Cor Scorpii - Monument
0
Uznāca vēlme uzzināt, vai kādai personai būs labpaticies ietestēt jauno Cor Scorpii albumu. Un gribētu uzzināt arī viedokli par to.

Nezinātājiem - pēc Windir izjukšanas izveidojās šāda grupa un tās skanējumā diezgan izteikti jūtama ietekme no Windir.
Un šis ir 1. grupas albums (pirms tam iznākušo demo var novilkt no viņu lapas:
corscorpii.net/releases.html...
).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vajadzēja klausīties Radio NABA, "Beverīna", pirms jau 2 nedēļām ietestējām:)
0
Es pats jau arī pirms kādas nedēļas ietestēju, bet gribēju uzzināt, ko citi domā par šo būšanu.
Sonnenmensch, kāds būtu tad tavs vērtējums šim albumam?
0
7/10

labākajā nozīmē, jo materiāls ir a la WINDIR, labākajās norvēģu tradīcijās.
0
Hm...man gan šis likās diezgan monotons. Biju gaidījis ko vairāk :(
Protams, uz Windir pusi jau velk, bet vairāk uz vēlāko periodu, ka man ne tik ļoti kā agrākie.

Acīmredzot šogad one-man-band Feigd (vienīgais dalībnieks ir no Windir-veidīgās grupas Sigtyr) arī izdos demo ar 3 dziesmām...jācer, ka tur būs kas interesantāks.
0
It kā neslikts, un vietām pat tīri labi patikās un noteikti tiks vēl paklausīts, bet tai pašā laikā, ja uz ilgāku laiku tiks nolikts maliņā, aizies nebūtībā. Nez, kā lai tā smukāk pasaka, bet trūkst kāda spilgta momenta, kaut kas, lai šo albumu klausītos atkārtoti un drillētu uz riņķi.
0
nu vienreiz uz ašo noklausījos pirms kāda laiciņa, neaizķērās pilnīgi nekas (par neko labu tas neliecina)
un pagaidām nav iekāriena atkārtoti klausīties, bet gan jau kaut kad vēlāk vēlreiz iečekos
0
Demo vēl OK, bet albums ir pagarlaicīgs Black, kam visai maz kopīga ar pēdējiem Windir ripuļiem.
0
Manuprāt, tieši ar pēdējiem Windir albumiem līdzība ir lielāka. Pirmie albumi bija stipri oriģinālāki.

Pagarlaicīgs "Monument" ir gan. Itkā tehniski stils ir līdzīgs Windiram, bet nekādu dižo ideju nav.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas