Moonspell-night eternal-
0
zaibaļi, kaķi, suņi un sūnas un bobiji. paklausās labāk atslodzei jauno Moonspell albumu onlainā

www.metalcharge.com/391/events/moonspel...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kāpēc jāiet tur, ja tepat var?

<object type="application/x-shockw... data="www.spv.de/widgets/moonspell/m... codebase="download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/... width="254" height="620"><param name="movie" value="www.spv.de/widgets/moonspell/m... /> <param name="bgcolor" value="000000" /> <param name="wmode" value="opaque" > </param> <param name="quality" value="high" /> <param name="allowScriptAccess" value="always" /> <param name="allowNetworking" value="all" /> <embed src="www.spv.de/widgets/moonspell/m... type="application/x-shockw... wmode="opaque" width="254" height="620" > </embed> </object>
0
bļe - a huļiš man likās, ka te var ievietot roļiku?
0
ja, kā tad - katrs savu nedapisto flašu tā tik te bāzīs :D
0
nu tagd jau šito var arī torrentos dabūt. vēl nav nokačāts, bet drīzumā tas jāizdara un jāpaklausās.
0
jep, pieejams šis pats webrips, normālā kvalitātē. starp citu 5. maijā, pirmdienā Moonspell maispeisā varēs aplūkot jauno klipu dziesmai Scorpion Flower
0
192kbps sūdu pirms dienām 4 novilku. Albums labs, bet sajūsmā neesmu.
0
pagaidām vienu reizi esmu tik noklausījies, neko sliktu pagaidām nevaru teikt. jāklausās vēl, vienīgi tagad nav laika, jāklausās Mirror of Deception-Shards-
0
O, bļa, jau skrienu vilkt. -Foregone- pac CD ir ... Isole bija baigi labā.
0
es to Mirror Of Deception iepriekš nebiju dzirdējis, jaunatklājums tā sacīt. Nāvīgi labs, tāds smuki rifīgs ar labu, melodisku vokālu. songs Ghost vienkārši norauj jumtu. būs jāpačeko vecākie albumi.
0
Ā, es domāju, ka jauns iznācis .... Pirmais man nepatika, bet -Foregon- un -Shards- spārda. Iečeko noteikti Isole - tā pat labāka ir.
0
"pagaidām vienu reizi esmu tik noklausījies, neko sliktu pagaidām nevaru teikt. jāklausās vēl,"

Zem šitā es arī varu parakstīties. Prātā aizķēries gan nav pilnīgi nekas, kas laikam par neko izcilu arī neliecina.
0
tā nu esmu normāli izklausījies jauno mūnspelli un jāsaka, ka baigi cepī, katrā ziņā labāks par Memorial. Pēdējās trīs dziesmas Dreamless(Lilith And Lucifer), Spring Of Rage un First Light vispār baigi norauj
0
A man liekas otrādāk ...
0
noklausījos tikko fonā... nevienu dziesmu izcelt momentā nevaru,bet pirmais iespaids pozitīvs,ir vērts klausīties vēlreiz.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas