CRYPTOPSY - The Unspoken King
0
1. Worship your demons (2:12)
2. The headsmen (5:14)
3. Silence the tyrants (4:09)
4. Bemoan the martyr (4:10)
5. Leach (4:48)
6. The plagued (4:09)
7. Resurgence of an empire (4:40)
8. Anoint the dead (3:19)
9. Contemplate regicide (5:29)
10. Bound dead (6:26)
11. (Exit) the few (2:30)
T.T. 47:06

Stils: Brutal Technical Death Metal WITH SOME DICKSUCKING METALCORE SHITHEAD ON VOCALS

Būtībā daudz kas šeit /forum/80291/ uzrakstītais izrādījās taisnība. Viena lieta, kas jāatzīmē - mūzika nav kļuvusi vieglāka vai komerciālāka, pa lielām bumbām, tas ir tas pats Brut Tech Det Met. Bet vokālists cenšas sačakarēt ko vien var. Viņam nav gana ar bļaušanu (neuztraucaties, ir arī gaļīgs grovls un pieblekots desenieks, tā teikt, var ja grib (ja tas ir viņš, protams)), ceturtajā dziesmā panesās pseidopanku tīrais pidarnieks :( ... vomit, kurš tiek reiz pa reizei iekakāts arī nākamajās dziesmās, bez kādas loģiskas vajadzības. Visūdīgākā situācija šajā ciņā ir no 4 līdz 7 dziesmai. Astotā OK, bet cerības par baudāmo nobeigumu izkliedē piaarnieki 9 un 10 dziesmā ...

Visiem gan iesaku pašiem albumu ievērtēt, jo mūzika ir tiešām laba un interesanta. Karaoke versija (ar bekvokāliem) tā iespārdītu ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es dzirdeju 2 dziesmas, labi dazveit man patikas, bet kopuma man atgadinaja njumetaligu metalcoru ar Cryptosy vietinjam.
vokals iesuka.
0
Es ceru ka uz nākamo albomu šie atvilks pie mikrafona spēcīgāku kuili
0
Oh, izrādās es viens no pirmajiem būšu novilcis. Tikai tagad tauta pa īstam panesās - metālarhīvos pa šodienu 6 review uzbliezti, vidējā atzīme - 6% \m/

The Unspoken King Full-length, 2008 [6 reviews, average 4%]
0
BladeOfDarkness, tā arī ir, tikai pirms pāris dienām visur parādījās. :)
Kopumā arī ir tā kā tu saki, sākums normāls, vidus pilnīgi nekas, beigas kaut kāds screamings. Kopumā nekas īpašs- varēja mierīgi izveidot kā atsevišķu projektu.
Metāla arhīvu reitings gan ir kā ieriebšana par izmaiņām.
0
The Unspoken King Full-length, 2008 [12 reviews, average 5%]

Njā. Bet TIK slikts jau nemaz nav . Tauta tiešām ieriebj.
0
Taj metal-archives gandrīz nekad nevertē objektīvi. Varbūt tikai klasiku, tādu kā Death un Cannibal Corpse ar Chris Barnes.
0
Vai tad pastāv objektīvas recenzijas ? Tā kā recenziju raksta viens cilvēks ar konkrētu gaumi un vērtību skalu, tad, lai kā viņš censtos, objektīva recenzija nesanāks. Galvenais, lai recenzija nebūtu neobjektīva, t.i. tajā būtu paskaidrots, kāpēc dotais albums patīk/nepatīk, kādas ir tā vājās vai stiprās puses ...

Pats recenzijas jau vairākus gadus neņemu vērā, izņemot gadījumus, ja praktiski vienu un to pašu pasaka kādi 3 cilvēki, un kāds nav pateicis ko citu ...
0
nu ja ja nebutu vokals butu ok, un ja nebutu gejiskas veitas butu ok, un ja nebutu tik deathcorisks skanejums butu ok,. kopuma nav tik slikti ka to velnu male.
0
nu man nepatika, anyway...
ja salīdzina ar jauno KATAKLYSM - tad pilnīgi divas dažādas pasaules.
0
Tik slikti jau nav, bet otreiz noklausīties pagaidām nevelk ..
0
Lol, decapitated, ja tantei būtu riteņi, viņa būtu autobuss.
0
uij jauna KATAKLYSM man kautka nepatik, tikai dazas dziesmas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas