HORSE the band
0
HORSE the band

When
May 2, 2008 (Friday)
Where
Melna Piektiena (map)
Rīga,
Latvia
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A latviski un visiem saprotami?
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... yeaa!
0
Nosaukums patīkami zirdzisks; taču vienīgā grupa, kas nāk pratā un kas varētu būt ar to saistīta, ir Drunk Horse - tā nu būtu pi*dec mana grupa.
Palūkoju metālarhīvos, neatradu...
Ā, nē; pagooglēju atradu. Vispār jau arī pi*dec kaut kāds.
www.myspace.com/horsetheband...
0
To Sonnenmensch,
ej uz saviem Dziesmu svētkiem un klausies tur latviski.
Ja tev ir problēmātiski pārtulkot divus vārdus, tad tu esi debīls, kurš vēl tēlo baigu patriotu.
Es tev neko neesmu parādā, lai vēl tulkotu kaut ko.
0
Puisīt, domā kādās auzās brauc!
Ja tev kautkas nepatīk pret manu personu, tad vari pateikt to acīs, nevis braukt augumā, ja nesaprati to, ko uzrakstīju.

Paldies, Infestus'a linkam, jo neatrodot Metāla Arhīvos, nebija saprotams, kas tas vispār tāds ir.

0
atgādina limp bizkit ar kardānu
0
lai gan no slipknot arī neatpaliek. :D
0
to maccybex: nē, sonne vienkārši domāja uz priekšu, zināja, ka noteikti kāds nesapratīs to.
0
Domā pats ko raksti.
Ja tev ir problēmātiski noformulēt savas domas tekstā, tad es nevaru tev palīdzēt.
Atbilde bija uz konkrētu jautājumu.
0
Es netaisos minēt kurš ko domāja.
Varēji savādāk uzrakstīt, ja vien gribēji.
0
Es atkal izčekoju pāris bandas no metālarhīviem, kam ar zirgiem un zirgkopību saistība(nosaukumā). Vispār jau vaig ar linkus pielikt, lai šādus te kadrus var atpazīt un ievērtēt.
Ievērtēju, un - vispār, var ar nemaz nebraukt!
0
Ko jūs visi tādi negatīvi? Protams, nav jau tr00, bet citreiz tieši gribas kādu jautrāku mūziciņu paklausīties :>
0
baigā kaka. šī varētu būt grupa, nevis kurai maksā, bet kura pati maksā kādam, lai varētu uzstāties MP:D
0
mhmhmh... kāds trūū ļaunums no truemetal.lv... mhmmhmhmhhmhhmh
0
kas tas ir par sūdu?? bija vērts to te tā reklamēt?
0
piiii !!!! sitais domaats kautkaadiem piiiii !!
0
Droši, ka atkal kaut kādi lēkātāji - no MacCybex jau kaut ko sakarīgu labāk droši negaidīt.
Chaos ir labi pateicis: "šī varētu būt grupa, nevis kurai maksā, bet kura pati maksā kādam, lai varētu uzstāties".
0
limp bizkit gan man viņi galīgi neatgādina
0
Vecais pirdelis Warpath lēkt jau neprot (ja vispar kadreiz varēji), bet pizdēt gan var.
Ej un turpini tēlot Devidu Drejmanu :), tikai tev slikti sanāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas