Bike Show Motozone Open 2008
0
Info no www.last.fm/event/539825...

Даугавпилс, "Стропу Эстраде". 24 мая 2008 года. В рамках "Bike Show Motozone Open 2008"
По многочисленны... просьбам, будет подарен мини марафон-фест с молодыми, но перспективным... группами нашей Страны.
Завершит пробег самая нашумевшая за последние года группа России - "Эпидемия" со своей 2-х часовой программой, в которую войдут как хиты, так и новые песни.

Спрашивайте билеты в кассах "Biļešu Serviss" c 14-го марта. В предварительн... продаже цена вопроса 5Ls. С 1-го апреля стоимость возрастёт до 7Ls, в день концерта 9Ls.

1.Hamster's Morning - 15.00 - 15.40
2.Consumed 15.50 - 16.30
3.Ametist 16.40 - 17.20
4.SvinKTR 17.30 - 18.10
5.Death Rise 18.20 - 19.00
6.Disease 19.10 - 19.50
7.Balaguri 20.00 - 20.40
8.On The Edge 20.50 - 21.30

Epidemia - 22.00 - 24.00

Kā arī biļetes jau ir pārdošanā: www.bilesuserviss.lv/?lang=lat&id=2593,2...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gribētos tā pamatīgi izcelt Epidemiu! Bāc šitos gan derētu dzirdēt, sasodīti labs Power Metal, katrā ziņā iekš šī žanra man absolūti favorīti.
Pilnīgi jāpaklausas šamos.
0
Ba jābūt!!!
0
Pisec.... a kāpēc EPIDEMIA nevar Rīgā būt???
0
šitas mani kretinē, kautkādi salašņas spēlē visos pasākumos, a kas tiešām normāls aiziet gar degunu, malači Daugavpilieši!
0
kura no tam grupam nedzied krieviski?
0
Ha, ha: ... в которую войдут как хиты, так и новые песни (sanāk ka jaunās dziesmas sūkā ?). Banda laba un vokālists konkrēti spārda.

Sonnenmensch, vai tad tev D-pils nesanāk tuvāk par Rīgu ?
0
Nu no Viļņas līdz Daugavpilij ir tuvāk, bet tajos datumos es Rīgā esmu plānojis būt..
0
Neveicas. Varbūt kāds pacentīsies Rīgā saorganizēt. Koncergrafiks jau viņiem to atļauj.
0
Nezinu, man jaunais materiāls arī patīk... varbut to viņi ir domājuši ar hītien no "pirms-elfu manuskripta".
0
BladeOfDarkness, hīts tak ir gabzis, kas jau guvis plašu publikas atsaucību - tātad jaunās dziesmas nevar būt par hitiem, bet tikai iespēja kļūt.
0
D-pils taču nav briesmīgi tālu.
0
Es gan par hītiem parasti saukāju albuma labākās dziesmas :) Tā kā albumu pirms 4mēn izdeva, tad gan jau kāds hīts ir uzcepies ... Bet popsarikiem jau puse dziesmu tiek par hītiem padarīta jau pusgadu pirms albuma iznākšanas :D
0
Starp citu, ko spēlē Hamster's Morning ? Raw Evil Black Metal :) ?
0
Ne mazākās sajēgas...
0
Pohuj, noilēmu ka braukšu vienalga no kurienes, no Rīgas vai Viļņas.
0
Malacis!

Kaut man būtu tāda nostāja, bļ neviens maita ar mani negrib un vienam bail, bet vēl laiks ir, moš saņemšos.
0
Nemeklē maitas, meklē uzticamus cilvēkus! :)
0
Ja būtu kur pa nakti palikt, varētu padomāt. Ceļš kādus Ls6...7 maksā.
0
nu es ar sievu mašīnā nakšņošu, citādāk nav variantu...
0
pilnīgi neinteresē.
neiešu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas