Frailty debijas CD prezentāci
0
16.maijā
Rīgā,
Klubā „Melnā Piektdiena”
Sākums 19:00 Līdz rītam!
Ieeja: 5ls

Frailty – eksperimentāla doom / death metal grupa savas gaitas uzsākusi 2003.gadā, meklējot savu stilu, grupa skanējumā apvienojusi elementus no death un black metal ar majestātisku un smagu funeral doom skaņu, sasniedzot interesantu rezultātu: grupas mūzika ir melodiska, brutāla un skaudra izmisuma pilna vienlaikus.
Tekstos skarti zemapziņas un dvēseles pārdzīvojumi, nāve, izmisums, skumjas, sāpes, tukšums un ..vājprāts.
Koncertos Frailty ir pierādījuši sevi, kā enerģisku un emocionāli piesātinātu grupu.
Šajā koncertā grupa sola īpašu programmu un pārsteigumu.
Debijas albums ar nosaukumu „Lost Lifeless Lights” ir klāt!
8 gabali doom / death metal labākajās tradīcijās, ceļojums savā zemapziņā un galvaskausa remonts garantēts.

Koncerta dienā cd par īpašu cenu!

www.myspace.com/frailtymet...

www.last.fm/music/Frailty...

Lai albuma prezentāciju nepārvērstu par doom metālam raksturīgām bērēm vai masīvu alkohola lietošanu, bet par Notikumu spēlēs:
THE BLACK TEA – Lv, psychodelic indie dreamrock
Salīdzinoši jauna grupa, kas spēlē psihodēlisku, post indie un roka jaukumu, ko paši dēvē par dream rock.
www.myspace.com/blackteamu...

TESA – Lv, tumšs eksperimentāls post hc / sludge trio. Nosaukums, kas neprasa komentārus zinātājiem. Grupa, kas koncertē ļoti daudz pa visu Eiropu. Grupa, kas izdevusi divus albumus un šobrīd strādā pie trešā.
www.myspace.com/tesaband

VIC ANSELMO – Lv, pretrunīgi vērtētā, stila rāmjos grūti ieliekamā, ar specifisku balsi un savdabīgu izskatu. Gotiskie elementi, teatrāli koncerti. Par sapņiem un sapņu pasauli. Bet sapņi mēdz būt tik dažādi..
www.myspace.com/vicanselmo...

Dark The Suns – Fi, melodisks metāls no Jyväskylä’s Somijā jeb skaistas klavieru melodijas un tumši vokāli. Melodisks metal, ar gotisku un draivīgu piedevu, ar somiem raksturīgo atdevi un sievieti bassģitāristi.
Debijas cd „In Darkness Comes Beauty” izdots pagājušā gada nogalē Firebox leibla paspārnē un jau guvis atzinību visā pasaulē .
www.myspace.com/darkthesun...
www.darkthesuns.com

BLOODSTONE – Lv, thrash / melodic death metal grupa no Rīgas. Pēc sastāva izmaiņām, šobrīd gatavojas ierakstīt demo.
www.myspace.com/bloodstone...

plus DJ
Dj Mad Butcher – thrash / death
Dj Nazhrath – black / sympho black
Dj Dr.Scarons – acoustic sadness / doom
Dj Masque deathrock / gothic rock / darkwave
Dj Deathless – doom / death / ambient / funeral
Vj Haralds Strapāns - + videoprojekcijas, retro sampled tapes
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Super! Sen gaidīts taustāmā formātā!
0
Beidzot varēs apčamdīt, he he he :)
0
bikšu kabatā ieslidināt soļojot uz darbu :)
0
hmmm, Dark The Suns, šis kaut kur bij dzirdēts
0
Doom metal raksturīgās bēres, LOL
0
Bigijs galīgi apslincis, pat info par Frailty citiem ļaužiem jāliek :D

Starp citu, kurš var paskaidrot, kas Frailty mūzikā ir eksperimentāls (neskaitot ekperimentus ar alkoholu, protams)?

-Dark The Suns- labs.
0
www.draugiem.lv/events/event.php?ei... - šis arī notiks vai tas ir vienkārši izmuldēts?
Un ja jā, tad kādā sastāvā un kur?
0
"kādā sastāvā" - ar to es vēlētos uzzināt, kādas grupas spēlēs.
Vai šīs pieminētās?
0
jāiet,obligāti jāiet!
0
Jeii, sen ko tādu gaidīju. Un pie tam tikai par 5ls! Man tur jābūt jebkurā gadījumā!!!
0
10.maijs - Daugavpils
vieta un grupas precizēsies, Dark The Suns tur nebūs toč!

17.maijs - Cesis @ Fono club
Frailty, Dark The Suns, Preternatural

7.jūnijs - Liepaja @ Fontaine
VicAnselmo, Frailty + (surprise guest)
0
1. Intro
2. I Know Your Pain
3. Ariadne
4. The River of Serpents
5. Graphics in Ebony
6. The Fall of Eve
7. A Summer to Die
8. The Scorn
un bonuss gabals latviešu valodā -
Lūgšana (savulaik leģendārās LV hard rock grupas Monro coverversija)

diska izdevējs ir Maskavas doom metal leibls Solitude Productions

Limited edition CD+DVD vai Special edition CD jau var pasūtīt.

Limited Edition Maskavas - CD+DVD ar Frailty pagājušā gada koncertu Maskavas "Doomsday: Shadow Doom Festival"
Special Edition - LV versija, speciālā kastītē, ar īpašām piedevām.

Skaits patiešām ir ierobežots!
0
ū jā, tur ir jābūt 8)
0
Nav ko piebilst-malači
+1
BigUgga, 7. aprīlī, plkst. 21:58 [Profils] [Link]
Beidzot varēs apčamdīt, he he he :)

majors, 7. aprīlī, plkst. 22:02 [Profils] [Link]
bikšu kabatā ieslidināt soļojot uz darbu :)

Par ko šie puikas runā? Jā! Tas ir jaunais Frailty CD!

Šitādu reklāmu vajag Panorāmai pa vidu iebliezt.
0
opā, Cēsīs?
jauki, jauki...
0
a kāpēc cēsīs būs preternatural? es arī rīgā gribu!
0
tev viņi patī,, vai?
0
nu es jau neko tādu nesaku, lai man piedod fani, - droši vien, ka savā bedrītē un purvciema rajonā viņi ir baigie zeki, ziperi un zibenspirksti, bet es nekad neesmu šo projektu spējis uztvert kā citādi kā Neglīto hokejistu fanklubu/klonu. mani apriori jau neinteresē, esmu redzējis tos pretīgos vismaz 5 reizes uz skatuves un vienmēr esmu gājis prom, un ne jau tāpēc, ka negremoju desu, bet tāpēc, ka es jau pat Neglected Fields nevaru izturēt uz steidža (ieraksti ir ok, just ok), kur nu vēl vienu kopiju...
0
neglītie laucenieki hh
0
Aaak dievs, tas tik buus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
A Cēsīs arī disku varēs dabūt? :)
0
BladeOfDarkness, kur var pasūtīt disku?
0
CD dabūt varēs visās koncertu vietās.
0
kā arī mūzikas veikalos.
0
un pie Edenbeast mājās...
0
nu bet!
0
Ejam visi pie Edenbeast pēc diska !
0
Nedos adresi,tikai draugiem,scuko :(
nu lab man to disku nevajag, es plastmasu nelietoju
0
jā, nefolk, man patīk gan.
0
Intervija ar DARK THE SUNS ;) /forum/90123/
0
Tā kā pie diska vēl neesmu ticis, un bukletu apskatīt nevaru - vai drīkstu pajautāt, kas Frailty raksta tos tekstus?
0
CD (vismaz digipak versijā) ar nav rakstīts, bet pa draugam varu pateikt, ka pirmajam gabalam es sarakstīju, pēdējam laikam Kaukulis, bet pārējiem gan jau Edenbeast ar nefolka dievpalīgu :D
0
Monro koverīts nevāji spārda. Koncī tik labi neizklausījās.
0
Kurā koncī tu šamo dzirdēji?
0
Man liekas, ka koncī bija labāk, nekā ierakstā - man liekas BU ķērca drusku tā kā meldiņā. (ja nemaldos, tā bija uzstāšanās tajā "Farš Bļaģ" atlases kērtā, kur šie kā viesi močīja)

Un vai tad Kaukulim ir kāda saistība ar Monro? Gan jau ka Bukums.
0
Nu jā, laikam. Abi lisiji un nobaroti, tāpēc līdzīgi kā divi nēģeri, bļin :)
0
Nez, Daugavpilī organizētajā diska prezentācijas koncertā Lūgšana skanēja jau dikti tīkami. Man jau bija naivas cerības to brīnumu dzirdēt vēlreiz, jo pašās beigās tā kā atskanēja runas (no skatuves), ka Lūgšanu varētu nobliezt vēlreiz, taču neaktīvo/piedzērušo/val... nesaprotošo apmeklētāju dēļ "atkārtot" izskanēja tik tizli, ka čiks vien sanāca :(
0
Kam vēl varētu koverīti uzbliezt ? -Uz Aizsaules vārtiem- jau tāds dūmīgs gabals ir. Daudz nav jākropļo :) -Dzelzgriezējam- Funeral Doom versiju varētu :D Hm, neko citu no latviešiem nezinu, ja neskaita tur -Mežrozītes- utt ...
0
Rozā Lietus ir diezgan lēna...to varētu kaverot un pieņemu, ka Opus Pro par to varētu īpaši neprotestēt.
0
ir viens labs variants. vienmēr esmu domājis, kā skanētu Līvu/Igo Fomina dziesmiņa Laika dziesma(nu tur kur . laid lai iet, neturi pulksteni ciet) Type O Negative versijā, ar Stīla zemo balsi. Domāju, ka šī ir visdūmiskākā latviešu dziesma.
0
A man Jansons disku par briivu dos?
Mainu pret Urskumug (promo, hh)
0
ou, heh, vinsh tak te pat blakus, skapii sezh (chuckle)
0
Atceros, ka pirmajā Blomē kādos piecos no rīta Frailty nodeva "Tev oranži mati". :D
0
bled no dc, nevelkas tas albums bet man vinu gribas, jaiverte ko dzeki sastradajusi, varbut velak janoperk, tomer savejie jatbalsta.
Lai dzekiem ir biezas villas, mersedesi, un maukas viss beidzot. :D:D:D
0
Par kaveriem runājot, viens elegants dūma kavers varētu sanākt no Sīpolu "Dvēselītes". Nu tā, kur Matvējevs dzied "Kamēr tu šo spēli spēle/Kamēr tu šo dzīvi spēlē vien/Tava kailā dvēselīte/Dvēselīte purvus brien". Man liekas, Bigijam tā ideja jau bija.
0
nefolk2 vairaak pa promo nav tiisic :/
dziive neizdevas...
0
Eu, baigi labā būtu, Doom/Death versija ar blastbitiem beigās dziesmai "Un aiz katrām durvīm ... (blastbīti) ... BURVIS ...(Edenbeast laiž soļuku) ... ko viņš tur bur ? ... (Bigijs aiziet pačurāt, Edenbeast laiž soļuku) ... ko viņš tur bur ? ... (Bigijs aiziet padzert minīti, Edenbeast aiziet pačurāt) ... " tālāk neatceros ... :D

DC sūkā. Torentos un krievu forumos jau mēnesi var mierīgi novilkt to albumu. A promo kādu pusgadu ... Nāc uz konci un ievērtē, ibio.
0
ko vairaak nav ticis, estragon
man 5 diskus tikai iedeva un 5 promo
un pa 1 ir palicis
taa kaa tomeer shis tas buuus izdevies, dziivee sasniegts, kreejums nosmelts ;), etc/
0
Bet Bukums tak gejs, ko juus vispaar domaajat??
0
Aa, un tagad uzzinaaju, ka esmu daunis arii (emo)
un ka to aarstee ar INDI
bet nee, man pietiks taas ikszapts vismaz paaris gadiem uz priekshu tagad
ja nu vieniigi briivbiljeti (+1) uz kaadu savu teijaateri piespeelees ;)
0
Starp citu, vai k-kur ir iespējams atrast "Lūgšanas" vārdus? Viss jau plus mīnuss ir tāpat saprotams, tomēr gribās. :)
Izgūglēju, cik varēju, bet nekā.. :(
0
A pričom vispār Bokums? Bokums to dziesmu tik dziedāja. Mūzikas un vārdu autors ir Edgars Priedītis.
0
°Neprichom

Smagaas apkaltaas durvis man arii beerniibaa bij baigais hiits

Bet tad es nezinaaju ka vechi ar vechiem dupseeties var shitaa

eh...

un vispaar Monro likaas pats smagaakais kas ir LV, mosh ar bij?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas