Labākā death metal banda eve
0
Nu tad kura?
(apnika blekeri)

Dying Fetus no manas puses.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nespēju izcelt vienu labāko...
0
Mīļākā OBITUARY, bet labākā protams DEATH
0
Morbid Angel
0
Berzerker. chotka saku. tā ir.
+1
DEATH
0
morbid angel
0
Bolt Thrower
0
CYNIC
0
Šeit gan īpaši nav ko filozofēt. Lai ar kāda būtu mana personīgā gaume, kas kandidātu sarakstā liek Pan.Thy.Monium (vismīļākā), Edge of Sanity, Hypocrisy, izvēle ir viennozīmīga (tāpat kā tā būtu viennozīmīga jautājumā par labāko Thrash bandu):

DEATH
+1
Death, neapšaubāmi.
0
Priekš manis Death, viennozīmīgi. Lai arī mīļākais no viņu daiļrades ir tieši 1990-tie gadi, kur jau tas vairs nav tīrs death, bet sāk vilkt uz progessive pusi (it īpaši "The Sound of Perseverance").
0
Gorefest
0
būšu sīks mērglis un teikšu, ka Cannibal Corpse! un vēl varētu pieminēt Nile, un, protam, Death. Un tieši šīs grupas, tāpēc, ka pārējās visas man liekas vai nu sūdīgas vai garlaicīgas, vai arī vnk kkas pietrūkst.
0
Morbid Angel
0
Mans variants ir YYRKOON. Jau kopš pirmajiem albūmiem fīčas ir manāmas viņu daiļradē, toties pēdējie divi albūmi ir pa pirmo!

Droši vien no jaunāk dzirdētajām es teiktu tomēr KRISIUN, bet ja tie pie Brutal skaitās un mēs te runājam par daudzmaz tīru death, so palieku pie Yyrkoon.
0
Death protams. Vēl gribētos topā ielikt arī Nile un Bloodbath.
0
six feet under
0
Nevaru nosaukt vienu:
Hypocrisy
Death
Morbid Angel
Nile
0
Hate eternal
0
six feet under tak ir crossover/mallcore
0
nē, six feet under ir death, neskatoties uz Bārnsa drediem
0
un mūziku.

bet ehh, lai jau i
0
a kas pie velna ir mallcore?
0
hmm, Vader un Nile...
0
^ Chaos, spicie ciemā tā saka lai pie "nu" nebūtu jāliek "metal" ;)
0
Six Feet Under - Death/Groove/Death 'n' Roll
0
Hypocrisy
Kataklysm
Cannibal corpse
0
droši pievienojos jau paprāvajam pulciņam un saku, ka Čaks ar čomiem godam ir pelnījuši šo titulu.
0
Titulgrupa.
0
man šodien pizģec ku ideja ienāca galvā :D laikam jānomaina profila bilde!
0
Tu esi tai strīpainajā vecmammas jaciņā ?
0
Atheist iekrituši sirdī.
0
Death ir un paliek klasika. Bez viņiem iespējams Death metāls būtu pavisam savādāks! Individual Thought Patterns m/
+1
Death >:)
0
Tātad: līd šim 34 posti; 8 beztēma -> 26 par tēmu;
Death 9+2 ([viennozīmīgs favorīts] + [viens no vairākiem])
Morbid Angel 3+1
Nile 0+4
Hypocrisy 0+3
CC 1+1

Pārējie pa vienai reizei. Izskatās, ka turpināt nav jēgas, viss skaidrs ar jums/mums :)
0
ups, Malējs paspēja, kamēr skaitīju. Bet tas vēl vairāk apstiprina tendenci :)
+1
Bolt thrower
0
"Mīļākā OBITUARY, bet labākā protams DEATH"

interesanti.
-1
Cynic
0
LOL
piekrītu visiem, kas uzskata šo par nedaudz tautoloģisku jautājumu

labākā - bez šaubu ēnas - Death

iecienītākās - Nile, Unleashed, Zyklon-B
0
Labākā (death metal banda) ar ko? Ar liriku, notīm, koncertiem, klipiem, faniem, frizūrām, pārdotāko albūmu skaitu, leiblu vai ko citu?

Visā nenopietnībā atbildu, ka tā būtu tā grupa, kas, dzied par pupiem ...tikai man nav variantu :D

0
1. Morbid Angel
2. Cannibal Corpse (konkrētāk - the bleeding un bloodthirst)
3. Immolation
0
^^ Labākā ir labākā - nevis populārākā, komerciāli veiksmīgākā, labākā koncertgrupa utt., bet ''vienkārši'' labākā.
0
Deliņ, vai tev meitenes patīk paps jautā savai atvasei. Protams, tēt, patīk. Vislabākās. Tās ir kādas, dēliņ. Nu vislabākās, tu vecais āmur :-)

Bet par tēmu. Nav tādas bandas, jo katra banda ir unikāla ar ko savu, tapēc es vienmēr vērtēju atsevisķus albūmus.

piem. Sinister albūms "Cross..." ir vnk super, lai gan pati banda hz (Sinister uzstāšanas Blomē neiepēra).

0
Nu kā ta.. kas ta man tā banda kaut kādi draudziņi vai elki? Pie dirsas. A vot albums, tā jau cita lieta.
-1
ha ha... nu kur es kaut ko tik stulbu varu uzrakstīt vispār... jāiet gulēt gulēt, esmu PĀRGURISAR JAIS RPFJ POAFJ pofa poafpoafopafpo
0
A ko tad tu domāji - starp Cross The Styx un attiecīgo Blomi bija 16 gadu un n-tās sastāva maiņas, no tā laika sastāva vienīgais ir tagadējais vokālists - kurš agrāk bija bundzinieks.

Vislabāko objektīvi nevar noteikt, kaut cik objektīvi tikai plaša balsojuma rezultātā; savukārt subjektīvi es tā īsti neiebraucu, kā var atzīt par labāko grupu, kas nav vismīļākā.
0
Nu piem. man grupai A baigi patīk 3 albumi, bet šiem tik 3 vien ir - tā nu būtu tā vismīļākā. Grupai B man baigi patīk 2 albumi, bet šiem ir vēl 6, kuri ir ļoti labi .... tā nu būtu vislabākā :)
0
Domāju to, ka Sinister, diemžēl, nav starp labākajām grupām. Es pa šiem gadiem ar viņiem satuvinājies neesmu, albūmus pēc '98 gada klausījies neesmu, arī neredzu iemeslu braukt pie viņiem ciemos. Kapēc tad, lai tā būtu mīļākā banda? :D

0
nu jā, bet manuprāt, ka mīļākai grupai ir viens albūms, kurš ir 5X labāks par citu grupu 10 drausmīgi krutajiem albūmiem, bet mīļākajā tomēr ir kas tāds, kas patīk vairāk kā citur. nu jā, man ar lūziens nāk virsū, bet moš kāds saprata manu domu. (tas bija BoD domāts)
0
CANNIBAL CORPSE, MORBID ANGEL
+1
Nē, es balsoju par albumiem nevis bandām. Tas arī varētu būt interesantāk, un varētu pat ieraut kādu "krūmu" nosaukumu. Un ja bandai ir viens nu tiešām psc psc albums, bet pārējie 6 albumi ir labi, bet tomēr pie dirsas, tad nu tas tāpat ir tikai dēļ tā albuma, nevis bandas. Moš uz to ūber albumu tur redz sastāvs bija tāds un šitāds. Un kā es varu pēcāk pēc visām maiņām to vēljoprojām saukt par savu TOP 10 bandu, jo tā patiesībā jau ir cita banda? +šitā saucot tikai bandas saraksts būs ļoti garlaicīgs un iepriekš paredzams. A lūk albumi jau uzdzītu interesi.
0
Tā kā lielākā daļa bliču jau spēlē krietnu laiku un gan jau ir uzštancējušas vismaz 3+ albūmus(varbūt ne visas) , tad ir diezgan nereāli pateikt , kura ir tā labākā. Gadi iet , skanējums svārstās un ir varbūt dažas grupas, kurām var pateikt - o, tam viss ir zajebis , bet redz ir grupa C un D , kurām no 10 albjiem viens ir tik graujoši labs, ka pārspēj to iepriekšējo blici un tā tas pa spirāli iet.

Varbūt pārslēdzamies uz sekojošo - jūsuprāt , 3 labākie death metal albūmi ? Es tikai nezinu vai tos mistrojumus arī var pieskaitīt.Nu tur death/doom , death/black un tiri piri.

Bleids jau pieminēja, ka būs diezgan daudz jāpārklausās , bet tas jau nav nepatīkami.
0
Ja par albūmiem, tad mans TOP3 ir sekojošs:

1. Nocturnus "Thresholds"
2. Sinister "Cross the styx"
3. Carcass "Heartwork"

0
Nu, ja albūmi, tad;
1. Eaten Back To Life
2. Blessed Are The Sick
3. Human
0
Piekritīšu, ka par albūmiem būtu jēdzīgāk balsot. Tikai ar 3 tad nepietiek, vismaz 10 vajag, ja ne 20.
+1
Tā kā esmu aktīvi detuhu sācis klausīties pavisam nesen , tad pagaidām mans tops varētu izskatīties šādi:

1. Obituary - Slowly we rot
2. Death - Symbolic
3. Hate - Anaclasis / Entombed - Wolverine Blues (grūti izvēlēties)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas