būšu!!!
0
joptv.
0
O!
sitas ieper kudii labaak par alkoholiku
0
Tomam Arājam smukāka bārda nekā kerijam - tāda balta...
0
Ja būs, tad noteikti braukšu, tikai pēc vārgās uzstāšanās WOA negaidu neko dižu (pēdējie albumi jau jamajiem arī ar kvalitāti neizceļas).
0
Nu pēdējais bija tā kā labāks par pāris iepriekšējiem, bet, dabīgi, līdz jaunības dienu līmenim nevelk. Gribētos ticēt, ka toreiz WOA tā uzstāšanās bija viens atsevišķs gadījums, nevis rutīna.
0
Maskavā 25.jūnijā gan ierubījuši ceņņiku - 2300 rubļi, mūsu naudā gandrīz 45 Ls.
0
Iekš Last.fm ( www.last.fm/event/530308... ) viens jau iebļāvies "IT'S OFFICIAL NOW!". Tiesa, sev saprotamā melē vel neko tādu uzgājis neesmu (Eesti keel vismaz pagaidām nav mana stiprā puse ;) ).
0
Laikam jau tā ir taisnība:

bem.ee/index.php?id=6368...
0
Pirmās 500 biļetes par Ls20, tad par Ls25.
0
Kad saak tirgot? Kur?!!!
0
ceru ka autiņš uz šito tiks organizēts
0
Ja pareizi saprotu tad biļetes no 14.marta visā Baltijā sāks tirgot.
0
PIZĢETC!!!
0
tiešaam pofig par visu Hetfieldu.
0
Re ku saprotamā mēlē
piletilevi.ee/?lang=eng&id=4040,1...
0
Yep, Yep, Yep!!! Tanzen und singen!!!
0
šito jau var apvienot ar Hard rock laager, kas 27-28.jūnijā
0
a kur vares nopirkt, noteikti jaapasuta pa interneta??? vai varbut var bileshu paradize vai bileshu kases????????
0
o pļā...cerēju šomēnes par elektrību samaksāt.....
laikam tomēr maksāšu nākammēness...
Slayer tomēr nevajadzētu palaist garām....
0
HEI HEI HEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Kāds ORGANIZĒS BUSU?
HŪ! jūlijs būs karsts mēnesis...
0
mieru, tikai mieru, varu sadarēt (ja kāds ar mani to gribēs darīt :D), ka Estragons organizēs busu.
Ja biļetes tirgos caur PiletServiss, tad jau Latvijā par latiem jebkurā Statoilā varēs nopirk :)
0
A uz metallicu kāds organizēs busu? Nu kaut vai trolejbusu?
0
Jā, tiešām. Vajadzētu noorganizēt kādam trolejbusus uz Metallica. Es par! ;)
0
es ar kājam aizčāpošu
0
No 14.marta iegadajamas biletes uz Slayer koncertu Tallina

Amerika tresmetala legendas, divkarteji Grammy balvas sanemeji, cetrkarteji ASV zelta disku ieguveji grupa Slayer 1. julija uzstasies Tallinas izstazu centra (www.estonianfair.com). Ta ka sis bus grupas vienigais koncerts Baltijas valstis, Latvijas un Lietuvas faniem no 14.marta plkst. 10.00 bus pieejamas tikai 500 biletes "Bilesu serviss" (www.bilesuserviss.lv) tikla.
Koncertu Latvija piedava Radio SWH Rock.

Slayer tiek deveti par vienu no varenaka ASV tresmetala kustibas
"cetrinieka" (bez viniem vel Metallica, Anthrax un Megadeth) sturakmeniem.
1981.gada dibinata grupa savas karjeras laika izdevusi 10 albumus (cetri ASV sanema "zelta" statusu), 3 EP albumus, 2 koncertierakstus un 4 videoierakstus.

Par labakajiem albumiem tradicionali tiek uzskatiti 1986. gada iznakusais Reign In Blood (tikai ASV vien tika pardots vairak neka 100 000 eksemplaru) un 1988. gada izdotais South Of Heaven (komerciali visveiksmigakais), tacu kritiku atziniba patiesiba atnakusi tikai patlaban - Grammy balvas par dziesmam Eyes of the Insane (2007) un Final Six (2008). Iespejams, tas izskaidrojams ar zinamu rutinu, kas caurvija 90.gados tapusos sacerejumus un
specigu atgriesanos uzmanibas centra jauna gadsimta sakuma ar albumiem God Hates Us All (2001) un Christ Illusion (2006).

Slayer skanejuma raksturigakas iezimes ir mezonigi atrs ritms (2 basa bungu pedali), gitaru solo un kliedzoss vokals. Galvaskausi, liki, asinu juras un daznedazadi moski ir neatnemama metalmuzikas vizuala noformejuma sastavdala, tacu gandriz katrs Slayer jauna albuma vacins sanemis cilvektiesibu vai religisko organizaciju nosodijumus un pat tiesas pravas. Piemeram, Indijas kristiesiem pat izdevas aizliegt pedeja albuma Christ Illusion pardosanu
saja valsti. Tradicionali, protams, ir parmetumi par satanisma, vardarbibas un serijslepkavu heroizesanu, ka ari citiem naves u.c grekiem. Biezi grupa vainota ja ne nu isti nacisma slavinasana, tad vismaz simpatijas pret sadu iekartu. Tomer, ka uzsver pasi grupas dalibnieki, sausminoss albumu noformejums un dziesmu teksti nav vinu pasmerkis. "Ir jabut kurlam, memam vai vienkarsi beigtam, lai nesaprastu, par ko mes dziedam," uzsver gitarists
Kerijs Kings. Tadejadi vini censoties pieverst uzmanibu dazada veida problematikai mums apkart - vai nu tas butu iecietibas trukums dazado religiju starpa, vai kadas personas izmisums par savu eksistenci, vai vardarbibas un nezelibas eskalacija sabiedriba kopuma.

Grupa izcelas ar apskauzamu nemainibu. Kops pasas sakotnes grupa ir Toms Ereijs (vokals, basgitara), Kerijs Kings (gitara) un Dzefs Heinemans (gitara). Vienigi bundzinieks Deivs Lombardo 1992.gada pameta formaciju, lai vairak pieverstos gimenei, tacu kops 2001.gada ari vins ir atpakal.

Bez solokoncertiem Slayer ir biezi viesi ari dazados smagas muzikas festivalos, tai skaita slavenajos Ozzfest un The Unholy Alliance. Tacu Baltija vini viesosies pirmoreiz.
0
tikai 500 biletes
wtf?
0
pavisam tai hallē 5000 vietas, pirmās 1000 biļetes pa 495 kronām, pēc tam 595.
piletilevi.ee/?lang=est&id=148,13...
0
Slinkums rakties - cik tas ir latos?
0
Sākumā 23 ls, pēc tam 27 ls. Tas jau vēl lēti salīdzinot ar Maskavu (tur 45 ls).
0
kāds vispār ir nopircis biļeti?
Kad pēcpusdienā aizgāju pirkt, man teica, ka esot pa 29 Ls un pat par to summu neizdevaas nopirkt. Patreiz izskatas, ka Bilesuserviss.lv ir down.
0
Pirms kādām pāris stundām nopirku - tas prieks man izmaksāja 29 Ls. Grūti spriest, kas Tev un viņiem tur nav sanācis - man tas pirkšanas prieks neaizņēma ilgāk par 5 min.
0
nu es jau 10tos biju uz statoil aizčāpojis un ja pa 29 ņēmu liekas tur taspats kaa ar metalicu ka tās pirmās lētās jau pirmaja minūtē tika izpirktas caur globālo tīmekli
bet prieki pilnas bikses, jācer ka vis ies kā vakag un nekas nenoies grizi
tfu tfu tfu
0
Latvijā jau neviens lētās biļetes nesolīja.
0
Uzreiz pēc 10:00 iegāju Bilesuserviss.lv un nopirku pa 29Ls - bez problēmām, protams ka uz lētajām nemaz necerēju, tās jau pārdeva tikai iekš esti.
0
nu es jau īpaš ar uz lētajām necerēju
bet nu 29 lati par Slayer ,tas noteikti ir tā vērts
par šitiem lopiem būtu arī vairak gatavs maksāt
0
biļete kabataa,nu tik palicis taads siikums atrast kur ir taa nolaapiitaa izstāžu zaale.Vareeja jau vismaz ielas nosaukumu uz biļetes uzdrukaat.
Eu varbuut kaads šeit ir kaisligs izstāžu apmeklētaajs?
0
nu bilete ir jau noglabata, tagad tik jatiek lidz turiene 1.jūlijā, varbūt kāds taisās organizēt busu uz turieni?
zhel ka tikai 5000 biletes uz 3 baltijas valstim, vareja jau ta ka metalica Skonto stadiona, vai vismaz arena, tapat butu visas biletes pa trim baltijas valstim izpirktas
0
Autobuss tiks organizēts, detaļas jau drīz www.metalshow.lv
0
pilnīgi neinteresē.
neiešu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas