aadas aksesuaari
0
vai kaads nezin, kur vareetu nopirk dazjas interesantas lietas no aadas? piemeeram aadas jostu ar metaala kniedeem?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Centrālajā tirgū.
0
Bomberaa, Uz tirgus un stacijaa ir 2 veikalinni kas domaati rokeriem/metalloriem.
0
Es varu dabuut aadas siksnu ar kniedeem, bet tad ir jaanjem ar visaam aadas apeneem un paatadzinju (25 Ls). Zvaniit pa tel.: 6844964. Shiis nedeeljas laikaa atdoshu pa 20 Ls.
0
Dublis gan choins dzjeks.
0
ok, var arii taa. :) mani gan vairaak interesee pati josta. :)
0
Aadas jostu ar metaala kniedeem var nopirkt jebkuraa apgjeerbu veikala (ja vien taas kniedes nebija domaatas kaut kaadas iipashi ekstreemas).
0
starp citu, shitie visi bribambasi tagad nak mode popsigajai jaunatnei, tipa esot dumpinieciski, varbut tapec aproces vairs nenesaju? katra zinja ada ir laba! es piemeram staigaju adas jaka, bikses! jostu gan gribas tadu ar feinu spradzi!kautka man pedeja laika velk uz rokerishu stilinju :)
0
Jostas tas taa, bet kur var dabuut normaalu aadas meeteli? Protams lai buutu izveele!
0
HUMPALĀ
0
piedraazt visu aadu un kniedes tas nau galvenais
0
www.peta2.com
0
neon neesi vienigais kas grib meteli
0
2 oi-polloi
Oi, oi, oi! Ko tu neteiksi??!!
0
oi-polai sveiciens tev no mataino kedem un kulakiem
0
vamirs: nav tev karsti adas :DDDDD
0
kretinee tie peta un griinpiis, ko neteiksi, ciisinju zheelotaaji :P
0
Es varbuut kaadu aizvainoshu, bet man liekas tikai galiigs aabols var vasaras laikaa neesaat aadas apgjeebu. Galvenais lai stiliigi ne :)
0
Nu nez, es biezhi vien pastaigaaju ar aadas biksheleem. Atshkjiriibu nejuutu, kraaninjsh nav noviitis, viss kaa naakas.
0
un shodien :)
0
adas ir karsti ja tuse juras krastaa :) bet ta baigi feini! un uz mocisha vienkarshi superiigi! katra zinja man visas citas bikses ir drausmiga kondicija un tapec velku aadu :) jeah es tiesham varbut esmu traks, bet kursh tads nav? bus nauda nopirkshu sev armijas formu :) lai varetu slepties parkos no mentiem :DDD
0
zin un specialu komofletu maisinju alus pudelaiar vajag :)
0
dunkelheit - HAHA!!! kamuflaazhas alus maisinsh :DD.... taa laikam ir vien no reeciigaakajaam lietaam ko esu dzirdeejis :D
0
:D ir ok :D
0
ehh mes ar draugu perejam uz pilskalna limonadi!
0
ehh mes ar draugu perejam uz pilskalna limonadi!
0
kursh ir tas psihais kas parakstijas uz sim sausmam ar tevi?? :D
0
Jūs perējat uz pilskalna lmonādes? :D:D:D:D:D:D
Bet ko jūs perējat? =)
0
Mozhet kto-to posovetuet, gde mozhno kupitj HOROSHUJU kosuho?
Razmer 42/44.
Mozhet kto prodaet???
0
es un svilpis
0
griin pis
0
aadas aksesuaarus metaalistiem ieraadiija judas priest vokaalists gejs (liidz tam taa visa bija geju atribuutika)
0
ahahahhahhhhh
0
aadas siknu neesaaaju , jo kokvilnas pliist
0
jaaneesaa dirzhas jostas
0
dirzhas siksnas valdiit valda paar manu dirzhu
0
0
nu veeciit fuuuuuuuuuu!!!!!!!!! ^
0
pfutu vells biju redzejusi ko tadu agrak, bet nu ..ja. gay.lv lapa bija rakstic, ka shos skinus shausmigi nomac, ka vinjus par nacisties uzskata.. aaa nabadzinji..
0
Nu jaa!!!
0
Nu jaa!!!
0
Vai kaads nezin ,kur var nopirkt aadu-meeraamu-veikalaa(imi... vis jaadara pashiem!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas