Job For A Cowboy @ Tallinn
0
02.07.2008
Nõmme Kultuurikeskus (Turu plats 2) Tallinn

JOB FOR A COWBOY (USA)
NIHILISTIKRYPT (EST)
BURN STILL (EST)

Day after the legendary Slayer performs in Tallinn, the havoc will continue on the 2nd of July when Glendale Arizonas death metal icons JOB FOR A COWBOY make their very first appearance in the Baltics at Nõmme Kultuurimaja (Tallinn).

With over 13 million Myspace plays the band signed under Metal Blade Records released their long-awaited full lenght „Genesis“ last year to praising feedback.

The moshpit will be warmed up by local heavyhitters Nihilistikrypt and Burn Still.

Doors at 19.00 First band 20.00
No age limit!

Check out:
www.jfacmetal.com
www.myspace.com/jobforacow...

www.nihilistikrypt.net
www.myspace.com/nihilistik...

www.myspace.com/burnstill

TICKETS @ BILESUSERVISS.LV
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
fuij, ble
0
viena no garlaicigakajam, deathcore bandam ever
0
Solistam emo pričene.
0
Labprāt aizlaiztu, bet naudas žēl.
0
nepaarspiilee ar to @, gramaatisks ieteikums. Pirms pilseetaam liek IN :p
0
Man arī emo pričene. čo ģelatj tjiper?
0
kaa tev nav kauns ar taadu pričeni :lol:
0
fui fui fui kakas
0
Kauns? Interesanti kā priekšā? Ja kādam kas nepatīk var paņemt man mutē.

Enīvej, es šodien eju pie friziera, zb ka viss plīvo pa gaisu vējā.

0
a pa tēmu. Nu nepatīk man tie Job For a Cowboy. Tas pēdējais albūms Genesis, kurš it kā skaitās vairāk Death Metal nekā deathcore, likās tāds neiteresants.
0
Ko var paņemt tev mutē?
0
zeķi, maybe? "Objektam", ko ņem mutē, nav nozīmes, kamēr vien kaut kas tiek ņemts mutē.

jo ar pilnu muti ir grūtāk dirst, ja tu saproti, ko es ar to domāju.;)
0
a matu ta vairāk nav :*

tik un tā izskatos emo.
0
tak Job 4 cockboy - ir piedavajussi vienam pazistamajam organizatoram Rigaa uzstaties .. vinns atteicas, jo vinjam ieprieksejais koncis ar USA post Hard core apvienibam klubaa MP esot izgazies vot taa :D
nu neko :D

biju pagajuso nedel aizklidis uz krievu Amatory grupu .. jebal es ahujel pizda visiem oralais armagedons ... MP bija parbazts .. viss smirdeja pec sviedriem un tuklaam cuukam (sievietem)

jo Igaunji bija attesussies uz konci ... ar visai neadekvati uzvedas utt ... nu neko :D uz so pozeru konci bija vairak tautas nekaa uz Krisiun konci tas tocc taa skumigi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas