trve dolbiz
0
tātād, dārgie metaļugas, ko no citām, besides alkohols, apreibinošām (legalām/nelegālām) esat iecienījuši?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nelietojam heroiinu.
+1
Latvijā neatļautā šņaucāmtabaka, ak jēl, kas par mantu, ja gadās vēl svaiga!
0
Ūdenspīpe.
Jagermeister.
Labs sarkanvīns.
0
kaads ponts no vinjas?
0
To heresy

Klausies, ja tev ir jēģerīts, nafig tad kaut kāds sarkanvīns? Un vēl viens jautājums: vai tu esi dzērusi īsto jēģerīti?
0
Kas skaitās īstais?

Sarkanvīns ir rituāla pēc. Patīk visa tā krāsas vērtēšana un baudīšanas process.
0
Latvijā nav īstā jēģerīša! Par to mēs pārliecinājamies pagājšagad, kad tika testēts jēģers no Vācijas un no Latvijas, Latvijā nav īsta jēģerīša!
0
Hmm- principā vajadzētu būt tā, ka viss Jēgeris ir attiecīgajā Vācijas ciematā ražotā manta. Jo oficiāli citas rūpnīcas nav.
0
vecā labā kūla (zāle), ja gribas paklausīties kko incantu un par sevi vēl nezināmu :D bet pēdējā laikā remontējoties topā ir vaitspirts, tāds smaķels un tā dod galvā pat caur respiratoru :D :D
0
Liega ķer kaifu no remonta?
0
O.K. - izrādās priekš amīšiem Jēgeru ražo ari kaut kur Dienvidamērikā :D
0
SAULETAMIINS FTW! (see my trauki for recept)
0
ou, tomēr paldies tev heres, atgādināji, ka man tak sarkanvīns ledusskapī, jou!
0
Condestable Crianza, 2002 even, no vidusslāņa pus/dārgā gala (tēva pirkts jo)

Jāsāk atzīmēt dzimene
0
Tev paliek 30? Kaut kur draugos redzēju pirms nedēļas, ka bišu pūķim ir 29... PUSMŪŽA KRĪZE ahoi :D :D
0
Ha, a man rīt vārda diena! Un kaut kur skapī stāv Hennessy pudele!
0
Ha, a man rīt vārda diena! Un kaut kur skapī stāv Hennessy pudele!
0
Ha, a man rīt vārda diena! Un kaut kur skapī stāv Hennessy pudele!
0
visu no kaa var apsisties! :D
neskaitot vieteejo diileru mantu (domaaju, ka pusliidz visi saprot ko ar to domaaju) iznjemot no vinju piedaavaataa klaasta marryjannu
0
ui, kompja kļūda
+1
Prieks redzēt, ka vēl kāds ir sajūsmā par šņaucamtabaku, tik tiešām baigi labā štelle. Pašlaik tieši šņaucu Wilson Of Sharrow(nekāda gan ekskluzīvā), bet makten laba un pietiekami asa!
Ūdenspīpi pa retam, bet tā tik apreibina kopā ar alko, vai arī ja ūdeni pašā pīpē ar alko atšķaida.

Un pusmūža krīze ar varētu labi apreibināt!
0
btw es vairs galiigi laiku nefilmeeju, kad atveeru sho teemu te bija 3 commenti, kad atbildeeju skatos dafiga paraadiijushies (20)
man likaas, ka pagaaja tikai ~5min
operas gljuki vai kas?? :D
0
A vot ūdesnpīpe man gan ne īpaši patīk. Vai nu neesmu to vēl "iemācījusies" pīpēt, vai arī tas prieks nav priekš manis.
0
refresh your operah,. maybe?
0
Suminājiens Henrietei :*

P.S. Nejautā, kā es zinu. Pasaule ir maziņa.
0
par šņauceni - es no viņas nešķaudu, tāpat arī neper ka deguns pilns ar to sūdu un jāpiešņauc viss kabatslakats

bet, ja tev nāk šķavas VIENMĒR (kā ernesto, piem.;), tad gan noteikti, ka kruta
0
man ar nav šķavas, vismaz pēc tā brīnuma deguns kādu laiku brīvs (kad izšņaucu).
0
Paldies, heresy!:)
+1
Kas gan par šķaudīšanu no šņaucamtabakas!? Nevaig jau veselu sauju šņaukt iekšā!
0
kaada jeega no taas sniffing tabakas? biju degusteejis
kaadas minuutes 30 nevareeju degunu attiiriit
0
pēc idejas, ja tu šķaudi, tas nozīmē, ka ir labais..., kas tieši, nezinu, jo nav gadījies pašai:)
0
Nekādu kaifu ne no šnāucamtabakas, ne ūdenspīpes nespēju noķert.

Eu, Henča, moš pie tevis rīt ciemos aizbraukt un palīdzēt tavu vārda māsu izrīt (a to vēl pārdzersies bērns). Dāvana ar ir - Sinister DVD :D
0
Jā, gudrinieks, dāvināt man manu Sinister, dibens tu tāds!:)))
0
Bet tu vari mēģināt rīt atbraukt, vizmaz kompi aplūkos! Gan jau kādu konjaciņu sameklēšu!
0
tavam kompim jau ir gruuti tikt klaat :D
linuxreviews.org/howtos/l33t/foutoir...
0
Šņaucamtabaka Latvijā nav aizliegta. To vienkārši nav iespējams legāli veikalos tirgot, jo par to nav neviena likuma burta i līdz ar to saņemot atļauju tirgot tabakas izstrādājumus, nav nekādu iespēju saņemt atļauju tirgot šņaucamtabaku.
0
Tā vai tā, man nekādi nezidodas to nopirkt. Tikko es sataisos to iegādāties, tā veikals ciet:( Jau pāris reižu tā gadījās i Čehijā, i Polijā
+1
ok, ir manas vārda dienas laiks, varat sākt dzert :D:D:D:D:D
+1
Es jau dzeru ...
0
henesy, āhā, tad ir tomēr cilvēki ar tādiem vārdiem kā manā dzimenē heheh, cheerz, nah!
+1
nefolks pīpē pīpi, y0
0
daudz laimes!
0
nav par ko, tev arī
0
Nu tad suminu, pūķu pavēlniek un oftopika valdniek Nefolk :*
+1
uh, cik visi šonakt jauki, pilnīgi silti ap sirdi palika
let the peace rule this forum tonite! ;D
+1
T.i. rīt darba diena ejam gulēt :)
0
nefolkam nav darba, tikai nedarbi, hh
labi jau lab, ir šistas no ārzemēm iekrāc
krāc labi, henriet
0
Es vispār esmu Skujiņa, Henriete ir henesy :P

0
watafak gulēt? ice fuckin' hockey!
0
maini niku, nah!
0
henesy bija pirms tevis un tavējais apkauno manas eks-seks-grupas vārdu, bleh
0
Piedod dārgumiņ, taču Tev nav autortiesību uz visiem vārdiem ar šo sakni. Un kā jau minēji, mans niks ir netīrs- ar vēsturi un zināmu slavu- tā kā negrasos to mainīt.

Un nevelc grumbu pierē, saulīt- Tev taču dzimšanas diena, mcā :* Apsolos šodien būt pretīgi jauka pret Tevi ;)
0
ō. forši, es tak zināju, ka tu vari būt arī pūkaina

bet tikai šodien labi, ja??? nebojā manu medus burku

a rieva pierē man no saules

tāpēc jāaatceras saulesbrilles (čurainās) vienmēr līdz paņemt
0
www.nuklearpower.com/images/dragon.jpg...

Mcā, mcā- un ja man iepatiksies, tu būsi bezspēcīgs
0
LOL. Bilde pauno, pdies
0
Labs raksts iekš www.satori.lv par šo tēmu:

www.satori.lv/raksts/2048/Edvards...

Nevarēju neuzcienāt.
0
neko citu ka tikai alko.
+1
Žāle mēģināta ir, bet tā īsti iepēra tikai pašā pirmajā reizē, kā arī pēdējoreiz - Holandē noprovētā. Tādēļ arī sevišķi neaizrauj.

Šņaucamtabaku nepanesu, besī šķaudīt, a jāšķauda man ir no jebkāda daudzuma :( Ūdenspīpe - vienīgais foršums ir tas, ka var kolosālos dūmu mutuļus izpūst, a tā jau labāk parasto pīpi kūpināt.

Vēl normāli iegriež skudināšanās (griešanās ap savu asi).
+1
O jā- dervišu reibšanas metode :D

Ja 30 minūtes griežas uz rinķi un tad noliekas guļus, ir labāki karuseļi nekā lietojot dajebko. Ja fonā vēl klausies 13.gs persiešu dzeju, vispār... Bija tāda šizīga sūfistu deju un meditācijas darbnīca, kur pirms pāris gadiem piedalijos.
0
salvija
0
zāle, koks, hēlijs, visvisādas tabletes, bet nosaukumu viņām neatceros, gaisa atsvaidzinātājs, morfīns, un Henesijai taisnība - Latvijā jāgeris ir ļerga ;)
-3
ar alko diezgan neaizraujos tomer sis un tas ir
agrak piem smekeju nedaudz tas cigarelles tagad neko nevaru uzpipet
slikti uzreiz paliek :D
iznemums ir udenspipe
nereti kadu baltvinu var ieliet udens vieta!
tiem kas pipe tiem udenspipe pa galvu nedod.
zali nepipeju un nav ari doma meginat.
ta man liekas tada pazimesanas manta.
veel majas stav dazhi wom fass izlejamie likjieri
pedeja laika favorits ir ice beer
sin sidrs ar watermelon garsu

no wom fass krejuma likjieris vislabakais
padargi gan sanak 7ls par 0.3 bet ir ta verts
snabi nevaru iedzert
vel patik martini asti

rezume ja jau dzeru maz tad dzeru labu mantu
0
tu taču esi īsts sievišķis, bobij! :D
0
Brendijus un konjakus (ja nav reāls VSOP vismaz) ar patiku iekšā dabūt nevaru, tas pats ar lielāko daļu šņabju. Normālus visārusgan varu saliet iekšā, bet tikai Īru ...

No liķierīšiem iespārda Absints, Piparmētru, Benediktīnis, Kimmels ... iet iekšā bez uzdzeramā kā šņukst.

Pats viņķeļus nepērku, jo to tik daudz un negribu kādu skābuli, vai saldu ņuņņu nopirkt. Pa viesībām padegustēju nedaudz, tas viss.

Vobšem, bāriņš pilns ar šitādām huiņām, bet pusgadu pudeļu satrurns vienā līmenī turās...

A ūdenspīpe sūkā - varu vilkt plaušā cik gribu, aizturēt elpu, bet ne dirsā ne galvā. Cigaretes savu mūžu neesmu smēķējis.

Vobšēm, alusspārda reāli. Labu sidru ar varu iedzert, bet tam ar veikalos pārdoto cukurūdeni ir tik pat maz kopīga, cik reālam kvasam ar veikalos nopērkamo. Parastā Latvijas veikalā sidru nav iespējams nopirkt.
0
Ice beer? Omg, nu tu gan, bobij.
Ne šim garšas, ne kā. Tad jau labāk būtu dzēris D-lightu - maksā līdzīgi, tilpums tāds pats, stiprums arī (tā vismaz šķiet, ja nemaldos), bet vismaz pēc kā garšo.
Un šis mulsinošais nosaukums "Ice beer"...sievieši no tāda neapreibst, kas tas par alu, phe :(
Alus padzēriens vien, jā tā varētu izteikties...lai gan - pēc tam, kad pamēģināju Brenguļu alu, faktiski visi citi degustēti ali liekas kā alus dzērieni.
+1
Un runā, ka Gaujā esot ienācies arī tumšais alus. Vajadzēs aizkāpt, sen nav būts.
0
Tjā, sidrs ir laba manta, bet ar to pieejamību tā ir, kā ir. Dažā labā kroģelī var angļu sidru dabūt - kādreiz vismaz makšeinā bija Strongbow un vēl viena zorte; tagad neesmu īpaši meklējis, bet gan jau šur tur ir. Sidru pudelēs var dabūt Mi6, tas laikam ir arī vienīgais krogs Rīgā, kur ir kalvadosa izvēle (pa vienai zortei gan šur un tur citur arī it kā ir, bet Mi6 ir pavairākas). Garšigs jau ir tas kalvadoss, tikai padārgs.

No brendijiem, kas pie mums dabūjami, man smeķē Torres, īpaši 10-gadīgais; spāņu brendiji vispār rullē. Visgaršīgākais brendijs (kas man garšoja kudī labāk par gandrīz visiem konjakiem, kas provēti) ir Cardenal Mendoza www.bodegasjucar.es/eshop/images/Carden... , bet pie mumsim arī tikai mc^2 it kā esot redzēts. Lēts arī, protams, nav.

A par hēliju runājot - uzjautrinoša izklaide, bet man liekas, ka hēlijs pats par sevi galvā nedod. Ja arī kāds dullums parādās, tad visdrīzāk tā ir skābekļa intoksikācija no lielas smiešanās. Eh, sen nav lietāts, laikam Tallinas Metallicas koncis bija pēdējais, kur pēkšķējām :D
0
Attiecībā uz Brenguli - pārliecinājos, ka gaišais Brengulis pa 1.10 vēl aizvien ir dabonams arī iestādē pretī Gaujai/Pablo. Užavnieks pa 1.15 (vai 1.20?) arī tur ir.
0
A sidrs ir Stella Pubā. Agrāk bija Strongbow, tagad kautkāds cits.
0
Tas viss ir sūds salīdzinot ar normālu marihuānu vai sēnēm :D
0
Jacobs kafija ūber alles
0
A es domāju ka Liepājniece visvairāk spārda (pats gan kafiju nedzeru, tējā viss spēks).

Sagribējās ceptas beciņas, ņam.
+2
Tas jau ir pasaules gals. www.eatliver.com/i.php?n=4433...

A bet toč - kā būtu viņu sņaukt?
0
kas tas ir snaucamais alko?
0
jep
+1
tā ir laba štelle, ir atrisināta problēma ar alkohola ienešanu pasākumos :D būtu vēl tādā veidā visīts vai rums
0
0
0
nez, kurš samaksāja komentētājiem
0
Labrīt! Starp vietējiem alusvēderiem jau sen tradīcijās iesakņojušās degustatoru sacensības par tēmu "Vai šis alus no pulvera raudzēts, vai nē".
0
Salviju un dabīgas sēnes ir tiešām vērts pamēģināt :)
0
Tikai nedariet to publiskā vietā, kur kāds varētu traucēt.
Nevajag ari slēgtās telpās.
Un galvenais - mēģināt nekrist panikā pēc 5-10ās minūtes :D
+1
A par pulverveida alkoholu - izskatās, ka Harijam Harisonam 1970ā gada romānā The Stainless Steel Rat's Revenge izdevās šito paredzēt :D Džimam bija zobu pulvera kārbiņa, kurā bija iekšā spirta pulveris :D
+1
Zaļo iebombīt ir baigi labi uzreiz metāls kļūst 2x interesantāks nekā skaidrā. Visi rifi itkā riņko ap tevi un katrs virtuozais sīkums neplaiek nesaklausīts :D
+1
Pilnā versija slavenajam driving on salvia :D

www.youtube.com/user/letsgotoclass?...
+7
Šitas būs ballīšu hīts:

www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ...
+3
viņiem jau tikai un vienīgi hīti sanāk. Beer Beer, Happy Little Boozer... kārtējo reizi izteikšu savu sašutumu un neizpratni tiem šeit, kuriem Korpiklaani riebjas :D
-1
Latvijas Radio 2 repertuārs :D
+2
Pag, tur tak komentāros pie tā raksta par to dehidrēto vīnu ir minēts, ka tāda štelle bijusi jau jeņķu sausā likuma laikā, tā kā tas galīgi nekas jauns neesot.

Nu atliek tik gaidīt, kad uztaisīs šņabja pulveri.
+1
+1
viss ir huinja
ja kuriit tad sativu vai ''plastiliinu''
un ja dzert tad krievu shnabi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas