Latvija ir LABAAKAA!
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
kas tur neotiek, nevari labāk te pastāstīt?
0
tak ne jau muus appish polji, bet driizaak riigas satiksme sev ieliek kabataa...
0
pirmajaa un otrajaa bildee skataas tik ciparus...
kr4 appisiens uz 49mil
mby es smagi kljuudos, bet anyway, just 4 fun ;)
0
Chehi tie ir un tie shoreiz godiigi ;)
0
nu to jau vajag kādā pamatīgākā portālā tādā gadījumā arī ielikt
0
(no offence truemetal, hehe)
0
jā, šito tvnetā manīju. 400kLs par trolli :D :D :D mož labāk katram rīdziniekam izdalīt pa 1991 gada golfam?
0
trolejbusi- fuflo, būs mums Ginesa rekords :)
www.db.lv/Default2.aspx?Artic...
0
bija viena taada adrese, taada kur saliidzinaati shie divi tilti
latvijas enemy numero uno KITAJOZI
0
Jobaniji idioti - čehiski nemāk, bet dirš tik!

Un ja mēs pieņemam, ka Čehiski ir rakstīts, ka jau IR piegādāti trolejbusi par 500mlj kronu (=14mlj Ls, dalām ar 35 trolejbusiem = Ls400 000 par trolejbusu), bet kopumā piegādās 150 trolejbusus (150*400 000 = 60mlj Ls) ?

Turklāt, ja par 14mlj varētu dabūt 150 troļļukus, sanāk ka viens maksā tikai 93 000 ...
0
vot bļe.
īdioti.
tieši tā >:'(
0
nu ja, un tajā "vienā citā saitā" bija minēts 1,5 biljoni kronu kas tad laikam sanāk 42 miljoni latu. bet atkal - 63 milj. gluži nesanāk... gan jau kkāda kļūda. Kāds vispār zin cik tie troļļuki vispār mēdz maksāt? Jo man tā īsti jausmas nav, nu bet ka 400 000 par vienu gan liekas bišku pa daudz.
0
Hvz par tām naudiņām, bet troļļbusi iepauno tramvajus un bus vulgaris noteikti. Man tikai interesē, kā viņus uz šejieni atved. Tam drošivien ar kāds pusmiljons iziet. Kāds zin? Kā?
0
Da viņam motors vien par autiņu lielāks ...
0
Kaads motors? Vai ta vinji ar elektriibu neiet?

Da labi, esmu mekhanodebiils esu iisteniibaa. Apgaismojiet!
0
labs jautaajums, itkaa jau attaalums nav liels, bet kaa?
0
Jauno trolejbusa modeļu konstrukcijā ir paredzēta dīzeļģeneratora iekārtas iebūvēšana, kas nodrošina trolejbusa ekspluatāciju ārpus kontakttīkla - parka teritorijā un lai apbrauktu šķēršļus ārkārtas situācijās.

Trolejbusā dīzeļģeneratora vietā iespējams iemontēt arī akumulatorus, kas tāpat nodrošinātu kustību bez tiešas sasaites ar kontakttīklu.
0
gribu zinaat tad kaads sakars vinjus saukt par trolejbusiem?
0
en.wikipedia.org/wiki/Trolleybus...

Dēļ tiem ragiem, n00b
0
da labi, nevajag :D
TB owno
- Izcelsme - angļu trolley-bus.
- Elektrisks bezsliežu transportlīdzeklis, kas strāvu saņem no diviem kontakttīkla gaisvadiem.
0
Jē, Latvijai vajag visu, kas nav citiem. Dārgāko tiltu, gaismas pili, kautkādus trolejbusus, kas bezmaz pārlido "korķus" u.t.t.

dirsā ir.
0
Mhm, es gribu metrō arī
Un lidojošos šķīvīšus
Un impērijas filiāli Centrālstacijā LOL
0
Bļin, nu toč, vaig LV savu SETI programmu, kas iekontačīs ar Dārtu Fārteru un piedāvās mūs viņam par kucēm, tad mēs ne tikai Lietuvu un Baltkrieviju iepaunosim, bet visu pasauli, pie tam dabūsim smukus baltus kostīmiņus \m/
0
kawa banga murgi klaat...
un kur taadaa gadiijumaa iimiō deesies? xD
metro ir nezheeliigi kruts, paaris briizhi un jau klaat, tik nedaudz saaliiti (juukej)
0
no miljons.com/
...jo viens trolejubuss Rīgas Satiksmei izmaksā 440 000 latu. Tikpat cik četri pilnīgi jauni augstākās klases ceļojumu Volvo pasažieru autobusi.
:)))
0
ennell atkal metroo kaut kas pa vidu starp tramvaju/vilcienu, tb lielaakoties pa zemes virsu brauc, nu bet tur vilcienu sisteema vispaar iepauno visu 2. un 3. pasauli man liekas
0
jociiga jushka kad trans iebrauc tunelii un peec kaada briizha atkal aaraa xD
0
nedaudz padomajot a jega mums no sadiem mobiliem braucamajiem? :D
0
jā, daudz labāki ir stacionārie braucamie :)
0
"nedaudz padomajot a jega mums no sadiem mobiliem braucamajiem? :D"

galvanais ir domāt tik tiešām ļoti nedaudz.
stacionārie braucamie, rofl.
0
mobils un briifs ibio ^^
LMFAO
0
0
Kad būs atklāta teleportācija, būs arī stacionārie.

Pagaidām, sorry, bobij, bet nāksies būt mobīlam, ks ks ks

Vai iet kājām...

Jā, tur tuneļos ausis aizkrīt, kā lidenē, bet man ne pārāk tas fīlings, gruzī, labi, ka nav gari viņi
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/krimi...
lidmashiinas pacelshanaas jushka labaak owno, takaa kkaadu speedu buut sarijies nah :D
0
0
0
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas