Oppressor
0
Bledd, ku sulīgs ir "Solstice of Oppression". Ārprātā sulīga skaņa! Bārnsa "Tomb Of The Mutilated" tipa rūklis un kas par skaņdarbiem! Augsta tehniskā sagatavotība, bet tomēr tās radītā mūzika tik lēni un daudzviet lakoniski pauž savu nostāju. Soliņi tik melodiski precīzi un reizē arī izjusti reprezentē dziesmu gaišās atblāzmas no sirdsapziņas, kad tās jau atkal nomāc vai nu drūms rūgtums, vai morāli drosmīgāks, lai neļautu vaļu neatņemamajai, tātad arī nepieciešamajai, bet ne pārāk lielās devās pieciešamajai emocionālajai pusei, nostādījums. Citkārt augšējie ģitāras toņi tikpat lieliski iedveš vajadzīgo sajūtu. Vai tas būtu manāms satraukums par turpinājumu audiālajam stāstam, vai žēlošanās par skaudro patiesību, ko pārņem apņēmīga, bet iekšēji grūti pieņemta cīņa, vai noslēpumainas un ne pārāk gaišas nākotnes vīzijas. Ko lai tur vēl piebilst. Iedvesmojošs materiāls, ko paredzēts baudīt.

P.S. Ieraksts naktīm, kad baisi velk uz neikdienišķām dvēseles veltēm.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vokāla dēļ ne visai patika. Pārāk monotons tas ''dziedājums''.
0
Zini es labprāt paklausītos.
Bet tagad diemžēl esmu uzsēdies uz DEMILICH.
viņu Nespithe var novilkt ofic. mājaslapā.

DEMILICH ir vienkārši aaaaaa. Abstrakta detuha @ its best.
0
es atceros mēs vienreiz par viņiem kaut ko runājām.
es vēl tolaik tik ļoti nebiju iedziļinājies šamajos.
vienkārši ārpŗāts.
0
he he, Demilich tieši bija nākamais, ko uzliku rindā. ;)
0
Demilich nosaukums ik pa laikam uzpeld, būs vienreiz jānovelk un jāpaklausās kas tas par zvēru. metāla arhīvos rakstīts, ka viņiem tik viens albums 1993.ajā, bet grupa izjukusi tikai 2006.ajā nospēlējot savu pēdējo koncertu. bļe jocīgi, 13 gadu laikā neviens cits albums. slinķi vai nu ahūna trve
0
Klausoties Demilich, šķiet, ne sliņķi, ne trve, bet vienkārši izsmēluši sevi ar vienu albumu. Viņš ir tā pārsātināts ar labumiem, ka otru tādu mega-delikatesi pamēģini ka atrast un pielīdzināt.
0
^ Chaos, viņus sadabūt nav pārāk grūti.

www.anentity.com/demilich/download.p... ;)
0
(tur ir arī dafiga visādu demo un dzīvie)
0
nez, pēc vienreizējās noklausīšanās, neko tādu baigo nesaklausīju. varbūt, ja būtu viņu dzirdējis kādā 95-ajā, tad noteikti paķertu. bet tā.....vienīgi vokāls paķēra - tāds to'c nebija vēl dzirdēts
0
tu esi dīvains :]
0
es arī līdz šim biju tikai dzirdējis par tādu Demilich, bet nebiju neko no šiem klausījies. bizzare stuff, labā nozīmē, protams :)
katrā gadījumā uzprasās pēc atkārtotas noklausīšanās.
0
Demilich bija pajukuši ne tik ilgi pēc Nespithe izlaišanas, bet 2006. gadā viņi apvienojās uz dažiem koncertiem.

Starp citu, "Nespithe means "The Spine", and Erecshyrinol means "No Lyrics Here." They can
be decrypted by grouping the letters in three, starting at the end of the word,
and reversing the order of those groups."
0
Demilich sāk baisi spārdīt :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas