kapu zvani
0
Delfos atraku ziņu, ka Austrālijā viena no pēdējo gadu populārākajām bēru dziesmā esot AC/DC "Highway to Hell". Te nu pilnā garumā rakstiņš:
www.delfi.lv/news/world/other_ev...

Attiecīgi jūsu mirstamgabals būtu...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
uz manām bērēm tāpat neviens neierastos....lol
0
Es jau labu laiku atpakaļ sastādīju savu testamentu, kurā lūgts, lai bērēs tiktu atskaņots urālpūces tēviņa riesta sauciens un SkyForger "Caur Aizsaules vārtiem". Tāpat tur izteikts vēlējums, lai manus pelnus aprok Juglā, Smirdupītes krastā. Īpašas pārliecības, ka kāds šos vēlējumus izpildīs, man diemžēl nav.
0
Es sliecos uz "For Whoam the Bell Tolls'' un MDB ''For You'' pusi. Šis tas no Saturnus arī varētu būt. Pie beigām gan Tankard ''Die with a Beer in Your Hand'' un Korpiklaani ''Happy Little Boozer'' derētu uzmaukt. A bet pelnus Mārupītē ...
0
Bathory- Hammerheart, un/vai to pašu Skyforger- Caur aizsaules vārtiem.
0
Tiamat - Amanitis, cik reižu var teikt
(un Runcim - Amanes, ja nu kāds arī to vēl nezin)
0
Worship - Keep on Selling Cocaine to Angels
Worship - Whispering Gloom
Worship - Let There Be Doom...

Vobšem, dajebko no Worship Last Tape Before Doomsday. Kaut arī, kāda gan tam vairs būs nozīme, tapat jau tas vairs nesatrauks.
0
Man nebūtu iebildumu, ja mani apraktu piemājas dārzā, uz sūdīga maģīša un ar sliktu ieraksta kvalitāti atskaņojot Alice in Chains - Them Bones.
0
Manās bērēs skanēs Edge Of Sanity "Crimson"! Cilvēkiem būs pietiekami daudz laika (ap 40 min), lai pasērotu...
0
"Burn, motherfucker, burn"...

Es atbalstu kremesanu pec nāves.
0
Ā, nu OK, man tad bēru mielastā skanēs Green Carnation -Light of Day, Day of Darkness- (60:00). Ar laiciņs paskumt, kā nekā, šito rakstot Čorts bija savas meitas nāves iespaidā ...
0
Man šķita, ka dēls tas bij?
0
Bet mirstamgabals - lai to izvēlas palicēji, galu galā viņiem tas būs jāklausās, ne man.
0
Īsti netrāpījāt - dēla dzimšanas iespaidā. Kaut kur pa vidam vēl dēlam bija pāris vokālās partijas atvēlējis :)
0
Hmm, M-A it kā arī to saka. Nez, nav disks tagad pie rokas, bet kaut kā šķiet, ka tomēr nāve tur bija iesaistīta.
0
" Light of Day...is musically dedicated to my son, Damien Aleksander for bringing joy, inspiration and meaning to my life, and lyrically dedicated to Christian and Christopher Botteri - on an everlasting mental and emotional journey".

Laikam jau ka tomēr dzīvs :))
0
Sajaucu:

''Journey To The End Of The Night'' is dedicated by Tchort to his deceased daughter, and it's the unfortunate event of her untimely passing that forms the concept of the album.

Tad šim piedzima dēls, tāpēc nosauca -Light of Day, Day of Darkness-. Bet tur vienā recenzijā ar vienam bija tāpat sajucis :)
0
Ā, nu OK, man tad bēru mielastā skanēs Green Carnation -Light of Day, Day of Darkness- (60:00)

Vo! Atbalstāma izvēle. Arī ietusēt pie marša būs laiks, nebūs cilpā jāliek, kā man, piemēram. Ev, atsūti man ielūgumu, es aiziešu uz tavām bērēm, bļaģ
0
vispār jānozog, kamēr ir atmiņā, tas cd-r kaukur nozudis
0
^ ko tu tur murgo, jau sen esmu Tiamatu sagatavojis >:(
0
es citēju, bet tu jau, protams, nelasi visu pēc kārtas, tāpēc piedodu, sociālproblēmmetālistu kešatmiņa jātaupa, tik daudz pasaulē sāpīgu aktualitāšu kā nekā, starp citu, tas jaunais cryptopsy, kuru neesmu dzirdējis un netaisos, noteikti sūkā, vispār, kad tu man to piecīti atdosi, ko?
0
Par bērēm un pensiju līmeņiem nedomāju, jo pagaidām mirt neesmu ieplānojis.
Bet tāpat man ir gluži vienalga, kas skanēs, jo pieņemu, ka koka mētelītī nespēšu novērtēt skanošās dziesmas daili. Kā jau Intars teica - klausīšos ne jau es.
0
kaa tu vari buut par to tik droshs? :)
0
sak', būtu varen jautri atskaņot bērēs Venom - Buried Alive un klausīties to, centīgi bļaujot un raustot zārka vāku no iekšpuses? ;D
0
Nefolk, kā tu mani tagad apcel :((((
Man te pašlaik visādi daunismi jādara un es vispār neguļu. Es tagad zini ko dzeru naxxx? DUBULTO KAFIJU AR VAN TALLINU NAXXX. Es pat mēģināju te kaut ko caurskatīt, bet es neredzēju to tavu komentāru. Un tas tak nebija nopietni - es jau zinu, ka tu tāpat gribi Amanitis ;((((

Tagad es arī čekošu visu, ko tu raksti, elfproblēmmetālist!
0
nothing else matters Apocalypticas izpildijumā :D :D :D :D :D
0
Pirms apmēram gadiem 10 es arī domāju - vo, nothing Else Matters būtu zajebis. Abet tagad tik ļoti nodrāzta tā dziesma jau kļuvusi...
0
Nu vari man nestāstīt cik viņa ir nodrāzta. Reāli tur 80% dēļ tā gabala iet un labi ja 5% tikai zin kas ir Down. Vairāk bija domāts ironiskais nosaukums no sērijas "beidziet ņuņāt jo man pie dirsas"

Thergothon - Everlasting bļin!
0
To jau es sapratu, vienkārši atcerējos, ko kādreiz domāju.

Principā jau varētu kaut ko daudzmaz lustīgu no tā, kas man patīk - lai nav tik daudz jāmērcē šņupdrāniņas un var ieraut, ar labu vārdu pieminot :)
0
Hmmm-

Black Sabbath- Die Young XD

Tādā garā?
0
Mediķi par nāvi: tas nav notikums, tas nav process. Viens pacients pēc smadzeņu nāves slimnīcā «nodzīvojis» 14 gadus vēl:

www.bbc.com/future/story/201611...
0
"tas IR process".
Interesants raksts, bet velk uz orgānu pārstādītāju biznesa lobiju :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas