Metlas iesildītāji Rīgā
0
METALLICA has issued the following update:

"Since the second part of our little European summer vacation does not include any festival shows, guess what... we get to pick who we, and you, get to spend the day with. So we're psyched to share with you that our old friends in DOWN and our new friends in THE SWORD, one of our favorite bands of the last few years, have agreed to come along for the ride. Look for 'TALLICA, DOWN, and THE SWORD starting on July 16 in Bergen, Norway through July 25 in Sofia, Bulgaria (except in Bucharest, where it will be just 'TALLICA and THE SWORD)."

METALLICA, DOWN, THE SWORD tour dates:

Jul. 20 - Riga, Latvia - Skonto Stadium
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
THE SWORD nav dzirdēti, bet metāl arhīvos jamos noliek pa pilnu programu...
0
Njā, ja divi cilvēki ieliek 0/100, tad jāaizdomājas. Būtu labāk Perzonal War paņēmuši ...
0
es kā reiz nesen biju uzlicis kačāties to The Sword, bet baigi lēni vilkās, atmetu ar roku. nu rakstīts jau, ka Doom, bet pieļauju, ka tas būs kāds Down`veidīgais doom vai sludge, kā nu viņu tur ellē sauc
0
www.metalstorm.ee/events/event.php?ev...

Tur rakstīts, ka arī Machine Head būšot (cik nu tā informācija pareiza, par to gan neņemos spriest).
Sajūsmā neesmu, bet jāpiecieš vien būs.
0
Nez, cik var ticēt tai Metalstorm.ee infai par Machine Head. www.metallica.com/index.asp?item=6007... nekas tāds nav minēts.
0
Dunno...parasti jau Metalstormā diezgan pareizi viss ir, taču 100% garantijas nav.
Lai nu kā, es tīri labprāt bez viņiem iztiktu, jo brāļa iedotajos video ar Machine Head bija totāls sviests. Tāds kā hc ar emo cienīgu tīro vokālu šur tur.
0
machinehead1.com/tours.html... - nu ja, tajā laikā Latvijā viņi nav gan.
0
DOWN Added To METALLICA's 'European Summer Vacation' - Apr. 8, 2008
METALLICA has issued the following update:

"Since the second part of our little European summer vacation does not include any festival shows, guess what... we get to pick who we, and you, get to spend the day with. So we're psyched to share with you that our old friends in DOWN and our new friends in THE SWORD, one of our favorite bands of the last few years, have agreed to come along for the ride. Look for 'TALLICA, DOWN, and THE SWORD starting on July 16 in Bergen, Norway through July 25 in Sofia, Bulgaria (except in Bucharest, where it will be just 'TALLICA and THE SWORD)."

METALLICA, DOWN, THE SWORD tour dates:

Jul. 16 - Bergen, Norway - Koengen
Jul. 18 - St. Petersburg, Russia - SKK Hall
Jul. 20 - Riga, Latvia - Skonto Stadium
Jul. 22 - Bologna, Italy - Parco Nord
Jul. 23 - Bucharest, Romania - Cotroceni (no DOWN)
Jul. 25 - Sofia, Bulgaria - Vasil Levski Stadium
0
Itkā nebūs Machine Head.
0
Bet būs Phil Anselmo ar savu Down.
Nemaz nav tik labi :).
0
Nu vēl jo labāk. Es uz meķeļļicu neeju, tāpēc man ir pilnīgi po ar vai bez kā viņi tur uzstājas. Kaut gan attiecībā par DOWN ielikšanu ir neliela škrobe. Tā fekalika nav pelnījusi tik labus iesildītājus. :D :D :D
0
Otorvi mņe gospoģi siski - DOWN!!! Johambīlī, nu gan mana no stoner rock'a daudzcietusī galva norausies no kātiņa...
Ko šitādu ne nosapņot nebūtu varējis. P-pindyk, reāls head'n'shoulders slaktiņš 2 in 1.
0
UH man DOWN ir daudz svarīgāki par pašu poptallicu
0
Jobans zirgs
0
Veči, varbūt labāk pagaidīt kad DOWN atbrauks paši savā tūrē uz šejieni? Kā iesildītāji viņi taču tur ļoti maz nospēlēs!!!
0
Lai nebūtu jauns topiks - sakarā ar jaunizceptajiem atvaļinājuma plāniem ir 2 biļetes uz metallica, ja nu kādam vajag. 33 Ls/gab, protams. Rakstiet uz exec [at] inbox.lv
0
es pērku tikai pa 200
0
Te gan neies... galīg' ka neies... phuq!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas