viena neliela vajadziiba
0
Varbuut kaadam ir vai kaads zin, kur var dabuut: Huskvarn logotipu un "Bomb brain Melodies" vaacinja bildi digitaalaa veidaa. ???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vareetu meeginaat nofocheet, bet diezko augstaa kvalitaatee tas nebuus.
0
Ja Jums ir atsuutiet kaadu zinju uz e-pastu. nailbomb@banda.lv Paldies!
0
2 BigUgga
Vai nebuutu labaak ieskaneet no kasetes vaacinja? (probleema ir taada, ka man taas kasetes nav un nopirkt vinju arii nevar)
0
nju man pieejamais skaneris(ja to taa vispaar var saukt) ir baisi anaals. veelaak paproveeshu ar fochiku
0
pamaniiju, ka metal arhiivos nav sis albums. buus jaaieliek, ne ?
0
to kk:(
Man ir šī kasete!!!
0
kk:( eku vari panjemt kura labaak patiik king.hackers.lv/huskvarn/
0
2 BigUgga
Liels paldies! Es to logotipu ar Irfan View nogriezīšu nost un būs ļoti labi.
Es jau priekš metal-archives šito arī meklēju (Es pirms pāris mēnešiem Huskvarn tur ieliku, bet man nebija ne logotipa ne arī kāda no albūmiem). Gribēju ielikt. Tu arī tajā saitā esi reģistrējies?

Beldegiram
Tu varētu man uz e-pastu atsūtīt "Bomb Brain Melodies" dziesmu sarakstu.
0
Beldegiram
Tu varētu arī uzrakstīt, kurš skaitās tā albūma izdošanas gads un vēl kaut kādas detaļas.
0
kk:(
1995

Side A
1.Deliberaty Lost In Infinity
2.The Right To Revange
3.Order To Humiliate
4.Follow Our Trail
5.Progressive Epidemic
6.Pain

Side B
1.Barbarian
2.Crazy Death
3.Fight For...
4.Divas Sejas
5.Bloody
6.Pasaule Mūsu Palāta
7.Zudušais Laiks

lirikus es nu nepaardrukaashu :D

btw, shitais bomb brain melodies i kudish forshaaks nekaa on the road. btw, on the road shur tur figuree ar 1992, nevis '91, kaa arii grupas dibinaashana tipa skaitaas '90 nevis '89 bet tas taa - pats 100% nezinu

jaa esu tur registreejies, tikai jamie tur baisi leenaam biida djeelas - rindaa staav kaudzeem blices jau no juunija.
0
BigUggam

Paldies!
0
Uhh :) kaa uzjundīja atmiņas šis te dziesmu saraksts ...
No "On the road" bij arī pāris, nu vismaz viena, sakarīga dziesma, bet nu kur tas laiks - nosaukumus vairs neatceros :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas