bpp menedzeris?
0
Tiri zinkare mac kas ir baložu pilni pagalmi grupas menedzeris un ka ar vinu sakontakteties?
Virtuali
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Durik, vai tu tiešām vienreiz nebeigsi man visādas muļķības te jautāt?
Vajadzēja 10 sek., lai ar Google palīdžību atrastu tos kontaktus; tas varbūt pat bišķi atrāk, nekā jaunu tēmu šeit izkakāt.
www.tornis.lv/bpp/lat/kontakti.ht...
Ķeksisnah, beidzot; un miers.
0
Heh, token, es arii ielikshu kjeksi, jo gandriiz vai nenotureejos un neatbildeeju kaut ko liidziigu, tip uzraksti @tornim.lv un tur paprasi :D

Un ko nafig darit ka bobiksksksu "tiri zinkare mac", mesties paliigaa glaabt vinju no taas maacoshaas kaares?? Da nee, pastisimies kaa ar kjeksi izstaas

Eu un bobij es tevi draugos mekleeju un gribeeju pievienot, ja jau tev tik ljoti nefolks imponee, bet nah search ne uz "folkblack", ne "bobijs", ne "roberts x" neko neatrada... laikam esi izbanots?

Un nafig tev tas feikais Sinistera profils bija jaataisa? Vinsh tev kaadu meiteni ir noceelis vai ko? Vinsh tak ir preceets teevs un vispaar viens no true-aakajiem LV skatuves darbonjiem. A tu esi papakshu gluunikjis... eitunah!
0
pats tu duriks
tas J. Daugavietis tak ir tikai tas tornis parstavis
redz lieta tada ka darba kolegim savajadzejas cd no bpp veikalos
nav tad nu izdomaju ka mosh sis grupas manager nodarbojas ar nelegalu cd tirgosanu ka piemeram to dara hopkins
0
nefolk ko tu dzer?
neesmu nekadu sinistera profilu taisijis
sinisters ir tikpat reala personiba kā es
ok vadoshs varbut jaunais arhitekts ir un vina centienus ir jāatbalsta , tomer ir ari netira veļa un skeleti skapī viņam..
0
a ko jūs abi pīpējat?

un kur to var dabūt?
0
bobij, tu esi tik mazafakin gudrs.
moš novelc to BPP albumu? nelagālā tirgošana, roflmao.
0
Jā, viss par ko valstij nesamksā PVN ir nelegāli! Un tagad, kad internetā ir visiem redzams, ka tu šādu tirgošanu atbalsti, uzmanies no nodokļu policijas m/

Bet man BPP nekrata, pat ne Horspitālīgo Iela. Tu labāk atzīsties par to Sinistera feiko profilu traukos! Ja tu esi vienīgais (citus neesmu manījis, varbūt kādu krievu metālistu metalshow.lv, bet varbūt arī nē), kas tik publiski paudis savu attieksmi PRET šo skeletu kolekcionāru. Loģiski, ka pirmais, uz ko krīt aizdomas, esi tu. It sevišķi ņemot vērā, cik tu esi veikls elektroniskajos mēdijos un cik tev pašam feiko profilu bijis. Nu, un pasaki kāds mērķis. Izspiegot Sīņa draugus? Kaut ko tādu, provocējošu arī veikt? Vai vienkārši maldināt cilvēkus..

Ķeksis nederēja, pazūd arī mans spams :(
0
ai nefolk beidz muldet
netaisos ar tevi diskutet jo sadus apvainojumus man nav japieciesh
0
Shaadus ne, bet visus citus, ja? Ja tu tas nebiji, pasaki, kurš tad? Jo tu taču kūdi citus pret Sinisteru! Pats redzēju, kaut kur te bija zaimošana...
0
Zāli k-kur pa velti dala???
0
Ja atrodi savu mūzu, kāda tur bl zāle, jūs aprobežotie, nekāda zāle'n'alko to fīlingu nevar padarīt labāku, nah
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas