www.latvians.lv
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
JAAA NU TAS AR'
0
kas?
0
Irēna, izsakies, lūdzu, skaidrāk, lai Tevi var saprast
0
ko tu ireen te raksti a ?
0
Ireena reklamee latvians.lv
0
ne jau es uzsaaku sho reklaamteemu :))) saitam gan nav ne vainas.
0
es sawukaart nenormaali pieduros par www.adbusters.org, sawaacu chupu ar winju zhurnaaliem. :) trakoti patiik :)
0
tie izskataas peec pacifistiem/ zaaleedaajiem... bet saits jau swmukinjsh :)
0
Es ceru, ka Irēna, neapvaino mūs pacifismā un zāles ēšanā? Kur nu vēl pīpēšanā...:)
0
Hehe, bet vai latvians.lv/NMLN, jūsuprāt, nav "zālēdāji"? Vismaz par tādiem kā jūs viņiem ir citāds viedoklis, nekā jums pašiem... Varenie Tēvzemes glābēji :)
0
es par adbuster, balto braal'.
0
toties pallidus gan taac kangariigs shodien :P
0
Jā, falliduss, tu trāpīji desmitniekā- viņi tik tiešām ir zālēdāji, bet ne mēs. Mēs esam baltie vilki, bet vilki, kā zināms, ir gaļēdāji
0
:)))) jauki redzeet vecos saveejos, sevishkji tad, kad visi jaunie aizbraukushi uz festu ar apshaubaamu muuziku... Taa tureet!
0
es iisti nesaprotu pamatojumu waarda "zaaleedaajs" apwainojoshajai noskanjai? :) apgaismojiet?
0
zaaleedaajs= vegetaarietis/ vegaans, kursh uzskata, ka kotletei un sardelei saap, kad to apeed+ dziivnieki muusu draugi bla bla bla. pievienojam dredus un vienaldziibu pret Dzimteni, iznaak tipisks zaaleedaajs. Tb lops :D
0
labi jaukumi aaraa labs laiks, apnika man kompi mociit :PPPPP
0
nee nu sardelei, kura pirms tam ir bijusi dziiwa, ar aciim ausiim un sajuutaam un seju, tieshaam saap. vegjetaarismam nav obligaati saistiic ar citu veidu paarlieiciibaam, tas war buut vienkaarshi veseliibas apsweerumu deelj. un netabalstiit uznjeemumus, kas moka dziiwniekus, ir wisai apsweicami, manupraat.
0
Žēl, ka agrāk nebiju informēts par šī jaukā foruma eksistenci, būtu ienācis jau sen. Lai gan arī latvians.lv forums nav slikts. Tur gan vienīgi cits personu loks biežāk apgrozās
0
Varu derēt, ka vairums no šeit sagājušajiem dižajiem gaļēdājiem sava īsā mūžiņa laikā nav pat vistu paši savām roķelēm nomedījuši; kur nu vēl kādu sardeļu lopu nokāvuši...
Tāpat, kā neko viņi nav spējīgi izdarīt Latvijas labā kā tikai barā piekaut dažus mazus, nekaitīgus dredainus hipijus-"antifa"...
Uci-cuci, mani mazie plikpaurīši - laiciņš gulēt iet!...
0
Jā, sevišķi nežēlīgi dzīvniekus nonāvē žīdi, ar savu slaveno šecherta griezienu, tā pat kā senāk viņi masveidā nogalināja āriešus Tā viņi pagatavo sev košerēto pārtiku
0
O, fallidus, mazais pokemon, tu šajā īsajā laiciņā, kopš esmu šajā forumā, jau esi kļuvis par manu favorītu:)
0
ak tad ZHIIDI bija tie, kas nogalinaaja FASHISTUS? :) nu labinji
0
bet es taa sapratu, ka 14/88 neatbalsta nezheelibu pret dziiwniekiem?, ja? :)
0
bljin man liekas, ka, ja juus taa gribat uzsweert cienju pret dzimteni, tad wajadzeetu saakt ar muusu ZEMI un taas labklaajiibu, kas dod dziiwiibu, newis hierarhisku instituuciju - walsti, kas iekasee nodokljus.
0
ZEME es biju domaajis ZEMESLODI kaa ekologjisku sisteemu
0
14/88, mazais deģenerātiņ, mūsu jūtas, acīmredzot, ir abpusējas! :)
Ej un priecājies pie spoguļa par savu mongoliski-tatāriski pliko pauri, un nepiepūli savas kleinās rociņas un smadzenītes ar atbilžu rakstīšanu man! Izkasi blusas no sava kažoķeļa, un sapņo vien tālāk par saviem baltajiem jenotiem, vai ko tur...
0
Cilvēks nogalina dzīvniekus ne jau aiz sadistiskām tieksmēm, bet gan lai iegūtu sev pārtiku, tādēļ tas jādara maksimāli humāni, un tas tā arī ir pieņemts (vienīgi žīdi un musulmaņi ir pataloģiski sadisti).
0
O, falliddus, mazais falliskā kulta pielūdzēj, vai tikai tev nav piepidarotas smadzenes būs jāprasa mūsu valsts galvenajam zālēdājam- Gardas kungam, lai atpidaro tās
0
Tu, mazo demagogu kājslaiķīt, pateicies tādiem, kā Garda, par to, ka mums ir Latvija, nevis Vācijas province; kā arī par savu nākšanu pasaulē - pateicies viņiem!
1918! :)
0
Es jau pateicos. Heil, Garda! Bet vai tu, manu fallidus, katru dienu pulksten 12.00 raidi stingru pavēli domās, bet bez naida jūtām sirdī: "okupanti- brauciet mājās! Pašmāju glēvuļi, vārguļi un nodevēji- paegiet malā!":)?
0
Tieši tā, manu nabaga nospiesto letiņ - raidu gan! Neraidīt nav iespējams, ja pilsētā, kurā dzīvo, apmēram 7 no 10 sastaptajiem cilvēkiem ir cittautieši; un nevis normāli cittautieši, bet cūkas, kas viņu nekaunīgas uzvedības mūsu zemē dēļ nav saucami citādi, kā par okupantiem.
Latviju - latviešiem; skinhedus - pie velna!
0
Vecīt, es nesaprotu tavu attieksmi. Tu saki: Latviju Latviešiem!, es saku to pašu un arī latviešu skinhedi. Tad, kas tev var būt pret skinhediem?Taču ne jau ar "stingru pavēļu raidīšanū" mēs latviešiem labāku dzīvi darīsim, bet gan parādot okupantiem savu spēku un iedvešot bijāšanu vismaz mūsu ielās. Un mūsu skini to cenšas darīt, kaut arī viņu spēciņi pagaidām daudz par vājiem
0
...spēciņi par vājiem, tādēļ sit hipijus, hehe...
Vispār, man tomēr šķiet, ka ne nu ar ielu kautiņiem latvieši ko panāks.
Un vispār tiem skinhediem intelekts klibo viennozīmīgi, kādiem 99 no 100. Nu kāda jõda pēc tie visi "88"?... Mācieties precīzāk nošķīirt latviešus no tiem, kas mūs ir bradājuši...
0
2 14/88

Skinhedi, jāaa...
Esmu dažus saticis. Nu gan džeki! Sēž, dzer alu. Ierauga, ka garām iet nēģeris un sāk pie sevis bariņā pukstēt: "Eu, veči, re ku nigers. Vajag dot pa muti! Ejam!" Un tad visi paliek sēžot un dzer tālāk. Pēc brīža atkal sāk spriest vai tomēr nevajadzētu skriet viņam pakaļ un galu galā atskaldīt. Un tik sēž tālāk un muld. Ko vispār kādam (Latvijas valstij, piemēram) varētu dot nēģera sišana?

P.S. Es, protams, nesaku, ka viņi visi ir tādi, bet saticis (redzējis) esmu tikai tādus.
0
Un tad vēl tie muļķīgie saukļi angļu valodā. "White pride la la lā" Bet viņi taču ir latviešu nacisti... Vismaz tā izskatās.
0
Laikam jau paši saprot, ka ar sišanu migrantus no Latvijas neizsitīsi.
Politika un nopietni pasākumi latvietības saglabāšanai tomēr nav saistāmi ar pauru noskūšanu un kaušania ielās...
Bet pietiks laikam par to...
0
*kaušania ~kaušanos :)
Viss, pirksti vairs netrāpa šodien uz taustiņiem...
0
mani vienmēr sajūsmina skinu ģeniālā atziņa, ka jebkurš latvietis ir labāks par jebkuru krievu/cittautieti. nožēlojami un smieklīgi. latviešu tautai daudz vairāk palīdzētu visus tos narkotiku tirgoņus izsitot, bet kur nu! tad nu vaino nabaga armēni visās savās likstās.
0
Starp citu, negaiss, kā tev liekas, kas tad ir tie narkotiku tirgoņi? Vai latvieši? Nē, nezinīt, narkotiku tirdzniecībā dominē tādas tautības kā krievi, čigāni un azerbaidžāņi. Tā pat visa noziedzība- latviešu skaits valstī ir pie 60%, bet cietumos to ir tikai 33%, pārējie ir sveštautieši. Vai tas par ko neliecina? Tas, ka migrantu problēmai ir nepieciešams arī politisks risinājums ir skaidrs, pastāv arī tāda politiska partija kā Nacionālā Spēka Savienība- www.nss.lv. Bet arī skinu nozīmi nevajag noniecināt. Problēmas ir vieglāk atrisināt, ja tās risina daudzos līmeņos- politiķi tās risina piolitiski. bet skini uz ielām
0
Ja skinhedi, un arī politiķi, vienmēr būtu tik brīnišķīgi, kā viņi raksta/deklarē, mēs visi dzīvotu paradīzē zemes virsū...
Bet tā - vieni sit "zālēdājus", bet otri - piesit savu kabatu...

Starp citu: bet kur tāds krievu urļuks lai liekas, ja viņš jau ir dzimis Latvijā, un šejienes sabiedrība ir pieļāvusi, ka viņš izaug tāds, kāds viņš ir, un vēl savairojas? Man liekas, tas nu gan būtu risināms augstākā līmenī, nekā ielu kaujas...
0
a kas jums mazie plikpauriishi ir iestaastiijis ka juus esat skinhead? Taadas mazgadiigas parodijas vien esat!
0
tad kāpēc ziņās/baumās nekas nav dzirdams par to kā skini iztīrjuši kādu krievu/azeru narkotiku bedri? uz ielas armēņu studentu piesist visi vareni, bet kā būtu, ja jūs ķertos pie tiem, kuri patiešām mūsu jaunatni gandē, nevis piekautu garāmgājējus ar "nepareizo" sejas nokrāsu, utml?
0
Tādi gēni vecīt, tādi gēni. Viņi ir aziāti, kuri nokļuvuši eiropeiskā vidē vienalga vturpina uzvesties kā īsteni Āzijas dēli. Esmu lasījis pētījumus par to kā okupācijas gados tika veikta Latvijas kolonizācija. Vai tu zini, ka ļoti ievērojamu daļu no šiem migrantiem ir dažādu krievijas cietumu atbrīvotie ieslodzītie, Ogrē trikotāžas rūpnicu ar visu mikrorajonu uzcēla speciāli priekš atbrīvotajām no Krievijas sieviešu cietumiem. Padomā tikai kādi gēni!Ko tur līdz audzināšana? Tādus tikai deportēt, un kamēr netiekam līdz tai deportēšanai, dzīve mūsu zemē viņiem jāsagādā maksimāli neērta
0
hahahahaha vai tu vispaar apzinies coik vinju te ir? Uncik da neertu tu to dziiviit vinjiem padar? nu nespeeju es izprast to juusu fishku!nekaadi....
0
Tu laikam nesaproti, ka nekādas deportācijas vairs nekad nenotiks, kaut vai cienot Latvijas Republikas Satversmi. Tātad paliek mūžīga skaldīšana tumšos stūros. Un kam no tā labāk? Latviešiem? Naids pret naidu, rīkle pret rīkli. Nākošajā vakarā savāksies bariņš kolonistu un piesitīs dažus latviešus. Skaitliski vien viņu Rīgā vairāk nekā latviešu. Ar āmuru šo problēmu neatrisinās, lai cik ļoti daži tam gribētu ticēt.
0
Jā, tik tiešām nevaram un tas ir tas vissāpīgākais noskatīties, ka svešie kontrolē mūsu ekonomiku,un mūsu pilsētu pagalmus un ielas, bet mums jāstāv klusu un bezpalīdzīgi jānoskatās. Tieši tāpēc es atbalstu skinhedu kustību, pats nemaz nebūdams skinheds. Viņi vismaz cenšas kaut ko darīt un dara kā nu prot. Tas tomēr ir labāk nekā nedarīt neko. Es labi saprotu, ka skinhedu kustībai ir daudz trūkumu, bet viņi ir latvieši un patrioti un tas man ir galvenais
0
ja to dara kaa vinji tad IER labaak nedarii neko!
0
Piekrītu carzysowild. Visu nacionalitāšu skini vairo tikai naidu un nesaskaņas starp tautībām. Kāds man prieks no tā, ja kādu vakaru kāds šādu skinu apstrādāts grūzīns nolemj man kā latvietim atriebties un piekaut? Ko tad mums baros ar stekiem un lāpām staigāt, aurot un dedzināt, celt vēl vienas barikādes.. ar ko tad mēs būsim labāki par tiem pašiem okupantiem? Man būtu kauns.
0
Bet tu, pirms kritizē, izdari labāk! Tā jau ir tā mūsu, letiņu, lielākā problēma, ka mēs nevis atbalstam savējos, bet gan tikai paši neko nedarot kritizējam tos, kuri dara. It kā nepietiktu, ka to jau svešie tā pat dara. Tu taču pats noteikti saproti, ka visi centieni risināt migrantu problēmu tiesiskā, politiskā ceļā, nekādus rezultātus līgz šim nav bevuši. Tāpēc varbūt patiesi ir vērts vairāk pievērsties t.s. pagalmu taktikai un izcīnīt daudzas mazas uzvaras pār migrantiem uz ielas pagalmos darbavietās utt.
0
Saprotu, gan 14/88 gan Negaisu. Nezinu, ko teikt. Citreiz ir sāpīgi, ka Rīgā lielākā daļa runā krievu valodā, bet es pazīstu vairākus krievus, kurus nepavisam negribētu sūtīt prom no Latvijas.
0
Tu runā par uzvarām, bet kāds gan gods un lepnums no tādām uzvarām? Bet varbūt es esmu pārāk vecmodīgs.
Kādus rezultātus tieši sagaidi no šīm pagalmu tīrīšanām? Krievi aizvāksies? Labosies? Sāks cienīt valsti, kurā dzīvo? Cieņu ar sišanu neiedzīs, tikai bailes. Bet bailes būs abpusējas, jo arī viņi veido savas kustības, savas izsitēju brigādes.. nebeidzams nacionāls konflikts. Daudz produktīvāk būtu, ja tie paši skini, ja nu tik ļoti grib kādam sadot pa mūli, patiešām sistu krievu bandītu bedres,utml., bet no īstajiem bandītiem ar ieročiem tak bail. Kāds latviešiem labums no tādiem kareivjiem, kuri sēj tik naidu, bet savējiem nepalīdz?
0
Un man arī ir sāpīgi un nepatīkami, patiešām! Bet es arī apzinos, ka ar dūri šo problēmu neatrisināt. Manuprāt (un es esmu par to daudz domājis) vislabāk pašiem latviešiem būtu, ja valstī starp tautībām valdītu savstarpēja cieņa un izpratne ar vienu mērķi - celt un labaku padarīt Latvijas valsti. Bandu kari nekādi mūsu zemi skaistāku nedara. Protams, šī cieņa un sapratne dažos gados vai desmitgadēs neizveidosies, bet jebkura naida celšana šo brīdi tikai atsviež tālākā nākotnē. Es domāju, ka ir jāspēj pārkāpt aizvainojumam sevī un jādara viss, lai visa sabiedrība kopumā dzīvotu par labu šai valstij, nevis savam pagalmam vai baram.
0
kk:): Neko jau nevar absolutizēt, ir jau arī normāli krieviņi, bet izņēmumi jau tikai apstiprina likumsakarības.
Negaiss: sava taisnība jau tavos vārdos ir- jekurai reakcijai seko pretreakcija, bet konflikts ir neizbēgams. Un man tas ir pieņemamāks nekā šī "stabilitāte", šis "miers", kas pastāv uz latviešu kaunpilnā pazemojuma un mūžīgās piekāpšanās rēķina. Bet, ja būs konflikts, tad mums ir jābūt maksimālin sagatavotiem. Mums ir vajadzīgs spēks!
0
Kā tad šis konflikts izpaudīsies? Pa ielām skraidīs bandas un viens otru slepkavos? Nu kas tālāk? Ielās sāks patrulēt armija, Krievija vēl savus "miera uzturērājus" ievedīs.. par sekām šādai sadursmei esi padomājis? Latvija nekad nebūs spēcīgāka par Krieviju. Čečeniju lūdzu nepiesaukt, es neesmu pilnīgs profāns militārajās darbībās un Latvijas ģeogrāfija un nacionālais sadalījums pa teritorijām ļoti atšķiras no Čečenijas. Jebkura partizānu darbība Latvijas teritorijā ir ļoti neefektīva un lemta neveiksmei. Lielāki panākumi mums tad būtu, ja dotos uz to pašu Čečeniju un no turienes pretotos :))
0
Nu labi, pametu Jūs, uznāca miedziņš. Rītu iegriezīšos atkal, uz beigām mums tāda tīri patīka,ma diskusija sanāca. Ja nav slinkums, varat atčāpot arī uz latvians.lv forumu.
0
Negaisam
Es gan nezinu kaa ar to savstarpeejo sapratni un taas veidoshanu. Man liekas ka vairums krievu to nemaz negrib. Vinji grib buut privilegjeeti (ne gluzhi jaunieshi, bet visi tie vecie, kuri samaaca un sakuuda arii jaunatni). Vinji saka "Integraacijai - jaa, asimilaacijai - nee". Bet integraacijas (ja vispaar par taadu Latvijaa var runaat) galapunkts tachu vienmeer buus asimilaacija. Iisaak - taa ir tikai speele ar vaardiem, lai musinaatu tautu ar tukshaam fraazeem. Integraacija bla bla bla... Kaada var buut runa par integraaciju, ja 7 lielaakajaas Latvijas pilseetas krievi ir vairaakumaa (D-pilii latvieshu ir tikai 13 %). Kursh tad kuru integrees? Atradusies te mazaakumtautiiba. Un tas viss ir saradies apm. peedeejo 50, bet visvairaak peedeejo 30 gadu laikaa. Protams ir taisniiba, ka krievi Latvijaa dziivoja arii pirms kara, bet vajag tachu saliidzinaat procentus un viss kljuust skaidrs. Visus guljamrajonus, taadus kaa Purvciems un Zolituude uzceela no Krievijas un citaam PSR ieceljojushajiem. Un es te nebraucu virsuu krieviem, bet tiem "latvieshu" politikjiem, kuri staasta, ka "esiet tik mieriigi un sadziivojiet, jo krievi Latvijaa ir bijushi vienmeer".
0
No otras puses - es nekaadi nevaru iedomaaties, ka reaali vareetu notikt tas par ko sapnko piem. Garda. Visus tos centraaltirgus tipa urlas vareetu aizsuutiit taa kaa vinju priekshtechi reiz izsuutiija latvieshus, bet es paziistu arii daudzus ljoti patiikamus un inteligjentus krievus. Man skjiet ka Latvijas krievu labaakaa dalja vareetu buut labs papildinaajums latvieshu gadsimtu gaitaa noplicinaatajam genofondam. Taa ka es gan Gardas atbalstiitaaju pulkam nepievienotos.

P.S. Bet es nekad arii nepievienotos tiem nelietiigajiem politikjiem, kuri meetaajas ar shaada tipa lozungiem :"Kultuura nav konservbundzha, taa ir krustceles". Kaads stulbums! tikmeer "bagaatinaas" pasaules tautu kultuuras kameer izniidees pavisam un paarveertiis kaut kaadaa peleekajaa masaa, kuru shobriid jau var saakt noveerot. Kultuura ir celjsh, taa nestaav uz vietas un ar laiku attistaas, bet nekaadas krustcelees taa nav. Shiim tendenceem ir jaaturas pretii, ja negribam dziivot galiigaa miskastee.
0
Ei, vai Pallidus "Fallidus" sf forumaa neuzstaajaas kaa Heathen?
0
Es "uzstājos" tikai ar vienu niku...
Bet to tavu "fallidus" es tev, smurgul, ja gadījumā tev neveiksies un mēs sastapsimies, iespraudīšu zini, kur?...
0
Gardas atbalstītāji tomēr ir vienīgie naesavtīgie ideālisti visā šajā jūklī; viņus jāciena kaut vai par to...
Politika gan nav tas, kas mani nodarbina un uztrauc ikdienā, taču, jāsaka, arī es reizēm nevaru palikt vienaldzīgs pret notiekošo. Lai tie cittautieši būtu cik brīnišķīgi būdami, tomēr tas, ka viņu šeit ir 40% - tas tomēr ir par traku, sakat, ko gribat... Lai gan atzīstu, ka, piemēram, ar dažiem no tiem inteliģentākajiem krieviem, ko zinu, ir vienkārši gods pazīties...
Un trakākais ir tas, ka latviešu inteliģence par šīm problēmām uzzin tikai no diskusiju raidījumiem televīzijā... Ikdienā šos mūsu "mežonīgā kapitālisma" upurus, acīmredzot, neuztrauc nekas, izņemot naudas pelnīšanu. Tas, īstenībā, arī rtaksturīgi, mūsu ekonomiskās attīstības stadijā, ka cilvēkiem atliek laika uztraukties tikai par sevi...
Kaut kas mainīsies tikai tad, ja mainīsim mūsu visu pašu apziņu. Tikai tad, kad katrs letiņš līdz pēdējam noticēs, ka mēs nedrīkstam būt par izsmiekla objektu savā zemē, mēs varēsim ko izdarīt; tagad, ar valdību, kam rūp tikai savas šaurās intereses - nez vai...
Bet, ja mēs tiešām "celtos", ar mums, tas gan jāatzīst, visdrīzāk tiešām notiktu tas pats, kas ar Čečeniju; vai Irāku...
0
Sarp citu, tāds interesants gadījums, ko nācies noklausīt:
kāds letiņš devies darba gaitās uz Āfrikas kontinentu; nu, bet brīvajā laikā, saprotams, izziņas kārs un svelmes spiests, gribējis pabaudīt peldi zilā lagūnā... Citi baltie viņu noturējuši par traku. Jo, redziet, tanī ūdenī dzīvojot kaut kādi veltņtārpi, kas organismā ielaužoties pa neaizsargātām vietām, kā acīm utt., un tad savairojoties zemādas tauku slānī... Tas esot ellīgas sāpes, kad tie parazīttārpi tur ložņājot... Bet, kas dīvaini - vietējie, t.i., melnādainie, esot kaut kā dabas nodrošināti pret šiem parazītiem. Dīvaini, vai ne?...
Un tagad padomājiet: vai tiešām citas tautas ir derīgas tam, lai bagātinātu latviešu genofondu? Ja nu mums sāk, izšķīst, zust mums raksturīgās īpašības tāpat, kā zustu imunitāte pret tiem tārpiem tiem melnādainajiem, ja viņi sāktu jaukties ar baltajiem?...
Pēc gadiem 100, kā tiek oficiāli prognozēts no zinātniekiem, cilvēku skaits pasaulē sasniegs maksimālos 11 miljardus, ko Zeme spēj izbarot; un iedomājieties, kāds bardaks tad sāksies, kad sāks jukt tautu, rasu, kultūru robežas... Vai tas nebūtu līdzvērtīgi lēnai cilvēces izmiršanai?...
Daži gan saka, ka tāda ir evolūcija... Daži pat AIDS pieskaita pie "evolūciju regulējošiem mehānismiem"... Bet vai tāpēc nav mūsuy uzdevums to visu aizkavēt?
Ar dūrēm šeit tiešām neko neizdarīsi; jāmaina ir cilvēku apziņa.
latvians.lv ir tie, kas to mēgina darīt pie mums, man šķiet. Tas tā, par tēmu, beidzot :)
0
2 pallidus
Nu krievi no latviešiem tomēr nav tik ļoti atšķirīgi kā Āfrikas melnie no Eiropas baltajiem. Bet protams, ka es nebūt neaplaudēju šādam "papildinājumam genofondā". Bet latvieši tiešām ir daudz mocīti un noplicināti.
0
Un es tiešām nerakstīju un arī nedomāju par genofonda "bagātināšanu" bet tikai kaut kāda veida (cik nu šajā sūdīgajā stāvoklī iespējams) atjaunošanu, ielāpu likšanu.

P.S. Atļaušos piebilst ka Garda un viņa atbalstītāji pēc manām domām ir pārāk LIELI ideālisti, kuri uzskata sevi par vienīgajiem pareizajiem un nekādā gadījumā negrib "sapīties" ar citām nacionāli noskaņotām organizācijām. Un Gardas visam pāri stāvošais, izredzētības apziņas pilnais stils cieņu kaut kā neizraisa. Uzvedas kā kāds pēdējais pēctecis no senās krīvu dzimtas. :) Bet viņa izdotā grāmata "Latviju mēs nevienam nedodam" gan bija interesanta un vērtīga.
0
Nevajag jau uzreiz taa, es to neizdomaaju, un ljaunu arii negribeeju... Peace! Es domaaju, ka esi Heathen, un taadeelj arii taa raxtiiju!
0
un kaapeec mani deevee par smurguli?
e, labi, saprotu.
0
nedaudz palasiiju juusu diskusiju, un iedomaajos, ka latvieschu skinhediem un visiem citiem tadiem beidzot vajadzeetu apvienoties, jo citaadi "muusu mazaa tautinja" arii paliks taada debila un dirsaa lienoscha. Bet Gardu gan pie paaraak lielas teikschanas nevajag laist. Latvietiitis jau ir stiprs, kad vajag kaadu siiku krievuleenu piesist vai dusmas par savu niikuliigo eksistenci izgaazt uz kaadu citu latvieti, bet kad jaasaak dariit kaut kas liels, tad ir taa kaa ir...
Un schii ideja par dekolonizaaciju arii, manbupraat, ir paarspiileeta. SF forumaa kaada meitene teica, ka "visi krievi ir paraziiti uz schiis zemes". Es uzskatu, ka Latvijai labaaks ir 1 krievs, kursch runaa latviski, ciena Latviju un latvieschus, nevis kaadi 5 "muusdienu jaunatnes" exemplaari, vai vinju senciischi- cilveeki, kas domaat par to, ko dariit, saak tikai tad, kad ir jau stipri par veelu.
Un rasu sajaukschanaas- paaraak taalu nav tas briidis, kad cilveecei, lai izdziivotu, naaksies aizmirst visas starptautu nesaskanjas un "vinjsch man ne taa, un taapeec es vinjam schitaa".
Bet varbuut Zemei paaraak slikti nebuutu, ja cilveeks izzustu?
0
1996,
man tagad ir jāatvainojas: tas "smurgulis" izleca tāpēc, ka man jau tiešām aknās sēž tie, kuri jau pirmajā reizē, kad kādu ieraudzījuši, bārsta vien seklas asprātības, pat nemēģinot uzsākt diskusiju...
Bet Tu esi pirmais cilvēks, kurš manam uz nervu pamata izdarītajam uzbraucienam šeit neatbildēja ar to pašu; un tādi cilvēki patiešām pieder ļoti retām parādībām... Tik retām, ka es pat laikam nesākšu ko iebilst, ja tie sāk apcelt tādu nervozu tipu kā es...
Vārdu sakot - atvaino; peace :)
0
Piedodiet vēlreiz, bet es gribētu vēl iebilst par to augšminēto pārspīlētību... Nu, piemērs: kāda mana paziņa mācījās Daugavpils universitātē, vēsturniekos. Un, vai varat iedomāties - lekcijas tur tika lasītas krieviski! latvijas vēsture tika mācīta krieviski... Jo, kā zināms, vairums iedzīvotāju šai pilsētā pieder pie minētās tautības; un, kur tādu ir daudz, tur viņiem uz visu nospļauties, un arī latviešu valodu viņi mācīties negrib... Tā šī mana paziņa pirmos gadus mocījās, valsts pamatiedzīvotāja būdama, ar to svešo valodu, no kuras nekā daudz nesaprata. Nu kurā vēl valstī kas tāds iedomājams, pasakiet man, ko?...
Un vēl jums derētu atbraukt uz provinci un paskatīties, kāda te ir demogrāfiskā situācija. Visi kaut cik jēdzīgie jaunieši drīz aizvāksies uz ārzemēm, jo dzīvot un mācīties šeit ar viņu vecāku un viņu pašu algām nav iespējams. Bet bērnus tad pasaulē laiž galvenokārt neizglītoti sveštautībnieki, kuri neprot un negrib mācīties latviešu valodu, un kuriem nav nekādu augstāku mērķu un interešu, kā tikai rīt, izkārnīties un pāroties; un urļuki, kas 16 gadu vecumā paguvuši apsēklot kādu tikpat nesaprātīgu sieviešu kārtas radījumu... Tas arī ir galvenais nācijas pieaugums šeit; un ļaudis tad brīnās, kur rodas tie deģenerāti - kas cits bvar izaugt šādās nebūt ne labvēlīgās ģimenēs?
Ja Latvijā būtu 4% cittautībnieku, tad varbūt tā arī būtu nācijas asiņu uzfrišināšana. Bet tagad tā ir vienkārši nācijas iznīkšana, pavisam kas pretējs "ielāpu likšanai"...
Ja nemainīsies valdošā ideoloģija, un pirmajā vietā politikā nenostāsies vienkāršais tautas pārstāvis, mēs tā arī noslīksim paši savos mēslos; neviens mūs necienīs, ja paši nemākam sevi cienīt.
Cilvēka izzušana... Pie pašnāvniecisku tieksmju īpašniekiem nepiederu, un šāda doma par samierināšanos ar kaujamas avs lomu man nu nemaz neiet pie sirds. KK minēja labu vārdu - "noplicināšāna"; nez vai mēs savas dzīves laikā piedzīvosim, ka pasaule kļūs tik civilizēta, ka Latvijai līdzīgas valstis varēs mierīgā ceļā dekolonizēties; kur nu vēl ar spēka līdzekļiem... Paskatieties, kas notika kaut vai Holandē, kur bija reāla iespēja nākt pie varas nacionālistiski noskaņotiem cilvēkiem...
Vienīgais, kas mums atliek - nezaudēt pašcieņu, un nepieļaut galēju noplicināšanos! Gardas teorijas nav pārspīlētas, tās ir tikai vienkārši, skaidri formulētas: nevienam mēs Latviju nedodam! Ja mēs vismaz tieksimies pēc šo ideālu realizēšanas, mūsu apspiestība varbūt tomēr mazināsies kaut jel kādā mērā... Ik dienu mazu soli pretī spēcīgas tautas nākotnei...
0
Piekriitu
0
Un man kaut kaa liekas, ka latvians.lv par iistu patriotismu uzskata liischanu amerikai dirsaa.
0
Saapiigi vaardi... Ir vinjiem paarspiileetiiba ar kristietismu un veel dazhaam kategoriskaam lietaam. Bet liist dirsaa vinji nevienam nelien... vinji pat otraadi nosoda kapitaalismu, komerciaalismu, visus shitos...
0
2 pallidus
Pilnīgi pareizi Tu teici par to demogrāfisko situāciju laukos, bet visi krievi jau tādi nav. Ir taču godīgi, kulturāli un sakarīgi cilvēki viņu vidū (laukos, laikam, mazāk). Par viņiem un tikai par viņiem (un arī vēl ne visiem) es domāju, kad rakstīju par to "ielāpu likšanu".
Un valsts politika pilnīgi noteikti nemainīsies - tā kļūs tikai vēl labāk piemērota jaunajai koka kolas paaudzei ar izdrāztām, izkompostrētām smadzenēm. Tā cenšas un tikai vēl vairāk centīsies barot un vairot tos, kam nav svarīga ne Dzimtene, ne Tauta. Un pielietos jabkurus līdzekļus, lai nostumtu pie malas, katru, kurš domā citādi un grib darīt citādi. Austrijas notikmi pirms pāris gadiem ir labs piemērs. Tur vēlēšanās uzvarēja nacionālistiska partija - tātad tauta, balsojot, parādīja, ka viņiem ir līdz acīm šī auklēšanās ar pakistāņiem, vjetnamiešiem u.c. un liberālisma ideoloģijas trulā masveida propaganda. Bet "pareizi domājošie" un "liberāli politkorektie" politiķi "nolika viņus pie vietas". Tautai līdz ar to tika parādīts liels vidējais pirksts. Kā parasti. Un tagad austrieši tikai saņem uz savām galvām vēl stiprāku valdības apmaksātu kampaņu, kas māca cik "ļauni" ir tie, kam piemīt "abstraktas, nepamatotas bailes" no "citādā". Māca, kā "mīlēt un cienīt citas tautas un kultūras". Nez kāpēc viņi domā, ka tas vislabāk notiks sajaucot tautas kopā? Nu tas, protams, ir naivs jautājums. Atbildi jau Tu pats zini.
0
Nu paklausies, 1996, tas par to līšanu amerikāņu dirsā ir pilnīgs murgs, kur Tu to izrāvi??? Latvians.lv man šķiet ir pilnīgi antiamerikānisks medijs un par to arī regulāri tiek kritizēts. Palasi kaut V.Birzes rakstus. Viņi taču amerikāņus lamā vienā gabalā.
0
"Viņi taču amerikāņus lamā vienā gabalā."
--
..cik primitīvi
0
Saki, ko gribi, bet nu patīkami ielīst šeit šēc alternative.lv-"koka koļas" publikas, kurp mani uzvedināja šodien...

Jā, KK, ja visi krievi būtu tik gudri, kā tie nedaudzie, tad mēs, varbūt, varētu arī neuztraukties. Bet kāpēc tiem pārējiem, krievu durakiem, būtu jāaizņem tā vieta Latvijā, ko labāk varētu aozņemt mūsu pašu muļķi?? savējos vismaz var audzināt, bet, ja aizskar tos krievus - jau diskriminācija, redz, sanāk...
0
Es jau tajaa latvians.lv sen neesmu bijis, bet ap 2001. rudeni, kad tur paviesojos, likaas taads stipri amerikaanisks. Nu, bet ja ir taa, kaa juus sakaat, tad man jaaatvainojas.
0
Ha jaa latvians.lv forumaa tiesaam tusee taadi zaaleedaaji kaa Neonz, aaksti tiesaam, dazi vismaz, ha jaa, mani saukaa par rupju und brutaalu nezeeliigu nacionaalsoicaalistu, bet pasi dzer teeju und runaa par to cik krievi slikti man taadi besii, neko nedara und runaa.
0
Labi, Vali, ja jau tev nepatīk latvians.lv forums, tad parūpēšos, lai tu turpmāk mūs neapgrūtini ar sacviem histēriskajiem palagiem.Citādi tā baigi nesmuki Tu uzvedies, pats tur uzdarbojies līdz apnikumam, bet citur ej viņus apdirst.
0
:katraa g,imenee saws kropliitis: wai arii :w mire nuzhda po prichudl,iwoj twari: sk,iet ,ka pie augshmineetajiem pieskaitaami jebkuras piederiibas ultralabeejie. ja gribas tiiriibu, lai exterminee jebkuras nacionalitaates noziedziibu, un saakt wajag ar pashu latvju ,saweejie tak kaa nekaa tuwaaki. un tikai peectam jaapieweershas wisaadiem kultuuras jautaajumiem. tad buus weseliigaaka wide un wieglaax celjsh uz abpuseeju sadarbiibu. man pasham gan liekas,ka ir tikai 1 puse,jebshu weselais
0
iegaaju tajaa saitaa... Nu latvieshu nacionaalisti tur ir galeeji apmaati un ar to Gardu un barinju vecmeitu priekshgalaa
ja tas ir tas, ko tur saprot ar vaardu patriotisms tad lai vinji iet d****!aamen!
0
jaa,un par to noziedziibu runaajot: skini ir noziedznieki ar sawu wardarbiibas praxi. kameer taa neweersiisies reaalas noziedziibas wirzienaa, newis niggeru nicinaashanaa un cittautieshu(parasti wientul,u miermiiliigu garaamgaajeeju dauziishanaa) tas buus nozheelojami un smiekliigi. un kautkaa naw bijushi maskachkaa droshsirdiigo skinu pulki ,kas izgrautu kaadu heroiina wai amfetamiina tirgotaaju bedri,wai izdariitu kaadu tikpat noderiigu lietu.
0
ernesto
tik traki jau ar vinjiem arii nav
0
ernesto uber alles :DDD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas