UK Liverpool
0
Eu ja kaads latvieshu metalheds dziivo Liverpuulee,,uzzvani man..Es dziivoshos nakosho nedeelju tur..07704472804
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmmm
es dzīvoju Rīgas centrā
0
a ko ta jūs darīsiet divatā? iesiet dzert, ja?
0
Nee,mes iesim uz The Beatles muzeju(soned tur dazaadi pasaakumi).Neesmu bijis LV jau 2 gadus.gribas ar kaadu Live pakontakteties.
0
Labāk aizbrauc uz Česteru(tas ir netālu no LP), tur ir daudz vairāk ko redzēt. Tur ir foršās 2 stāvu koka mājas vēl no viduslaikiem, - ieejot vienā mājā, pa otro stāvu var iziet caur visu ielu. Sajūta, ka esi 8 gs atpakaļ laikā.

Ideālais variants ir apskatīt viduslaiku pili(uk viņu ir vairāki duči), nejau tādas kādas tās ir Latvijā, bet tās pilis ar mūriem, torņiem un attiecīgo izkārtojumu(vienkāršāk izsakoties,- ja kāds bērnībā ir skatījies Robina Huda seriālu, kas gāja pa LTV(ja nemaldos), tad kaut ko līdzīgu arī vari sagaidīt).

Bītlu muzeju apskatīt nav nekāda prieka, un Liverpūle ir pilsēta kā pilsēta.
0
Bet ja uznāk meklēt latviešus ārzemēs, tad drugāniem.lv ir populārie domubiedri - Latvieši Nelatvijā
0
Jeff Walker iz Carcass Wackenā sveicināja iekš "The Swan" tusētājus no Liverpūles, tā ka var noprast, ka laba vieta.
0
Ja tu domā šito bodi ( www.liverpool.com/listings/the-swan-i... ), tad varu tev pateikt, ka UK ir simtiem tādu vietu, un kad Briti iedzer, tad patiešām iet jautri :)

Cik nu es tur biju, sociāli tā ir diezgan laba vieta, bet redzēt tur neko daudz izņemot bārus un iepirkšanās veikalus, centrālos laukumus vai monumentālas ēkas, neredzēsi.
0
Es tak nezinu, ko Walkers domāja, neesmu Liverpūlē bijis :D
0
Tas ir piedodami, jo katrā Anglijas lielpilsētas centrā, katrā ielā ir vismaz pa trim bāriem vidēji. Karkasa veči droši vien veiksmīgi izvēlējās vienu no populārākajiem...
0
A mums vai tad citādi ? Ja pieskaita vēl spēļuzāles, tad pat vairāk sanāk ...
0
Viņiem tie bāri ir ļoti custom`izēti, tur diezvai ka var salīdzināt ar LV. Varbūt daži atsevišķi bāri vecrīgā izceļās, bet pārējais visā LV ir viena vienīga iestāde ar nosaukumu `bārs` un viss :)
0
Ar ''custom`izēti'' tu domāji, ka vienā pie griestiem kaltētas voblas karājas, citā futbolistu krekliņi vai simtgadīgas aluspudeles ?
0
Ar to es domāju, ka 95% bāri pilsētās ik dienu ātri vien tiek pārpildīti ar cilvēkiem. Ir bijis tā, ka jāstāv 30min rindā kamēr dabūju dzērienu. Dažādos bāros ir dažādi cilvēki, katrā bārā iz cita atmosfēra, cits stils.
0
Es Chester jau pabiju, bet salidzinot man patika Sheffield vairak par pashu Liverpool un parejam..It ipashi brauciens no Sheffield lidz Manchester..Nottinghema var redzeet visu kas saistiits ar Robinu Hudu, tas vidusl. maajinjas..
draugiem.lv sux
0
"Karkasa veči droši vien veiksmīgi izvēlējās vienu no populārākajiem..."

Man domāt, ka vienkārši arī paši mēdz tur tusēt, tāpēc arī pieminēja.
0
Ja jau viņi tur mēdz tusēt, tad tam ir iemesls. Noteikti, ka nebija tā, ka viņi tur pirmo reizi nejauši iegāja un saprata, ka tagad te tusēsim.
0
Noteikti, ka tā nebija! Manuprāt, viņi no sākuma devās uz vairākām citām vietām, un tikai pēc tam nonāca tajā īstajā!
0
Kaut vells tevi parautu par tavu sarkasmu :D

10 balles!
0
Zinu krievu no Lietuvas. Viņiem mēģu telpas turpat, kur Anathema. Bet nafig. Ladytron tak arī no turienes <345
0
Nē, nē, tie tomēr bija Satyricon, kas sūkāja dirsu > 1000~~~
0
aizveries
0
nemaz neceri
0
ai nu labi whatever
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas