Latvija - Slovēnija
0
nu ko man jāsak, dzīve tik intresanta palikus, ka es pat par karento hokeja čempi uzzino no metālistu portāla, un labi ka tā jo 0:11 var tikai sabojāt to medus podu

Bet nu šodien gan jābūt kaut kam apmierinošam vismaz, ne? davai dzīvajā ,pakomentēsim, es gulēt toč neies, tas vīns labi uztur mundrum un man jau nav tā darb, vēl, nah!

so, kādas prognozes?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
papokemontēsim LOL
0
es prognozēju 11:0 Latvijas labā

pag, par to, ka ar Slovēniju es arī neesmu tik drošs

Bet nevar tak būt, ka ar Slovākiju, tas tak būtu pizģec, slitrists visiem Latvijas hokeja faniem, no future, no end, nah. visi izmestu savas slidas un nūjas, nah
0
4:3 nu tā, šāviens na haļavu.
spēlē veči tīri labi šogad. tik veiksmi, lai var beidzot realizēt arī kādu no momentiem ;D
11:0? ūja ;D
0
vispār šogad ir baudāmas spēles daudz :) prieks skatīties
0
a man te ogres raj. tik sūdīgi tv rāda, ka pat ripu nevar redzēt

nefolks ieslēgs un ļausies komentētāja varai
0
vakar Šveices - Baltkrievijas spēlē bija atkal krutais komentētājs (hvz kas tas tāds ir vispār), kurš hoķi jēdz komentēt apm tikpat labi kā mans runājošais ķieģelis. drusciņ uz komēdiju vilka. "ļoti spēcīgs un ārkārtīgi bīstams metiens pa vārtiem, tikai žēl, ka 3 metrus garām vārtiem" - poh, galvenais, ka tāpat drūmi bīstams.
arī pilnīgi ideāla piespēle uz lāpstiņas, kuru džeks samudījās un neuztvēra tika nosaukta par "ārkārtīgi nemākulīgu un neprecīzu piespēli" ;D
0
sēžu un gaidu... tikai kā es pēc tam 6:30 uz darbu celšos...
0
neej gulēt, nebūs jāceļas

a kur tu tagad strādā?

un tev skapis ir?

man id tas pac
0
jau vairāk kā 1,5 gadu "RVP AI" strādāju, ja tas ko izsaka :)
a no čatiniekiem neko vairs nelietoju, lai mierigāka dzīve.
0
Quorthon, acīmredzot tas pats jampamps, kas jau gadiem komentē. Kad pirms pāris gadiem vēl kaut cik sekoju līdzi, ta bez šitādiem ilgi neiztika:

"Labs sitiens! LĀĀĀĀĀBS SITIENS!!!!11!! Tik žēl ka garām..."
0
hvz, man liekas, ka šis ir kkāds pavisam jaunais gurķis. jā, to variantu arī atceros - ik pēc 2 min - ir. ir ir IR IR! aaaai nav :(
0
nupat atnācu bļe no intelektuālo spēļu turnīra.
nu kur tad ir tie dižie dzīvie komentētāji?
0
heh, man atkal smīdina, ka sāk baigo stōriju par hokeja vēsturi/aktualitātēm, tad pēkšņi "ou, labs moments, pabeigs vēlāk" a moments nekāds, n pēc tam aizmirst to stāstu pabeigt, hh, humoors tie komentētāj nuja
0
ZINJO PAR REEZI, man nav TV :D
0
0:0

"ko puikas sastrādāja?" LOL psc leksika
0
iemetam!
0
nekādu briesmu nav, īzī, kris
0
"Quorthon, šodien, plkst. 01:17
4:3 nu tā, šāviens na haļavu."
juu es to pashu saku! ;)
0
ja nav jaaiet nekur, tad visu dienu var gljukaa noseedeet, bet ja tomeer jaadodas uz darbu/skolu, tad labaak kautvai taas 2 stundinjas paraut miegu ;)
0
man pēdējā laikā vispār nax to miegu uzreiz, varu teiksim 2 dienas negulēt un pēc tam tā ilgāk y0
0
kaadus paliigliidzekljus lieto? ;)
0
kr4 LATVIA FTW!
goodnight ;)
0
eu bet man ir aizdomas, ka LV pilnīgi vinnēs.
es, protams, vārtu brīžus neredzēju :D
0
pie šādas metienu attiecības un tādiem momentiem bļ apmēram 6:0 vajadzētu būt ;D fantastiski nekrīt.
0
nu nu nu nu kur nu tik pieticīgi
125 : 0
0
apbrīnojami.

apbrīnojami.

nefolks dodas uz iemetienu ;)

un tie laviņa/hansabankas iestarpinājumi, LOL, man sākumā izklausījās pēc antinarkotiku propagandas
0
ā jā, "uzbrukuma smaile" tagad ir top epitets =)
0
pag

LOL neuzrakstīju, kas tad ir apbrīnojami - tas, ka nefolks aizmiga 2. starplaikā un šorīt pamodās uz atkārtojumu tieši tai pat vietā, kur aizmig. Nemaz vēl nezin, kā beigsies, bet mana prognoze, ka tas pats 2:0 arī paliks. Lāsts, nah, lāsts, kas ta cits
0
p.s. pie visa varētu būt vainīga Znaroka ārlaulības meita no Ukrainas (vai hvzkur), kas uzlikusi visai viņa karjerai ļauno aci. a ko normāli? tāpēc arī kaklasaites maina, bārdu nedzen, zobus netīra, etc. hokejisti tak māņticīgi kā vecas tantes xxx
0
blēh.... tukšos vārtos

tas neskaitās. bet 3 lietas, labas
0
ahahahaaaaaahaaaahaaa :D
shitas ir ko veerts
es savaa plaanotajaa reezii nemaz tik ljoti nekljuudiijos :D
triinieks vismaz domineeja =]
0
labi nospēlēja, lai gan rezultāts varēja būt vēl iespaidīgāks, bet ir izpildīts uzdevums, galvenais, lai māk mest arī pārējās spēlēs!
0
Šitā aizmigšana tiešraidē un pamošanās atkārtojumā uz to pašu vietu nav haļava, tur ir kaut kāda fiška. Man tas pats ir bijis ar boksa maciem.
0
tad kad tevi dauza un tu atjeedzies veel tad kad tevi nav veel paarstaajushi dauziit? lool :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas