EmoBlack
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
Tas pirmais ir kakaina Empyrium parodija.

www.youtube.com/watch?v=nYsLpm2kFSM...

P.S. Vārds ''pacan'' ir cēlies no Ivrita - pac = pimpis; ''pacan'''= sīks pimpis :D
0
"poc", man liekas, bij īstais vārds.
0
0
Ā, nu jā, ''poc'' :)
0
es nesaprotu, tie blekeri paši vismaz par sevi pēc tam ierēc, jeb arī tik tiešām to spēj noskatīties ar nopietnām sejas izteiksmēm? :D
0
a tu par sevi mēdz ierēkt ???
0
0
es to daru nemitiigi y0
0
bled tu vispaar neko nesaproti suicidal black... tapeec tevi nogalinaat vajag !
0
suicidal black = emo black
0
lab muzika vel nav sudiga, bet nu piedodiet, sitie tru izgajieni ar krutajam grimasem un krampjainajiem pirkstiem, tas ir nopietni vai tas ir domats lai smietos?
0
trash = gay = rock
+1
Oh, ruksis ir kaku gejroka fans ...
0
ai blee ej dzert alu ....
+1
no pussešiem jau dzeru ...
0
Emocijas taču var būt arī pozitīvas... es nesaprotu, kāpēc avtomātiski jāvienādo ēmō ar kautkādām problēmām. Tā vienkārši ir specifiska, sakāpināta, intensīvāka dzīves uztvere, kas tiek filtrēta caur nevienaldzīgā indivīda personīgās uztveres prizmu, respektīvi - pat ne filtrēta, bet tā kā magnificēta, zoom in, vnvsk, bet ar (trve) black metal tam gan nevajadzētu būt nekam kopīgam, tāpat kā ar industriju (=anti-emo) jeb tiem iedomīgajiem gōtiem, jo bļin... šovakar gribētu šito dziesmu jums uzlikt, skatos, ka filma pat ir īstā piemeklēta:

www.youtube.com/watch?v=e13yU_LQluk...
0
Dziesma no Combichrist
0
TIE ĪMO BLEK VISPĀR NAV NEKĀDAS PROBLĒMAS.
viņi visi ir vecas repa zvaigznes, pārāk noguruši no uzmanības, un tagad spendo kešu uz blekmetāla pričendāļiem un pēc iespējas lielāku palikšanu undergroundā, kaut gan blingi jau vietām melnajiem kareivju tērpiem cauri spīd.

LŪK ŠĪS IR ĪSTAS PROBLĒMAS.

youtube.com/watch?v=3vQASUdUoHA...
0
Atražošanai - NĒ!
0
p.s. tā mamma jaunībā bija hot
0
What a waste of sperm.
0
haha, bet tas daktera šovs ir ģeniāls
ček out yoselvz
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas