gothic.lv hacked ?
0
jaunais gotu scenas portals laikam ir uzhakots jo interesejas par skolotajiem vai ari pienemot ka domena ipasnieks Darkheart jeb plasak pazistams ka A rmands K. ir nolemis aizstavet savu toposo darbu informatikas skolotaju zonu.
tiri interesanti
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
jā. ļoti satraucoši.
0
pirksti trīc.
0
es teiktu, ka pat ljoti interesanti
0
ahujet cik inchiigi!

www.urlas.lv
0
aizraujoša informācija
0
Bļin, atklāji ASV. Par to jau tika iesmiets kaut kad maijā, ne? (Aha, izņēmu ķeksīti un...)
0
p.s. domēna īpašnieks ir Krā, un arī administrātōrs nav DH, višs vienkārši tur kaut ko piereģistrēja un atgriezās pie savām narcisēm
0
A es vēl teikšu, ka Darkheart ir kolosāls cilvēks un bobij ej uz poda - viņš jau nu vismazāk atbildīgs par Tavu nespēju socializēties.
0
ze raphal vai ka vinu sauca teica ko citu
0
'bļā, un atradis esi, kam uzēsties. Labāk pastāsti, kā Tev šogad veicās ar videni- beidzot nomociji?
0
es šaubos. viņa neirālās spējas ik dienu degradējas... un tas nav nekāds lielais jaunums.
0
mazais2, gribi teikt, tavas tip' baigi progresē? pat schnizzel reizi pa reizei kādu pērli izspieda, tu tikai pieslejies
0
www.runcis.lv/

Šitas mans mīļākais LV saits - Trū & īvil
0
un biezhi tajaa saitaa updeiti? xDD
0
Puur nokturnal minimalizm with biblikal elementz:

www.nakts.lv

(vismaz kopš 2004.)
0
ahaha, tas runcis.lv rocks ::D
0
o!
bobijs vēl dzīvs
es jau domaju ka viņu kads jau likvidējis^^
+1
sveiki visiem! ja kas, gothic.lv domēns ir "for sale"... ieinteresētiem rakstīt uz d.cordon@inbox.lv
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas