HOCICO ^ F***SUNRISE u.c.
0
FORGOTTEN SUNRISE : w/ Hocico, "Melnā Piektdiena", Rīga
Es nenākšu!
sākuma datums/laiks: 17. aug 21:00
norises vieta: Rīga, LV
apraksts: Hocico (mex), Forgotten Sunrise (est), The Crystalline Effect (au) etc.

Tip, kur citur info?
Kaapeec caur taukiem taadus (jerk) tikai sanaak zuzinaat?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šitas bija jau kādu 1,5 mēnešus zināms :) Vajag vienkārši pareizajās domu biedru grupās atrasties...

Es gan aiziešu aplūkot šitos latinosus!
0
HOCICO jau esu 2 reizes redzējsi dzivajā, šaubos vai iešu 3 reizi... Pie tam tie pārējie ir tādas atraugas vien, uz izejot no tā, Hocico būs hedlineri un pēc pusnakts tikai...
Bet ir jau arī "etc", kaut gan šaubos, ka tas domāts kāda ārzemju grupa, drīzāk jau vietējie.
0
pēc Hypnoskull bija pārsteigums - Rosewater uzstāšanās, ar 3 lateksā tērptām meičām būrī, ceru, ka šamie arī būs iesildītāju rindās :)
0
Tas nebija Rosewater, tu meli

NARCOSE-X

nah

un ir labulabais, man vakar uzlika, juu

ar jaaniisha zaaliisha sampliem, no 120 dienaam sodomaa un pat maijas un paijas LOL

ftw vnvsk

happy sexist industrial
0
p.s.es nebiju paranoizaa, bet ciemos nupat
0
Forgotten Sunrise = atrauga?? ^%^ hmm....

nu disrespekts nu ko lai te veel piedur esmu apjucis :(
0
tas bija Rosewater pēc Hypnoskull, ka tev saka!
0
nu ko tu tur... eh
tak pat pa-sakuma programmaa bij rakstiic, ka NARCOSE-X (tip RWR + Broilers) spēlēs
Nebija RWR tak
NU, bāc, šas double-nočekos
0
Arī šeit ies... gan jau, gan...
0
kāpēc, neuzrakstīsi?

eheh, zemitaan offlain, bet tu noteikt sajauci ar RWR, jo viens no vinjiem (Folkijs tip) bija slims un taapeec kopaa bija 3, bet bl Broilers tak galiigi nav F' liidziigs, eheh

Bet man jau spamoja, ka uz to briidi visi bija nahhaa jau, ahahaha, pwn3d
0
Citaats no nakts filmas (4 rooms)

Dzhentlmenji?
Jā?
Jūs esat piedzērušies???
LOL
0
bija vēls (principā jau agrs) un alus bij jau daudz izdzerts...
0
Atgādinu, neaizmirstam
0
12 Ls = too much for me.
jo pakāsu naudu dzīvoklī uz galda, rofl.
0
Ja pirmdien darbs nebūs, tad domājams aizvilkšos.
0
12 Ls Runcim pa daudz? :0
Tad tev toč biznes vadība jāstudē
(pie vainas noteikti ir Egijas astrālie eži)
0
"12 Ls Runcim pa daudz? :0"

ja ņem vērā, ka neviena grupa no tām, kas spēlēs, man īpaši nepatīk, tad jā, par daudz

tas nenozīmē, ka naudas man vispār nav
piparmētras ui kā sapirkos
man garšo mojito man garšo mojito āāāā
0
Nebij jau nemaz tik slikti.
0
F. Sunrise baigi pozitīvi pārsteidza. Tāds Laibach atsitošs militārais aukstumiņš un sterilitāte, kuru agrāk nebiju pie viņiem pamanījis. A varbūt vnk skaņa bija pareizā. Un uz Hokiko bija vērts kaut vai dēļ frontmena pēršanās klātbūtnē ievērtēšanas. Izskatījās un ņēmās viņš patiesi dēmōniski + kopā ar projekcijām uz "ragainā" Agroyama fona radīja to (d)efektu, kāds bija gaidīts. Respekt. Vienīgi pāris nejēdzīgāko dziesmu vietā varēja vecākos gabalus uzspēlēt, nu, tur, Starving Children, kaut vai, atslodzei. Arī, bīti biški glušīja melodijas vietām, toties, pateicoties tam, nedejot bija grūtāk. Žēl vienīgi, ka nebija narkotiku :(
0
Man patika...
0
bija zveeriigs pasakums
tiek gaidiits 27 septembra elektrods
0
29. aizej uz Naktsmaiņu arī
www.sturm.lv
0
Konkurss. Kurš pirmais atradīs un norādīs «pārrakstīšanās kļūdu» šinī paziņojumā par Hocico koncertu, kuru es tur ielaidu speciāli, tam trešdien alus no manis :)

www.tvnet.lv/muzika/latvija/5196...
+1
Trešdien, 30.07., Rīgā uzstāsies ... ;-)
0
Creative, lasi uzmanīgāk :)
0
Dark Nexus Crystalline Effect (au) vietā.
avots: www.melnapiektdiena.lv/
p.s. Hocico savulaik paķēra, gadi tā 9 atpakaļ. Pie labas skaņas kas zin, kas zin...
0
Labi, kurš nākamais grib trešdien alu no manīm dabūt? :D Viss, kas jādara — uzmanīgi jālasa paziņojums TVnetā! ;)
0
"aktuālu notikumu apriešanas iespēja"?
0
Bingo! Speciāli izlaisti divi burti. Alus trešdien no manis! :D Piesakies tik kaut kādā formā.
+1
Tā apriešana bija tik dabīga, ka, gav, gav! :-)
0
^^Es šoreiz laikam atturēšos. Braukt 200 km pēc alus nav diez ko prātīgi.
+4
Nu kamōn. Parēķin, meksikāņiem cik tūkstoši km jābrauc, lai te uzspēlētu!
+1
+4
Pārsteigumiem bagāts koncerts.

1. Vispirms jau tas, ka šajā elles karstumā kādi gandrīz 200 bija atnākuši, labi zinot, ka pie Hocico nespēs noturēties nelēkājot.

2. Dark Nexus ir reāls blieziens. OK, nav nekāda baigā māksla sakombinēt kopā labu, spēcīgu un profesionālu, bet tomēr sērijveida EBM ar labām, spēcīgām, profesionālām — bet tomēr sērijveida ģitārām. Toties, ja šo it kā ne pārāk inovatīvo kombināciju mauc ar smuku atdevi un pārliecību par savu darāmo, bauda un iespaids ir garantēti! Iesaku ievērtēt, jo Dark Nexus izskatās savādāk nekā pirms kāda gada un spēlē arī ģitāraināku materiālu, nekā šeit augstāk iepostētajā EP klausāms. Šis ir ne tāds tipisks industriālais metāls, bet aggrotechmetāls :)

3. Forgotten Sunrise bija bija pilnīgi pretējs pārsteigums. Ja tie iepriekš spēlēja palēnu industriālu «sludge» piecatā, tad tagad biedri nobiruši, palicis tikai viens vokālists Beherit krekliņā, kurš pats brīžam piemauca kaut ko uz safūzēta basa (nu tā kā Botleris savos basa solo video, tikai industriju). Karoč, pilnīgi negaidīta lieta!

4. Hocico sākums ievilkās, jo lidostā bija noklīdusi viena no somām, kurā iekšā atradās klavieres stoika. Klubā uz vietas vajadzēja mētāties vismaz divām klubam piederošām rezerves stoikām, bet atrast nevarēja nevienu — laikam pieaugušas kājas, redzot, ka viņas tāpat nekad nevienam nav vajadzīgas. Stoiku kaut kur izrāva, atveda, un varēja skanēt meksikāņu elektrobīti un ķērcieni no Trešās Pasaules.

5. Kačka ir baudāma, ja tev ir pārliecība, ka vismaz teksts te kaut ko nozīmē.

5. Viens Hocico gabals noskanēja pat ar diviem vokāliem — uz vienu dziesmu abiem meksikāņu brālēniem piepalīdzēja Forgotten Sunrise igaunis.
0
kā var uztaistīt TIK debilu video? www.youtube.com/watch?v=SGapTMpsOSs...
+5
^ paprasi Relicseed…
+1
Šodien MP spēlēs Hocico, ja nu kas.
0
Kāds no šejieniešiem redzēja ar? Man bija izvēle: iet uz hokeja čempionātu vai Hocico. Tā kā šajā gadsimtā abi šie notikumi (pasaules hokeja čempionāts Latvijā vai Hocico koncerts) ir notikuši vienādi bieži, tad šoreiz iekrita gājiens uz hokeju. Bet Despers gan jau ka bija?
+1
Bija forši, sen nebija šturmveidīgie MP bijuši
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
vainamoinen
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas