Žurnāli par metal tēmu
0
Kur lai internetā rauj žurnālus skenētus,kā piemēram Metal Hammer,Revolver,Kerrang!?A... mani kāds...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Narvesen.
0
Internetā prasīju...narvesens neder.
0
Kāda vispār jēga ir no skenēta žurnāla? kaut kas te neklapē...
0
get a job! ;)
+1
nē nu labi ir jau tie maitas dārgi, bet tiešām nezinu cilvēkus, kuriem prieku sagādā pirkt, skanēt un pēc tam kaut kādā lasāmā rezolūcijā augšuplādēt, tomēr čakars

es esmu kaut ko lādējis kādiem interesantākajiem rakstiem, bet nu visus žurnālus? nez.

es parasti to, kas mani interesē, izlasu uz vietas veikalā, ja nu kāda gičai laba tabula, tad nofotografēju, kamēr narvesena tantes lako nadziņus
0
tb narvesenā y0 nigga šmigga
0
nja....sūds...bet neko darīt..jāiet apzagt narverseni...
0
Eu, a kas blomē par figņu tika tirgota, tipa melāla žurnāls? 2ls plēsa par bildītēm un nulle info? nu nafigam..... Popcorn tak jau ir, vai tiešām vajg vēl vienu????
0
Tas ķip mopēdu žurnāls, ne metāla.
0
Piedalos tajā - ar zināmu skepsi... Ir doma par nopietnāku izdevumu, tikai jātiek ar formalitātēm galā.
0
Revolver, Guitar Player, Cosmopoliten, Rolling Stones un vēl..

www.mygazines.com/magazines/index/ent...
+5
Ja kādam interesē, pret kādu dzeramā tilpumu varu atdot Metal Hammer žurnālus, sākot no apm. 2006. gada līdz 2013. Nav pilnīgi visi numuri — šis tas, protams, pa vidam iztrūkst, bet nepilns simtiņš numuru būs. Atdodu vietas izbrīvēšanas nolūkos.

Kā arī dodu prom Scientific American žurnālus, ja nu kādu zinātne interesē, no tādiem pašiem gadiem.
0
Hammeri aizrunāti, tagad SciAm vēl var dabūt.
0
Hammeri aizdoti prom, tagad SciAm vēl var dabūt. Paskatījos — tajos populārzinātniskajos žurnālos man ir pa vidu arī vietējie Terra un Ilustrētā Zinātne, ja nu te kādu interesē arī tādi. Kā arī pa kādam Astronomy un pat Science numuram.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas