Viking metal.....
0
Kaut kā īsti nav nācies redzēt iekš MP tādu kā viking vakaru , tāpēc ir tāda baigā doma uzrīkot tādu pasācienu , taču, protams, vajag tākā + - zināt kādu tad īsti hedlainer grupu vēlētos redzēt. Tāpec, tam kuram ir interese par viking metal viking/folk viking/black etc.
varētu uzdrukāt, nu ko tad īsti vēlās te redzēt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un nākotnē var arī Dragon metal, White metal, Null Zieben Vodka metal utt vakarus arī rīkot
0
viniegaismkas man asocejas ar kautick kvalitativu no ta sakutka viking metal tad vienigi un absoluti BATHORY,nakadi tur analamno amoralmarti un TYRsas un citi...pieddiet ja kadam aizskaru svētās jūtas
0
Pāķi, bet Bathory vairs uz koncertu nedabūsi...
0
tikai un vienīgi BATHORY... R.I.P.
0
bljaaa - Agalloch atvediet!!!!
0
doooh nē zin nezinaaju:D
0
Labi, patiesībā jau vienīgais stand alone no šiem ir Null Zieben metal. Tapēc ka grupām kuras tiešām spēlē Null Zieben Metal un protams veic attiecīgo rituālu ir tiešām skaidri iezīmēts patstāvīģs muzikālais skanējums: arkārtīgi tehniski saraustītas gičas tremolo partijas, buņģiera variējošie ritmi, ipašās skatuves tēlu kustības, triki ar krītošām gičām, fanu specifiskā uzrunāšana utml
0
Finntroll, Ragnarok, In Extremo, Falkenbach...
Ui, sarakstu varētu turpināt un turpināt...
0
Tā kā EINHERJER izjukuši, bet BATHORY nespīd, tad paliek THYRFING. A kas viņiem ko no Stokholmas neatpezt ?

Vēl jau ZB būt FALKENBACH.

MANEGARM un EQUILIBRIUM ar iespārdītu, tāpat FOREFATHER (Anglo Saxon Metal gan).
0
In Extremo ?????????????????????????

Finntroll jau ar tāds pat Viking Metal kā Moonsorrow ... Somi nekādi vikingi nebija. Tad jau drīzāk Itāļus WOTAN.
0
FOREFATHER būtu baigi zaibiss, nav gan viking, bet who cares, black metal tas tāpatās ir. nu ok, manowārisks black metal:D
0
Primordial
0
bij tādi hevī/poverīši Wizard, bet viņiem tik viens albums laikam pa šo tēmu bija. Klišejisks bet foršs.
0
zizii
pārlasi vēlreiz ko tu tu esi sarakstijusi un varbūt tiešām neturpini sarakstu. Es tur redzu divas folk grupas, vienu bleķi un Falkenbach es neesmu dzirdējis

Bathory un Einherjer kurus pie tāda vikingu metāla vispār pieskaititu ja reiz vajag. Es uzskatu ka tas vairāk ir black folk ar liriku par skandināvu mitoloģiju un nekas vairāk.
-1
Amon Amarth (kaut arī vairāk melodic death metal) un Wulfgar ir viking metal.
0
Amon Amarth,galigi nesaprotu kas tur tads vikingisiks ir...varbut tagad NILE sauksim par egipt metal?a?
0
Ja nu viking metal grib nodalīt kā atsevišķu MUZIKĀLU žanru, tad vienīgais kritērijs, ar ko tas daudzmaz izceltos, būtu Bathory iedibinātais tāds kā episkums, majestātisms, ar mitoloģisku piesitienu; taču, protams, tīra tāda žanra nav, visi varianti ir ar kaut ko sajaukti; Manowar jau arī varētu pieskaitīt :D Gaidu, kad kāds ņemsies apgalvot, ka visīstākā viking metal banda ir Viking.
0
Amon Amarth ir tāds pats Viking Metal kā Enslaved (tikai pēc tekstiem).

Einherjer un Bathory (viking metal albumos) nekāda Black nav. Par Folk Einherjer gadījumā varētu pastrīdēties..

Primordial jau būs gan Igaunijā gan Čehijā. Bet nebūtu slikti arī te.
0
Pirmie pāris Manowar albumi jau ir tas pats Bathory, tikai Epic Heavy Metal garā. Es parasti atsevišķi nenošķiru Viking no Pagan Metal (šķirba jau tikai tekstos) un šobrīd tas jau ir atsevišķs stils/novirziens, bet ar visai izplūdušām robežām.
0
Piekrītu Intaram. Tās vairāk ir iezīmes mūzikā nevis patstāvīgs un skaidrs metal novirziens. Pietam tas labi pierādās šinī pašā diskusijā ka tā īsti izņemot Bathory un vēl kādu grupu tā īsti kopsaucēja nav.

BoD
Uzliec vēlreiz Blood Fire Death un beidz pist prātu
0
Nū, Enslaved jau savulaik bija krietni vairāk viking metal nekā Amon Amarth. Kaut gan... AA šādi tādi momenti arī ir, piemēram, daži gabali ir visai "episki".
0
Bathory sāka pilnvērtīgu Viking Metal spēlēt sākot ar -Hammerheart-. -BFD- jau ir vēl Speed/Thrash paliekas (OK, ja Venom un Celtic Frost saucam par Black Metal, tad ir tur Black).
0
Es savukārt tā kautri piebildīšu, ka tas pats TYR arī ir vairāk viking nekā tas AMON AMARTH. TYR apdzied vikingu kultūru, sāgas, pašu vikingu dziesmas, utt.,utjpr, salīdzinot ar to zviedrisko vikingpozerismu, par ko tas ir pārvērties tagad ar AMON AMARTH.
0
Attiecībā uz BATHORY, viking ieskaņa sākas tieši ar "BFD", lai gan viss albūms vikingu tematikai veltīts netika - Nu, par "Hamerheart" jau komentāri lieki. Bet arī tur bija tikai vikingu dzīve, ticējumi, nevis vikingi parādīti ka kaut kādi baisie kristietības apkarotāji. AMON AMARTH šajā ziņā visai pamatīgi šauj pār strīpu, jo kas gan viņiem to kristietību ieveda, ja ne viņi paši. tieši tas ir tas, kāpēc es neuzskatu AMON AMARTH par viking metal grupu, bet par truliem pozeriem. Tad jau UNLEASHED tam pat ir daudz tuvāki.

Vispār, pirmie par vikingiem sāka dziedāt MANOWAR, lai arī tur bija tikai dažas izlasītas sāgas un mīti.
0
Vo, labi pateici, es ar parasti dzirdot AA saucam par Viking Metal iebilstu, ka Unleashed ar par Viking Metal jāsauc. Sākot ar -Across the Open Seas- 100% Viking Batle War Metal, yo!!!
0
The hammer of the gods
Will drive our ships to new lands,
To fight the horde, singing and crying:
Valhalla, I am coming!

Led Zeppelin, 1970 gads
0
Bļin ieliki visiem \m/
Tiko atcerējos vēlvienu Viking Metal celmlauzi:

I Am a Viking
I am a Viking, I'm going out to war
And I've got death upon my mind.
As I was leaving, oh yesterday
I've got no fear in my heart.

[Chorus]
As the shores of my home disappear
I sail over the sea without fear
Dragon ships are charging through the waves
Just want to sail away, far away into the sea, yeah!

I am a warrior, my mind is set to kill
Life and death is on the line
I am a slayer and you will taste my steel
I've got your life right in my hand

You are a loser, and it's such a shame
That you're a fool and you don't know
That I'm a Viking, I'll walk all over you
And by my sword you will die.

[Chorus]

Yngwie J. Malmsteen - I am Viking @ 1985
0
Gates of Valhalla
Valhalla the gods await me
Open wide thy gates embrace me.
Great hall of the battle slain
With sword in hand.
All those who stand on shore
Raise high your hands to bid a last
farewell to the Viking land.

Death's chilling wind blows through my hair
I'm now immortal, I am there
I take my place by Odin's side
Eternal army in the sky.

I point my hatchet to the wind
I guard the gates and all within
Hear my sword sing as I ride across the sky
Sworn by the sacred blood of Odin onward ride.

Valhalla the gods await me
Open wide thy gates embrace me
Great hall of the battle slain
With sword in hand.
Behold the kingdom of the kings
Books of spells and magic rings
Endless knowledge, endless time
I scream the final battle cry.

Manowar - Gates of Valhalla @ 1983
0
MANOWAR pēdīgais arī viking metal hwe hwe
0
bet tā no visiem viking mans visvairāk respektē šito:
UNLEASHED - Victory \m/
0
Var ar kādus krievus atvilkt, teiksim NOMANS LAND (Viking Metal) vai SEVERNIE VRATA (Pagan Metal). No St.Pēterburgas jau nav tālu.

-1
Ja būs Enslaved tie hedlaineri, iešu kaut uz "gay-metal" vakaru.
0
nāk prātā viena sena diskusija, kas gandrīz pārvērtās par BK)%JG$Jofkg0-4

UI)$g4'4gjllJL

,kgļjgp4oig
geo[fjg[gk]e

#$TK#O$JO)$%)%
0
vo vo, ko var pisties par santīmiem tas ir viking, nē huj nav nē ir.

Džeks piedāvā jums atvest kādu no šamiem un jautā, ko tad, nevis no pirksta izzīstu vēsturi
0
OK

Iesākumam bandas, kas atkrīt:

THYRFING - raksta albumu (iznāks ~ Oktobrī), par koncertiem nav paziņots
FALKENBACH – studijas projekts
FOREFATHER – 2man projekts, nekoncertē
VINTERSORG – hvz, laikam projekts. Mājas lapa sapista, MySpace spāniski un koncerti nav minēti
HIMINBJØRG – mājas lapa sapista. Pēdējais albis 2005

Black/Viking:

ENSLAVED – pašlaik plāno koncerttūri …
BORKNAGAR – nupat atgriezušies divi vecie memberi. Par končiem nekas nav teikts
MANEGARM – 19/20 Martā būs Krievijā, tad pa retam koncim

Somu Folk/Pagan:

FINNTROL – tūre saplānota aug/sep, līdz tam pāris konči
MOONSORROW – Maijā kādi 6 konči, tad vēl pāris
TURISAS – Apr/Maij tūre pa ASV, tad brīvi

Pagan/Folk:

SUIDAKRA – līdz maija vidum tūre pa ASV, tad brīvi (marta beigās izlaiž DVD+ best off CD)
PRIMORDIAL – bija Metalmānijā, būs WOA un Hard Rock Lager
ELUVEITIE – Apr/Mai tūre, tad brīvi

Krievu Viking/Pagan:

NOMANS LAND – vienīgais ieplānotais Eiropas koncis - 06-07.06.2008 Austrijā
PAGAN REIGN - ???
SEVERNIYE VRATA - ???

Mazāk zināmas, bet labas blices:

MENHIR – uzstājas reizi mēnesī
EQILIBRIUM – tūre novembrī pa C-Eiropu (Equilibrium + Primordial + Eluveitie + Catamenia + Special Guest)
XIV DARK CENTURIES – koncerts reizi mēnesī
0
HELHEIM

(pārodu divus Blod+Ild digipakus (ar video un visiem pričindāļiem)) 5 Ls/gab
0
^^ post-viking metal
0
Bladeofdarkness nu gan skaists kopsavilkums...
Jā tie krievi - Nomans Land īstenībā ir tā neko..
Es Tā tiri draudzīgi parunājos ar ģitāristu viņu , viņi labprāt uz MP atbrauks... Vienīg ej un saštuko konci tādu , kautkāds hedlainers normāls vajadzīgs...
Falkenbach jau tikai one man band , nez vai tādi koncertus sniedz. Vēl garšīga grupa no Dānijas - Svartsot.. folk/viking/pagan kā kuram labāk....
šamie arī ir tā kā ar mieru braukt un uzblicot...
0
Nachtfalke ir dikti laba grupa...dziesmu tekstos un nosaukumos vikingu tēmu ir pietiekami daudz.
It kā jau one man band, bet laikam tomēr uzstājas arī koncertos pieaicinot viesmūziķus.
0
Jā, nachtfalke ir labs, bet cik nu daudzi viņu zin...
Vācijā jau tā tā skaitās viņi tāds tīri undeground nekas vairāk... nedomāju ka ir vērts saukt grupas kuras labi ja cilvēki 20 zin.
0
Uz Nachtfalke es jebkurā nakts stundā skrietu MP apmeklēt :D
Nedomāju, ka šī grupa ir TIK mazzināma, lai gan pārāk zināma jau arī nav. Un šaubos, ka jebkad iznāks šo koncī pabūt.

Vēl ir Myrkgrav, bet arī tas ir one man band. Atkal nekā...

Un vēl Sigtyr, Cor Scorpii, Mistur, Feigd u.c. Windir-veidīgas grupas. Cor Scorpii un Mistur ir pilns sastāvs un koncertēt viņi teorētiski varētu (lai gan par Mistur ir šaubas, jo izdots tikai viens demo ar 4 dziesmām un koncerta materiālam būtu tā kā par maz).
0
JA jau domā par vispār kādu folk/.... grupu, tad vajag SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY uzaicināt. Jau ilgāku laiku kontaktējos ar viņu ģitāristu un šamie teicās, ka baigi gribētu letiņiem uzspēlēt. Vienīgais viņus, šķiet, zin tikpat daudzi cik Nachtfalk...

0
post ambient tuci tuci paul van daikts viking mītal...
Odins cock diarrhea:D
0
Svartsot baigie labinieki, bet tos neliku, jo itkā hedlainerus meklēja. Džekiem tik viens albums.

SSOGE man jau baigi patīk, bet spēlē viņi Gothic Metal. Brutaļņikā super noravēja.
0
nefolk2, aizvakar, plkst. 13:48 [Profils] [Link]
HELHEIM

(pārodu divus Blod+Ild digipakus (ar video un visiem pričindāļiem)) 5 Ls/gab

Tas ir ARS METALLI izdevums? - oriģinālais???
0
V nature
Bija ari tur ep singls reize izdots, tam man ari kkur jaabut
0
Tureeju Bomberii ilgi, bet neviens nenjeema, jo turpat blakus Irond vai kaatur izdevums pa 4 Ls, nu tad nuinafig izjeemu, jo reaali labaak visiem ir, ka tas klients peerk to leetaako
0
Klau - dod man 2 dienas, es ar tevi pa e-mailu sakontaktēšu, es vnk tagad esu atvaļinājumā.
0
Dodu tev visu laiku pasaulē, bucīt
Pag, pag, es kaut ko gribu, bija uz mēles gala, vo
EINHERJER
nu ui ku labs grupucis bij, nu pats pats labākais, definēja viking metālu v nature
Nez, ir vēl aktīvi, jāpstās..>>
0
ja, BoD ziņo, ka izjukuši
0
Atceros ka pēc šitā topika arī novilku šāmējos un te arī par to izjukšanu vai nizjukšanu

/forum/22505/
0
Kam patīk Nachtfalke, patiks arī Taunusheim un Odhinn. Savukārt, Falkenbach cienītajiem - Rivendell, Wongraven...Labs ir arī Storm (vairāk sieviešiem patiks), kas gan vairs neeksistē.
Un kur gan aizmirsāt Ensiferum? :)
Prieks, ka šis lauciņš arī tiek bīdīts. :))
0
Kas gribēja redzēt Ensiferum, to jau nesen izdarīja. Turklāt viņi nespēlē Viking Metal.

Wongraven ar Falkenbach nav pilnīgi nekā kopīga (tas nemaz nav metāls). Rivendell vēl varētu ~ salīdzināt, bet tas ar ir one man project, nespīd dzīvā redzēt ...

Hm, būs laikam tas Nachtfalke jāievērtē, bet māc aizdoma, ka tāds kakains Black Metal ar pāris akustiskiem intro un retu tīro voķi vien būs (kā daudzi citi tā saucamie Viking Metāli).
0
Pēc kā Tu spried, ka Ensiferum nav viking metal?
Tas, ko Tu uzrakstīji - es pati ļoti labi to visu zinu. Vienkārši dalos ar citiem informācijā. Tur nav nekā slikta. :)
Ja jau tagad liekas kakains, tad varbūt nemaz i nemēģināt klausīties?
0
Protams, gadās arī ka pa kādai Itāļu, Franču vai Krievu bandai kas tik tiešām spēlē Viking Metal, bet parasti tas ir Pagan Metal. Ensifirum gadījumā tas vispār ir Melodic Death/Power Metal, ko ja baigi vēlas var par Pagan Metal nosaukt, jo viņi ir Somi un par vikingiem nedzied, izņemot gadījumus, kad apdzied kādu somu uzvaru pār vikingiem. Turisas savukārt varētu pēc tekstiem par Viking Metal saukt (sevišķi pēdējo albumu), bet muzons jau tāds Epic Sympho Metal vien ir.
0
BladeOfDarkness,

NACHTFALKE tev nepatiks...

un, ja jau visi te tādi speci, tad ar savu zinību un krutumu padalīšos - Nachtfalke ir oroģinālā viena cilvēka projekts, tā pašā, kam kādreiz bija NS projekts - MOONBLOOD.
Un, ka Nachtfalke vislabākais (atzītais) albūms ir "Hail Victory Teutonia" - kur tur vikingi????
0
Hehe, Taunusheim, ja nemaldos grupas pirmais nosaukums bija VIKING FROM NORWAY (par spīti tam, ka paši no Vācijas, laikam) un ar tādu pat 3 demo izdeva
0
RIVENDELL fantasy metaals, Tolkiins splashnojs, kaadi vikingi?
0
Vajadzēja brīdināt, ka atkāpšos mazliet no "viking metal" tēmas, pirma rakstu...atvainojiet! Un turklāt laikam vajadzēs vispār likt atsauces. Jā, Tolkīnam ar viking metal nav nekāda sakara. Varbūt, ka kāds tomēr te nezina Rivendell, kas ir savā ziņā līdzīgs Falkenbach. Kāpēc citiem neieteikt ko labu? Atvainojos, ka atkāpos no tēmas.
0
RIVENDELL pirms tam saucās FANGORN (arī Tolkīna nosaukums, bet ir jau viens death metal Fangorn arī Vācijā(?))
Nu bet smalks projekts - man jau agrāk ļoti patika, to Fangorn Demo-cd izplatīju
Ja kādam pietrūkst ar Falkenbach/gribas ko līdzīgu, vairāk uz elfu pusi, šis būs īstais, ja
0
Eh, kur tu agrāk biji Sonne ?

Kad meklēju novelkamos albumus, redzēju tādu Nachtfalke apzīmēju - Teutonic Black Metal. Noklausījos -As The Wolves Died-, nu OK, par Viking (Pagan) Black Metal varētu saukt. Prastas Black Metal dziesmas mijas ar garlaicīgiem episkiem gabaliem. Bathory koverī nodziedāt sūdīgāk par nelaiķi Quorthon laikam skaitās sevišķi kruti :( Ģitāra skan nevis pēc ģitāras, bet pēc pipeles strinkšķināšanas. Pat nezinu, vai vērts gaidīt, kamēr novelkas tas -Teutonic..- un -Doomed- ...

Taunusheim gan šķiet OK, bet tikai pirmos 3 gabalus noklausījos. Mīlgrāvis vēl jāpaklausās, bet baigais 400MB klucis velkas.
0
Nachtfalke - As the Wolves Died, manuprāt ir vispār kautkāda atrauga...

A pats pēdējais albūms jau ir kautkāds pakaļdarinājums Graveland'am...
0
Written by beletty on July 30th, 2007

When I think about Nachtfalke, that fuzzy and expanding music comes to mind, with screeching solos, soaring growls, Hey's, choruses, intense drumming and the mandatory Bathory cover. The first 2 albums were like this for sure. Then Nachtfalke started losing musical momentum, opting for a more cold and controlled sound. On this album Occulta Mors takes distance from his black metal roots using seemingly less growls and more and more chanted vocals or a combination of both. He even lost his german accent. The chanted vocals suck and don't have the necessary "Oomph!" to inspire the Teutons in slaughtering hordes of poles. The growled vocals are rather inspired by black metal acts such as Antaeus or Deathspell Omega. I'm not saying Occulta Mors copied these bands, I'm just describing the vocals by comparison. "My skin is dark" and "Halls of Hel" are the only songs where only growls are used. So the vocals department sucks. What about the other instruments? The guitar riffs are standard, no solos to be found. The guitar itself sounds very heavy-metallish. No more fuzzy sound, the production is clean and that doesn't belong here. But we all know what a great drummer Occulta Mors is, and he doesn't fail to deliver. Intense, precise and chaotic. That'll resume his performance behind the drum kit.
The music doesn't lead anywhere, too many cheesy chants and acoustic guitars. This sound like a sped up Doomsword with black metal vocals. It screams average from beginning 'till end. Get the first two albums instead!
0
Hm, par to "the production is clean" gan nepiekrītu,džeks laikam kādu duci demo pirms tam klausījies.

Doomsword ir viens Battle Metal spārdeklis, uh (Doom/Heavy/Epic Metal mikslis).
0
Blade.. bet tā jau ir gaumes lieta , kādas kuram patīk gičas pēc skanējuma , man tieši tas viņu fuzzīgās gičas patīk.. Vismaz nav defaultais vācu projektiņš kas bliež black/pagan/viking....
Blood and Iron pat liekas skan viņiem skanīgāk nekā Bathory - bet nu atkal gaumes lieta...
0
Apskatijos Moonsorrow sīkaku info, mazliet jancīgi sanāk.
Pieskaitāms pie Viking/folk/black , taču lirikas ir par folkloru un pagānismu... Galu galā laikam vnk Jādabū uz Lv Moonsorrow un ganjau būs, kas ies uz viņiem.
0
No komerciālā viedokļa vislabāk būtu Thyrfing, Finntroll, Moonsorrow. Pirmais pagaidām atkrīt, bet pērējie ir Somu Folk/Pagan/Black ... Borknagar, Manegarm, Suidakra, Primordial ar būtu baigi labi (nu OK Enslaved, kautan man viņi nepatīk).

Ja rukātu Nomans Land ar Svartby es protams ietu, par citiem nezinu, pats redzi kāda tā apmeklētība ...
0
Ar Thyrfing, Manegarm, Primordial es kontaktējies Kilkim Žaibu festa ietvaros - honorārs ir ĻOTI nepateicīgs... un izejot ar apmeklētību LV, tas ir pārāk riskants pasākums, lai kāds viņus sauktu tikai 1 komncerta ietvaros.
0
Nu ja, a Musori jau bija iekš Kilkim Žaibu.
0
Ptfu tu, Svartby vietā SVARTSOT domāju. Svartby, tā OK, bet ne vairāk.
0
Moonsorrow bija - un tā arī bija galīga laža no grupas puses, vokālists nevarēja padziedāt un vēl tur kautkādas herņas bija. Sīkāk nezinu, jo tad vēl festa organizēšanā nepiedalījos.
0
Thyring ir viens vienīgs garlaicīgs sviests. Cik nu esmu šos paklausījies, tad vienīgi Valdr Galga izceļas uz visa garlaicīgā materiāla fona.

Par Nachtfalke runājot - pēdējais albums tiešām nebija nekāda medusmaize, bet iepriekšējie gan man ļoti patikās.

0
Eh, nepareizi Thyrfing uzrakstīju.
0
Kurš ellē teica, ka tiem, kam patīk Nachtfalke, patiks Taunusheim?
Klausos Nebelkämpfe un tas šķiet diezgan liels sviests - viena no n-tajām grupām šādā žanrā, kas ne ar ko neatšķiras no citām.
0
Johaidī, neesmu dzirdējis ne pusi no tiem vikingiem, ko jūs te rakstos, bet spriežot pēc grupu nosaukumiem, klišeju kopēšanā, dublēšanā un dupsēšanā viņi ne ar ko neatpaliek no visiem mighty & frostbitten satanic wargoat gaylordiem LOL
+1
NEBELKAMPFE, hehe, ble

Fogfight?
Fogbattle?
Kaa tas ir?
Kad neredz kurs savejais, kurs naidinieks
A. Haugen fani varbuut

NACHTFALKE
ha, interesanti, ar ko tad taads NAKTSvanags atskjiras no, teiksim, DIENASvanaga (TAGFALKE izklausaas pat labak/originaalaak). ok, pienjemsim, ka tas metaforiski noziimee UUPIS - nakts vanags, poeetiski, vai ne

par MOONSORROW vispār neizteikšos, jo pazīstami, bet SUNSORROW un MOONJOY buutu interesantas variaacijas he he
0
uz visu šo fona tagadējo Taunusheim (kāds man var pateikt, kas ir Taunus?) pirmais nosaukums bija oriģinalitātes kalngals
-2
Falke nav vanags, bet gan piekūns.
Un ko tu piesienies grupu nosaukumiem? Vai nav vienalga, cik tev viņi liekas klišejiski vai nodrāzti? Ja tik spēlē labu mūziku un viss...
Tāds variants kā "Nakts piekūns" nebūt nav slikts, ja salīdzina ar milzumu uber tr00 satanic black metal grupu, kas sevi dēvē par dažnedažādiem sātana pakalpiņiem, bet spēlē kautko stipri monotonu un vienveidīgu.
0
Falconer spārda ... bet Mithotyn gan bija superīgs Vikingu bliezējs, eh.
0
Tik vien tās skādes, ka Mithotyn pajukuši un HUJ viņus redzēt.
Bet nenāktu par skādi :)
0
Paskaties Falconer :D
0
Šodien sanāca mazliet paklausīties grupu Crifotoure Satanarda. Paskatījos last.fm aprakstā un gandrīz apsēdos - "Raw Viking Black Metal from Nagasaki, Japan". omg hax, tas nu gan ir jau kautkas!
-1
He he he. Kāda diskusija. Protams Bathory. Iniibjot.
0
Enslaved un Eluveitie atbrauks ;) Kāds es vieds :D
0
Kas tev Eluveitie par vikingiem?
0
Tādi paši kā Moonsorrow vai Ensiferum. Es šos par Viking nukur neesmu nosaucis.
0
Nu pag, te jau tēma par vikingiem.
Lab, lai paliek.
0
Re ku vēl vienu vikingi :D

www.youtube.com/watch?v=aODu910a56w...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas